Некеровані комутатори

Показано 1–48 з 231 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 231 результати
Тип комутатора
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Порти
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Некеровані комутатори є найпростішим різновидом комутаторів, які при мінімальному наборі функцій і можливостей здатні забезпечувати основні мережеві з’єднання. Ці пристрої ідеально підходять для невеликих мереж, за які не відповідає професійний IT-штат, що забезпечує точне налаштування обладнання. Досить просто підключити свитч до електромережі, під’єднати через порти обладнання – і все готово до роботи!

Чим відрізняються некеровані комутатори від керованих свитчів?

некеровані комутатори

Керовані та некеровані комутатори виконують загальну функцію – вони об’єднують кілька телекомунікаційних пристроїв в єдину мережу. Основна різниця полягає в кількості цих пристроїв і в можливості вносити налаштування і управляти працюючою мережею. Тож якщо некерований комутатор працює «з коробки», то керований потребує попереднього налаштування.

Особливості некерованих комутаторів

Форм-фактор некерованих свитчів передбачає установку в спеціальні стійки для одних моделей або ж настільний варіант розміщення – для інших. Як приклад стійкового пристрою можна привести комутатор некерований 16 портів Cisco SB SF100. А ось невеликий некерований комутатор 5 портів D-Link DES-1005D вийде розмістити тільки на столі або на вертикальній поверхні за допомогою кріплень знизу.

До переваг некерованих комутаторів відносяться:

  • низька вартість,
  • економічне енергоспоживання,
  • простота в роботі,
  • підвищена відмовостійкість,
  • надійність.

Некерований свитч, ціна якого значно нижче, ніж у керованої моделі, забезпечує найважливіші функції для мереж малого масштабу.

Види некерованих свитчів

По швидкості передачі даних, яку забезпечують представлені в даному розділі комутатори, пристрої діляться на Fast Ethernet і Gigabit Ethernet свитчі.

В Fast Ethernet комутаторах закладена можливість працювати на швидкості 10 і 100 Мбіт в секунду. До таких пристроїв належать, наприклад, некерований комутатор D-Link 8 портів DES-1008D або HP 1405-08 v2. Свитчі рівня Gigabit Ethernet забезпечують передачу даних на швидкості до 1000 Мбіт/с (1 Гбіт/с). У їх число входить некерований комутатор 24 порти D-Link DES-1026G, D-Link DGS-1005D та інші моделі.

В описі характеристик комутаторів зустрічаються не завжди зрозумілі комбінації цифр “10/100” або “10/100/1000”. Саме вони описують можливості свитча по швидкості передачі даних. в першому випадку це свитч, розрахований на Fast Ethernet, а ось другому – Gigabit Ethernet.

Основну масу комутаторів на ринку представляють пристрої з одним типом портів, але зустрічаються і комбіновані свитчі, в яких частина портів функціонує за стандартами Fast Ethernet, а інша частина – Gigabit Ethernet, наприклад, некерований комутатор з 10 портами Fast Ethernet і 6 портами Gigabit Ethernet.

Тему різних варіантів портів можна продовжити тим, що на деяких моделях доступні особливі порти, що позначаються терміном “uplink”. Призначені вони для з’єднання комутатора з пристроєм, що стоїть вище в мережевій ієрархії. Зазвичай такий порт або порти розташовуються окремо від інших. У ряді комутаторів використовується аплінк-порт особливого типу – SFP. Некерований комутатор SFP – це свитч, здатний взаємодіяти з обладнанням не тільки по витій парі, але й по оптоволоконних лініях. За допомогою спеціальних модулів досягається можливість підключати до комутатора як стандартні лінії витої пари з конекторами RJ 45 на кінці, так і оптичне волокно з конекторами відповідного стандарту.

Практично всі свитчі даного типу надзвичайно вигідні з точки зору енергоспоживання. Будь-який некерований комутатор Cisco витрачає електричну енергію максимально економно, при цьому продуктивність пристрою зовсім не страждає, а витрати на обслуговування мережі скорочуються. Крім того, багато пристроїв, як, наприклад, некерований комутатор D-Link DES-1008C, підтримують стандарт IEEE 802.3 az, що дозволяє зменшити рівень енергоспоживання. Досягається цей ефект шляхом контролю трафіку, що передається по каналу, і переведення його в сплячий режим під час бездіяльності. Незалежно від того, використовується некерований комутатор 4 порти або 48 портів, в пристроях цього типу не використовуються вентилятори, що забезпечує безшумну роботу, а також додаткову економію енергії.

Некеровані комутатори – часті запитання

? На що звернути увагу перед покупкою?

Рекомендуємо Вам почитати нашу статтю про налаштування і підключення комутаторів.

? Як замовити монтаж СКМ?

Тут Ви знайдете послуги монтажу СКМ і зможете залишити заявку.

? Які виробники світчів користуються популярністю?

? Чи є доставка і самовивіз товару? Як можна оплатити покупку?

Самовивіз з точок видачі та магазину безкоштовно. Дізнатися про варіанти доставки можна тут. Оплата приймається готівкою і безготівковими платежами (банківським переказом, банківською картою).