Оптичні патч панелі

Показано 1–48 з 60 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 60 результати
Тип обладнання
Висота, U
Кількість портів
Комплектація
Тип конектора
Тип адаптера
К-ть адаптерів боксу
Матеріал
Колір
Кількість сплайс-касет
Підбір за ціною
Виробник

В оптичних мережах з розгалуженою структурою необхідно спочатку планувати способи оперативної перекомутації кабельних ліній. Цю корисну функцію максимально ефективно допоможуть виконувати оптичні патч панелі – пасивні компоненти мереж, що дозволяють здійснювати всі необхідні маніпуляції з оптичними патч-кордами. За їх допомогою проводиться розводка кабелів на роз’єми і їх фіксування. У даному розділі представлена оптична патч-панель 19” в найрізноманітніших варіантах для мереж будь-якого призначення і масштабу. І вибір при покупці залежить тільки від цілей і бюджету.

оптичні патч панелі

Як влаштована патч-панель для ВОЛЗ

Традиційна конструкція odf панелі для волоконно-оптичних мереж являє собою металевий прямокутний короб, в якому передбачені роз’єми для адаптерів. На передній частині доступна панель з низкою адаптерів, а з тильного боку вводиться оптичний кабель і пігтейлами закінчуються оптичні волокна. Для з’єднання волокон зі зворотного боку панелі і патч-кордів використовуються оптичні адаптери.

Характеристики оптичних патч-панелей

Патч панелі для оптичних мереж мають ряд важливих параметрів. В першу чергу, варто сказати про кількість портів, доступних на панелі. Цей параметр визначає і кількість пристроїв, з яким дозволить взаємодіяти оптична панель. В інтернет-магазині EServer представлені комутаційні панелі, в яких реалізовано від 6 до 96 портів. Найбільш популярна оптична панель на 24 порти – її ресурсу цілком достатньо для якісної комутації пристроїв в стандартній мережі. Для більших мереж оптимальним варіантом стане оптична патч панель 48 портів. Але в будь-якому випадку слід виходити з потреб кожної окремо взятої системи, щоб згодом не довелося докуповувати нову панель із-за кількох незадіяних кабелів або навпаки – щоб уникнути невиправданих переплат за зайві порти в патчпанелі.

Odf панелі зазвичай розміщуються в рекових стійках або шафах, тому важливо попередньо визначити і необхідну висоту пристрою. Вибір в цьому плані невеликий – доступні патч панелі висотою 1, 2 і 3 юніта. Оптична патч панель 1U – це самий низький варіант і в той же час самий універсальний завдяки компактності і масштабованості.

Види патч-панелей за способом монтажа

За типом монтажу виділяються висувні і фіксовані оптичні патч-панелі. Фіксовані панелі являють собою цільні конструкції, які при обслуговуванні необхідно буде витягувати з шафи або стійки. Подібний простий пристрій комутаційної панелі робить її менш функціональною, але одночасно і більш дешевою. Висувні патч панелі складаються з основного корпусу, стінки якого кріпляться на напрямні шаф, і рухомої частини, що включається в передню панель з роз’ємами. Таким чином, щоб обслуговувати дану комутаційну панель, не потрібно її повністю демонтувати – досить просто висунути передню частину, на якій знаходяться основні оптичні компоненти.

В оптоволоконних мережах контактні роз’єми різних форматів сильно відрізняються один від одного, тому важливо вибрати патч панель з відповідними роз’ємами. Отвори на передній стінці панелі повинні відповідати за розміром і формою певному типу адаптерів. Найбільш широко представлена оптична патч панель SC – в даному розділі ви зможете знайти її варіанти і для симплексних, і для дуплексних конекторів даного типу. Оптична патч панель LC також реалізована у версіях для одинарних і подвійних конекторів. У нас ви також зможете купити патч панелі оптичні FC і ST.

Для повноцінного функціонування оптичних комутаційних панелей необхідно оснастити їх додатковими елементами. Деякі odf панелі спочатку комплектуються частиною цих компонентів, але частіше їх необхідно купувати окремо. До таких комплектуючих відносяться сплайс-касети (пристосування для укладання зварених частин волокна), лицьові планки для установки адаптерів, кабельні вводи і заглушки для незадіяних отворів. Таким чином, врахуйте, що якщо вас цікавить патч панель оптична, ціна її може змінитися за рахунок покупки надзвичайно корисних і зручних додаткових компонентів.

ODF панелі – часті запитання

? Потрібна допомога у виборі ODF панелей?

У нашій статті детально описані функції та особливості оптичних панелей.

? Які оптичні патч панелі найбільш затребувані?

? Які оптичні патч панелі найбільш популярні?

Найбільш популярними вважаються:

✈ Як здійснюється оплата та доставка?

Товар можна забрати самовивозом з наших офісів в Києві, Одесі та Дніпрі. Місцезнаходження офісів на карті можна побачити тут. Також можна замовити доставку. Більше інформації про доставку та доставку кур’єрськими службами тут.
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.