МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Комплекти відеодомофонів

За популярністю
товарів

Комплекти відеодомофонів для встановлення в будинку, офісі або квартирі

Всього кілька років тому комплекти відеодомофонів зустрічалися лише в будівлях великих офісів і на входах до приватної території забезпечених громадян. Але в наш час ця розробка доступна практично всім охочим забезпечити більшу безпеку своєму житловому або робочому приміщенню.

Комплект відеодомофона з панеллю виклику здатний захистити ваш будинок, офіс або квартиру від небажаного і навіть від зловмисного проникнення. Обумовлено це низкою властивих йому переваг, а саме вбудованими камерою і дисплеєм, які дають змогу побачити гостя, і мікрофоном, що забезпечує голосовий зв'язок між вами і відвідувачами біля вхідних дверей або хвіртки.

Панель виклику містить у конструкції мікрофон для переговорів (інтерком), динамік для передавання голосу та ІЧ-підсвічування для відеоідентифікації відвідувачів у темний час доби. А монітор пристрою, що розміщується всередині приміщення (біля вхідних дверей), має кнопки управління і контролю доступу. Застосовуючи комплект відеодомофона ви, як власник, самі керуєте пропуском відвідувачів, дистанційно даючи їм можливість зайти або не допускаючи їх. Так, ніхто з відвідувачів вашого будинку не проникне в нього без "схвалення" власника.

До речі, багато сучасних комплектів відеодомофонів передбачають зовнішнє встановлення їхньої панелі непомітно або замасковано, наприклад, як вічко дверей. Це зручно для тих, хто не хоче афішувати присутність такої охоронної системи. Але, навіть без маскування, панель виклику розміщена в антивандальному корпусі, тому добре захищена від активних ударів та інших пошкоджень.

До того ж комплекти відеодомофонів, що розміщуються поза будівлями, завдяки посиленому корпусу, не плавляться при підпалюванні, не страждають від подряпин і не бояться негоди.

На що звертати увагу під час вибору комплекту відеодомофона

Усі комплекти відеодомофонів відрізняються, адже кожна модель наділена своїми особливостями. Вони можуть бути гранично простими і в функціоналі мати можливість лише бачити відвідувачів і дистанційно відчиняти двері. Але є і просунуті багатофункціональні комплекти відеодомофонів з великим спектром можливостей. Останні мають, наприклад, опцію детекції руху, яка зчитує будь-які переміщення біля камери, що є вельми корисним доповненням. Якщо у вас велика прибудинкова територія, можна також вибрати відеодомофон, комплект якого дає змогу підключати до нього додаткові камери. Це - пряма можливість збільшити поле видимості і, як наслідок, підвищити безпеку.

Зважаючи на це, вибір пристрою варто підкріплювати його технічними можливостями і характеристиками, які будуть актуальні саме у вашому випадку. Так, рекомендуємо враховувати такі показники:

  • скільки у нього режимів роботи;
  • які відеоформати підтримує;
  • чи присутня опція запису фото/відео;
  • чи присутні будь-які детектори/датчики;
  • який розмір монітора і яка його роздільна здатність;
  • чи передбачено зберігання записів і куди воно здійснюється (хмара, USB-носій або карта пам'яті);
  • чи є можливість підключити додаткові прилади/пристрої.

Наприклад, якщо вам важливе високоякісне відеозображення для чіткішого розпізнавання гостей, варто вибрати відеодомофон, комплект якого має HD-визивну панель. Тоді й монітор комплекту повинен мати діагональ не менше 7 дюймів, адже інакше це не має сенсу, оскільки невідповідність між розміром дисплея та роздільною здатністю не дасть змоги чітко бачити деталі.

Обирайте варіант із функцією запису, якщо ви бажаєте мати можливість фіксувати тих, хто приходив за вашої відсутності. До речі, недорогі домофонні комплекти можуть підтримувати функції фотозйомки, а цього для багатьох користувачів уже цілком достатньо. Якщо ж вас не влаштує такий варіант, зупиніть вибір на комплекті, здатному вести відеозапис за подією.

Крім цього, існують моделі домофона, що підтримують запис за розкладом. Це актуально для тих користувачів, хто хоче, щоб пристроєм фіксувалося все, що відбувається в певний період часу. Часто в такому пристрої також є режим запису за рухом.

Що ж стосується вибору комплекту з підтримкою різних сигналів, це корисний вибір для тих власників, які припускають подальше підключення додаткових пристроїв (наприклад, камер), що працюють лише в одному форматі.

Підбирати комплекти відеодомофонів все ж варто виходячи суто з потреб, адже навіщо переплачувати за "навороченість" функціями, які не будуть застосовані.

Купити готовий комплект відеодомофонів у Києві

EServer пропонує клієнтам купити комплект відеодомофона за конкурентною вартістю в Києві. На сайті інтернет-магазину представлені відеодомофонні комплекти аналогового і цифрового формату, а також дротового і бездротового монтажу. Вироби поставляються магазину від провідних марок-виробників цієї категорії товарів - Dahua, Grandstream, Hikvision, Slinex, тому всі вони сертифіковані та якісні. Звертайтеся до менеджерів EServer, якщо не можете визначитися з вибором товару, вони з легкістю вам у цьому допоможуть.