Системи для відеоконференцій

Показано всі 7 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 7 результати
Порти
Підтримувані роз'єми
Підбір за ціною
Виробник

Відеоконференцзв’язок

Конференц система являє собою обладнання для відеоконференцзв’язку.

Це цілий комплекс девайсів, що включає й спеціальне програмне забезпечення, який призначений для забезпечення якісного аудіо і відеозв’язку між співробітниками фірми, її клієнтами та діловими партнерами. За допомогою одного такого комплексу засобів організація та проведення відеоконференцій стає простим завданням.

Пристрої, призначені для відеоконференцзв’язку, дозволяють вільно спілкуватися співробітникам і партнерам компанії, які знаходяться в різних містах, а також странах.

В яких випадках може використовуватися обладнання для відеоконференції?

Такі девайси дозволяють вирішити безліч завдань, пов’язаних зі спілкуванням як невеликої, так і великої групи людей. Так, вони призначені для:

 • реєстрації учасників та оптимізації їх взаємодії;
 • посилення голосу промовців;
 • контролю регламенту конференції та підвищення її ефективності;
 • управління ходом обслуговування і режимами камер;
 • оформлення та занесення до протоколу результатів зборів;
 • контролю черговості та часу, відведеного на виступ;
 • синхронного перекладу для міжнародного зв’язку;
 • організації електронного голосування.

Які бувають конференц системи:

 1. Дротові/кабельні — використовують аналогові або цифрові сигнали. Такі моделі славляться стабільною роботою і невисокою вартістю. Вони забезпечують чистий сигнал, захищають його від перешкод.
 2. Бездротові. Передають сигнал по вай-фай. Вони підходять для приміщень, де небажано прокладати кабель. Також дозволяють швидко все підготувати: налаштування здійснюється дуже просто. Такі моделі коштують дорожче, вимагають періодичної підзарядки.Варто відзначити, що аналогові конференц-системи для проведення відеоконференцзв’язку коштують дешевше, але зате ті, що використовують цифру — більш функціональні та дають більше можливостей інтеграції з аудіо- та відеосистемами, системами контролю.
 3. Мультимедійні. Таке конференц обладнання має в складі особливий пульт, оснащений сенсорним дисплеєм. Він дозволяє виводити документи, зображення, відео та презентації на монітори кожного, хто бере участь в бесіді. Також такі моделі дозволяють користуватися додатковими програмами.

Цікаво: як ми вже говорили вище, існує обладнання для проведення відеоконференцій міжнародного плану. Багато просунутих моделей забезпечують функції синхронного перекладу. Відрізняються вони кількістю доступних мов.

У EServer будь-яка компанія може легко підібрати відповідне обладнання для відеоконференцій. В наявності — сучасні та надійні моделі різних виробників. Вони забезпечують високу якість передачі звуку і зображення з роздільною здатністю до 4К, дозволяють підключати блютуз-гарнітури та інші периферійні девайси. Також такі комплекси програмних і апаратних засобів оснащені швидкими вай-фай модулями, що підтримують гігабітну швидкість обміну даними, та мікрофонами з шумозаглушенням.

Системи для відеоконференцій – часті запитання

? Які системи для відеоконференцзв’язку найбільш затребувані?

Найбільш популярними вважаються системи від компанії Grandstream в силу співвідношення ціни та якості!

? Де можна підібрати аксесуари до телефонії?

Всі необхідні аксесуари можна підібрати тут.

? Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.

? Де ми знаходимося?

Адреси магазинів: г. Киев ул Дегтярівська 31, м Одеса вул. Желябова, 4а, м Дніпро, пр. Пушкіна, 30. Більше про наше місцезнаходження тут.

системи для відеоконференцій