info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00 без перерви

м. Київ, вул. Сім’ї Хохлових 11/2
(044) 331-07-53

м. Одеса, ул Желябова, 4а
(048) 701-07-53

Відео

Все, що ви хотіли знати про мережеве обладнання, всю найкориснішу інформацію про мережі та про те, як правильно їх прокладати, експлуатувати і обслуговувати, ви можете тепер знайти в одному місці на просторах мережі! Ми запустили власний офіційний канал сайту на сервісі youtube і тепер будемо постійно радувати наших підписників новими відео, пізнавальними, інформативними і цікавими для кожного.

Підписуйтесь на канал «EServer», і ви дізнаєтеся безліч корисних і цікавих фактів. З нами ви точно назвете, як називається інструмент для обтиску витої пари, і розповісте колегам, як обжимати виту пару правильно. Навіть новачок в мережевих комунікаціях з нами навчиться, як встановити патч панель і розповість з закритими очима, чому патч корди відрізняються за кольором.

А якщо ви вже готовий професіонал, наші ролики допоможуть вам знайти відповіді на актуальні питання, як підібрати серверну шафу, і якому виробникові віддати перевагу. Ми допоможемо вам визначити, як правильно розмістити обладнання в серверній стійці, і як підключати до нього периферію. Не втрачайте часу, підписуйтесь прямо зараз, щоб дивитися корисні і захоплюючі ролики від «e-server»!

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись цінуEServer в России

Наш робот определил, что вы в России. Ближайшее представительство к Вам находится в г.Санкт-Петербурге. Перейти на сайт eserver24.ru в России?