МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Системи для відеоконференцій

За популярністю
товарів

Відеоконференцзв'язок

Конференц система являє собою обладнання для відеоконференцзв'язку. Це цілий комплекс девайсів, що включає й спеціальне програмне забезпечення, який призначений для забезпечення якісного аудіо і відеозв'язку між співробітниками фірми, її клієнтами та діловими партнерами. За допомогою одного такого комплексу засобів організація та проведення відеоконференцій стає простим завданням. Пристрої, призначені для відеоконференцзв'язку, дозволяють вільно спілкуватися співробітникам і партнерам компанії, які знаходяться в різних містах, а також странах.

 
Купити Системи для відеоконференцій - фото

В яких випадках може використовуватися обладнання для відеоконференції?

Такі девайси дозволяють вирішити безліч завдань, пов'язаних зі спілкуванням як невеликої, так і великої групи людей. Так, вони призначені для:

 • реєстрації учасників та оптимізації їх взаємодії;
 • посилення голосу промовців;
 • контролю регламенту конференції та підвищення її ефективності;
 • управління ходом обслуговування і режимами камер;
 • оформлення та занесення до протоколу результатів зборів;
 • контролю черговості та часу, відведеного на виступ;
 • синхронного перекладу для міжнародного зв'язку;
 • організації електронного голосування.

Які бувають конференц системи:

 1. Дротові/кабельні — використовують аналогові або цифрові сигнали. Такі моделі славляться стабільною роботою і невисокою вартістю. Вони забезпечують чистий сигнал, захищають його від перешкод.
 2. Бездротові. Передають сигнал по вай-фай. Вони підходять для приміщень, де небажано прокладати кабель. Також дозволяють швидко все підготувати: налаштування здійснюється дуже просто. Такі моделі коштують дорожче, вимагають періодичної підзарядки.Варто відзначити, що аналогові конференц-системи для проведення відеоконференцзв'язку коштують дешевше, але зате ті, що використовують цифру — більш функціональні та дають більше можливостей інтеграції з аудіо- та відеосистемами, системами контролю.
 3. Мультимедійні. Таке конференц обладнання має в складі особливий пульт, оснащений сенсорним дисплеєм. Він дозволяє виводити документи, зображення, відео та презентації на монітори кожного, хто бере участь в бесіді. Також такі моделі дозволяють користуватися додатковими програмами.
Цікаво: як ми вже говорили вище, існує обладнання для проведення відеоконференцій міжнародного плану. Багато просунутих моделей забезпечують функції синхронного перекладу. Відрізняються вони кількістю доступних мов.

У EServer будь-яка компанія може легко підібрати відповідне обладнання для відеоконференцій. В наявності — сучасні та надійні моделі різних виробників. Вони забезпечують високу якість передачі звуку і зображення з роздільною здатністю до 4К, дозволяють підключати блютуз-гарнітури та інші периферійні девайси. Також такі комплекси програмних і апаратних засобів оснащені швидкими вай-фай модулями, що підтримують гігабітну швидкість обміну даними, та мікрофонами з шумозаглушенням.

Купити системи для відеоконференцзв'язку в EServer

Замовити систему відеоконференцій можна з доставкою кур'єрськими службами. Також доступний самовивіз із магазинів та точок видачі. Сплатити покупку можна готівкою, а також банківським переказом або банківською карткою.

Системи для відеоконференцій: часті запитання

✔️ Де можна підібрати аксесуари до телефонії?