Місто
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Жорсткі диски для відеоспостереження

За популярністю
Показано товарів
Жорсткий диск WD Purple 2 TB (WD20PURX-78)
Жорсткий диск WD Purple 2 TB (WD20PURX-78) 256_256.jpg
Під замовлення
2708 грн
Жорсткий диск WD Purple 3 TB (WD30PURX-78)
Жорсткий диск WD Purple 3 TB (WD30PURX-78) 256_256.jpg
Тимчасово немає
3125 грн
Жорсткий диск WD Purple 6 TB (WD62PURX-78)
Жорсткий диск WD Purple 6 TB (WD62PURX-78) 256_256.jpg
Тимчасово немає
6037 грн

Щоб зберігати записи з камер у системі відеоспостереження, потрібно встановити у відеореєстратор накопичувач. Жорсткий диск для відеоспостереження забезпечить збереження великого обсягу даних, забезпечить безпеку інформації.

Від звичайного вінчестера HDD для відеоспостереження відрізняється багатьма моментами. Оскільки він постійно піддається високим навантаженням, особливо якщо йдеться про системи цілодобового спостереження за територією та/або об’єктами, він має дуже високі показники напрацювання на відмову. Звичайному ж накопичувачу для домашнього або офісного ПК таке ні до чого, оскільки вінчестер отримує час для «відпочинку».

Крім того, спеціалізований жорсткий диск відеореєстратора нерідко оснащується інтегрованими програмними засобами, призначеними для захисту від втрат даних потоку відео. Нерідко спеціальні HDD для систем спостереження оснащуються і спеціальними засобами обробки відео. Ще одна їхня специфічна риса — підвищена стійкість до вібрацій.

Як вибрати оптимальний вінчестер для системи відеоспостереження?

Щоб придбати відповідну модель, слід звернути увагу на інтерфейс підключення. Як правило, всі пристрої оснащені інтерфейсом SATA, а в каталозі представлені варіанти з підключенням SATA III. Для нього характерний швидкий відгук та висока швидкість.

Ще один важливий параметр – кеш. Що більше обсяг, то швидше зчитуються використовувані дані. Втім, дуже великий буфер пам’яті у разі реєстратора спостереження не обов’язковий, оскільки на жорсткий диск відео записується, а для перегляду архіву великий об’єм кеша ні до чого.

Щоб вибрати потрібний варіант, варто придивитися до швидкості, з якою обертається шпиндель вінчестера. В асортименті представлені варіанти з показниками 5400/5900/7200 оборотів за хвилину. Чим вище значення, тим швидше диск зчитує та записує інформацію. Зазначимо, що чим більша швидкість, тим вище рівень шуму.

Важлива й така характеристика, як робоча температура пристрою під навантаженням. Хороші диски, призначені для систем стеження, характеризуються показником 50 градусів максимум. Такі моделі довго служать, рідко збоять.

Цікаво: деякі виробники випускають жорсткі диски для відеореєстраторів, корпуси яких покриті антикорозійними складами. Такі девайси розроблені спеціально для експлуатації в несприятливих умовах — підвалах та майстернях, інших сирих та вологих приміщеннях.

При покупці необхідно придивитися до обсягу. В асортименті нашого інтернет-магазину представлені варіанти місткістю від 1 до 16 терабайтів. Скільки потрібно, залежить від кількості камер, кодеків, а також того, як ведеться відеозапис — за розкладом чи безперервно.

Крім того, має значення і те, за який період потрібно зберігати архів — 2 тижні, місяць чи два, пів року тощо. Крім того, для коректної роботи важлива сумісність. Перш ніж купити жорсткий диск для відеоспостереження в EServer, зверніть увагу на те, чи вибраний вами вінчестер відповідає технічним вимогам реєстратора за обсягом, форм-фактором та іншими параметрами.