МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Блоки живлення Chieftec

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:Chieftec товарів

Блоки живлення Chieftec - якість і надійність

Тайванська компанія Chieftec, що динамічно розвивається, може похвалитися доволі великою модельною низкою блоків живлення, водночас пропонуючи і бюджетні рішення на будь-який "гаманець", і "платинові" моделі з потужністю до 1300 Вт включно.

Наразі блоки живлення Chieftec користуються найбільшим попитом у європейських країнах і в Північній Америці. Загалом, ця категорія товарів бренду досягла гарної репутації, зважаючи на свою якість, працездатність і експлуатаційну надійність. Досягаються ці показники не тільки за рахунок застосування якісних компонентів і сучасної схемотехніки, а й завдяки впровадженню повного спектра захисту системи пристрою.

Виробником запропоновано великий асортимент блоків живлення, зокрема з моделей з різною потужністю і можливостями функціоналу. Крім того, компанія радує клієнтів поступовим оновленням не тільки своїх топових лінійок, а й доступних.

Так, беручи до уваги порівняльну схожість цінників на подібні товари, за необхідності придбання такого пристрою, рекомендуємо звернути увагу на блок живлення Chieftec.

Купити блок живлення Chieftec у Києві та Україні

Сертифікований блок живлення Chieftec доступний до купівлі за допомогою онлайн-замовлення на сторінках інтернет-магазину EServer, де він представлений більш ніж у 50 модифікаціях. Наш каталог наповнений модульними і зовнішніми моделями, а також різновидами блоків живлення для майнінгу та застосування з комп'ютерами.

Запропоновані модельні ряди також охоплюють різні сертифікації ефективності 80 PLUS і варіації стандарту блока живлення цієї марки - ATX, SFX, TFX, ATX 12V v2.3/ v2.53/ v3.0. Купити блоки живлення Chieftec в EServer можна з рівнем потужності від 86 Вт до 1300 Вт. Такі показники, як діаметр вентиляторів, кількість роз'ємів для живлення відеокарт і кількість SATA-портів, також ви можете вибрати на індивідуальний розсуд серед різних запропонованих рішень.

Доставку ми виконуємо обраним вами способом, зокрема пропонуємо можливість клієнта особисто забрати замовлення з точок у Дніпрі та Києві. У межах міста Київ доставка і зовсім виконується нами безкоштовно для клієнта!