МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Відеокарти AMD

За популярністю
товарів
Скинути всіСімейство графіки:AMD товарів
Відеокарта Biostar Radeon RX 7600 8GB (VA7606RM81)
Відеокарта Biostar Radeon RX 7600 8GB (VA7606RM81) 256_256.jpg
Тимчасово немає
12948 грн

Чому варто купити відеокарту AMD Radeon?

Відеокарти Radeon від виробника АМД сьогодні завоювали безумовну популярність на українському ринку і стали серйозним конкурентом для своїх суперників від інших брендів, зокрема для відомої всім продукції від Nvidia.

Такий попит на придбання відеокарт AMD обумовлений представленою брендом лояльною ціновою політикою. На сьогодні ідея купити відеокарту Радеон досить обґрунтована, зважаючи на властиві їй видатні технічні параметри, а саме:

 • відмінною високою продуктивністю;
 • меншою "ненажерливістю" за енергоспоживанням;
 • схильності до меншого нагрівання в процесі роботи;
 • конкурентними цінами на моделі з високими показниками.

Сьогодні дискретна відеокарта АМД Радеон з-поміж випущених у 2022-2023 р.р., не поступається аналогу від Нвідіа та здатна видавати таку саму приголомшливу графіку і показувати високий FPS у процесі геймінгу. Так, графічні чіпи від AMD однозначно є ефективними і доступними рішеннями для покупки.

Ціни на відеокарти AMD

Під час вибору відеокарти Radeon, як і будь-якого іншого товару, безумовно, варто визначитися з тією ціновою категорією, яка буде прийнятна конкретно для вас. Те, скільки коштує відеокарта AMD Radeon умовно визначає одна з трьох категорій, до якої вона належить: 

 1. Бюджетна - передбачає модельний ряд відеокарт AMD, з варіантів, придатних під складання недорогого комп'ютера для відеоігор, а також під апгрейд старої системи, придбаної раніше. Вибираючи модель з цієї категорії, не варто розраховувати на високопродуктивний результат, але, водночас, її потужності може бути недостатньо, щоб подужати ігри минулих років.
 2. Середня - містить у собі відеокарти AMD Radeon, які є якоюсь "золотою серединою", оскільки їхня ціна не надто висока, а показники продуктивності - відмінні. Таке рішення дасть змогу власнику запускати всі відеоігри, але з графікою середнього налаштування.
 3. Преміум-категорія відеокарт AMD складається з моделей з максимальним FPS, але і вартість у них вища за інші. Купити відеокарту Radeon подібного типу варто в разі складання нових ігрових комп'ютерів або під час масштабного апгрейду, що включає заміну практично всього набору ключових компонентів. Така потужна відеокарта АМД у комп'ютерній системі відкриє двері до комфортного ігрового досвіду з усіма великими проєктами ААА і популярними онлайн-іграми, включно з тими, що виходитимуть у наступні роки, тобто з перспективою на майбутнє довгострокове безтурботне користування.

Як правильно вибрати відеокарту AMD Radeon?

До того як підібрати, а тим паче купити відеокарту АМД, від майбутнього власника насамперед потрібне визначення спектра завдань, під який її підбирають. Так, офісні комп'ютери взагалі не потребують повноцінного графічного ядра, їм достатньо і відеокарти, інтегрованої в мікропроцесор, оскільки сучасній материнській платі вдається повноцінно реалізувати її потенціал. Якщо ж у вас у планах зібрати геймерський ПК, тоді потрібен підбір відповідної моделі, потужність якої покриє запуск відеоігор у хорошій якості.

Крім цього аспекту, варто взяти до уваги і низку інших, наприклад, можливості користувацького ПК. При вирішенні обзавестися новенькою відеокартою AMD від вас вимагається їхнє вивчення та врахування, оскільки в іншому разі є ризик марної трати грошей. Оскільки обраний різновид графічного адаптера повинен повністю відповідати комп'ютерній системі, приділіть увагу таким показникам останньої:

 1. Інтерфейсу. Відеокарти AMD Radeon з крайніх поколінь використовують два типи інтерфейсів - DisplayPort і HDMI. Якщо ваш монітор із числа старих, то вони можуть виявитися несумісними;
 2. Охолоджувальній системі. Оскільки перегрів притаманний відеокартам, гарним рішенням буде оснащеність ПК кількома вентиляторами або ж водяною охолоджувальною системою.
 3. Енергоспоживання. Оскільки відеокарта AMD Radeon живиться від комп'ютерних блоків живлення, важливо знати особливості та спектр можливостей останніх. В ідеалі можливості блока живлення повинні перевищувати показники, властиві відеокарті AMD.
 4. Габаритам. У сучасних відеокарт вони збільшилися. Наприклад, довжина може становити і 30 см, зокрема це властиво преміальним моделям. Якщо корпус вашого ПК не здатний вмістити відеокарти Radeon таких розмірів, доведеться купувати варіант зі скромнішими показниками. 

Крім цього, визначаючись із тим, яка відеокарта Radeon вам більше підійде, потрібно врахувати і кілька таких її характеристик:

 • Частоту роботи ядра (в MHz або GHz), оскільки вона відображає швидкість, на якій працює графічний процесор. Його вищий показник під час роботи зазвичай свідчить і про здатність до більш швидкого опрацювання графіки.
 • Ширину шини пам'яті: вона говорить про кількість біт, які за один такт та чи інша відеокарта Radeon буде здатна передавати від графічного процесора до відеопам'яті і навпаки. Більша ширина шини впливає на обсяг даних, які можуть бути передані в один цикл, а це безпосередньо збільшує продуктивність.
 • Тип відеопам'яті, а також її об'єм і частоту функціонування: Тип використовуваної відеокартою AMD пам'яті може бути різним, так само, як і її об'єм, і частота роботи. Вищі показники цих параметрів сприяють поліпшенню продуктивності карти в процесі вирішення нею завдань з високим текстуруванням і роздільною здатністю.
 • Перелік підтримуваних технологій, кількість роз'ємів та їхні різновиди важливі, оскільки перше визначає, чи сумісні обрані відеокарти Radeon з іграми, ПЗ і додатками, а також рівень якості зображення на дисплеї та розриви кадрів у грі, а другі визначають можливості під'єднання відеокарт AMD до різноманітних пристроїв та моніторів і чи достатньо їх буде для вашої діяльності.

Купити відеокарту Radeon у Києві та Україні

Придбати відеокарти Radeon з належним сертифікатом про їхню якість завжди можна у EServer. Наш онлайн-маркет пропонує цей вид товару у всіх його актуальних моделях і в різній їхній модифікації.  Тут ви зможете підібрати і купити відеокарту AMD, виходячи конкретно з ваших потреб в її форм-факторі (стандартному і міні), призначенні (звичайному, ігровому і професійному), інтерфейсі (PCI-Express 2.0, 3.0 або 4.0), а також у розмаїтті всіх інших, зазначених вище технічних характеристиках і в різних поколіннях.

EServer надає можливість різних варіантів оплати і доставки замовлення.