Серверні блоки живлення

Показано 1–48 з 52 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 52 результати
Тип обладнання
Потужність, Вт
Підбір за ціною
Виробник

Серверний блок живлення забезпечує необхідною енергією всі компоненти сервера й, відповідно, стабільну роботу системи.

Основні характеристики моделей

блоки живлення для серверів

Щоб купити серверний блок живлення, який підійде для вашої конфігурації, звертайте увагу на показники:

  • ККД,
  • потужності,
  • часу напрацювання на відмову.

Ефективність або ККД

Цей параметр вказує на різницю між значеннями початкового й одержаного струму: постійного та змінного. Чим менше ця величина, тим ефективніше серверний БЖ. Для ясності наведемо приклад. Припустимо, модель отримує струм потужністю в 420 Вт, а видає всього лише 250 Вт. В результаті показник його ефективності не перевищує 60%. До того ж втрати потужності призводять до виділення тепла, а це додає навантаження на систему охолодження.

Щоб швидко підібрати оптимальну модель за коефіцієнтом корисної дії, потрібно звернути увагу на стандарт пристрою — Energy Star 4.0. У ньому відображено, що ККД не повинен бути менше ніж 80%. Вибору користувачів надаються блоки живлення для серверів, які відповідають цьому стандарту. Як правило, ефективність моделі вказана в назві або характеристиках.

Відповідність стандарту Показник ККД
80 Plus від 80%
80 Plus Bronze мінімум 82%
80 Plus Silver від 85% і вище
80 Plus Gold мінімум 87%
80 Plus Platinum від 90% і вище

Зверніть увагу: ефективність серверного блоку живлення досягає максимального показника, зазначеного в таблиці, якщо навантаження на нього не перевищує 50-60%.

Потужність

В асортименті представлені моделі з показниками потужності від 400 до 900 Вт. Що вибрати, залежить від потужності компонентів вашого сервера. Розрахувати необхідне значення неважко: потрібно підсумувати споживану потужність всіх активних складових системи: процесора, материнської плати, тощо. Також слід додати запас в 30%. Це стане в нагоді й на випадок підвищеного навантаження, й на випадок апгрейда системи.

Час напрацювання на відмову або MTBF

Ця характеристика відображає період, протягом якого блок живлення може працювати без збоїв. Мінімальний показник, який повинні мати серверні БЖ становить 20 000 годин. Однак є моделі, які здатні на більше, наприклад, можуть працювати без перебоїв протягом 100 000 годин.

Інші параметри

Щоб вибрати відповідний блок живлення для сервера, також важливо звертати увагу на:

  • Сумісність з материнською платою. Тут все досить просто: формфактор блоку живлення повинен збігатися з формфактором материнки.
  • Тип охолодження. Йдеться про розмір вентилятора, яким оснащується кожен БЖ. 120 мм — класичний варіант, якого достатньо для стандартного сервера. Більший діаметр кулера потрібен для систем, які працюють на високих навантаженнях. Також слід врахувати кількість обертів вентилятора. Оптимально — 1000-3000 об/хв.
  • Тип підключення або кабель менеджмент. За цією ознакою серверні блоки живлення ділять на 2 типи: класичні та модульні. Відмінності між ними в тому, що від модульних БЖ можна від’єднати непотрібні дроти та звільнити місце в корпусі.

Блоки живлення – часті запитання

? Потрібен серверний блок живлення?

Рекомендуємо ознайомитись з тим як НЕ потрібно вибирати сервер!

? Потрібні ще комплектуючі?

У розділі Комплектуючі до серверів – Ви знайдете все необхідне!

? Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.