Серверні корпуси

Показано всі 33 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 33 результати
Місць під жорсткий диск
Висота, U
Глибина, мм
Материнська плата
Джерело живлення
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Серверний корпус – це елемент структурованої кабельної мережі, в якому розміщується обладнання. Основною його функцією є забезпечення ефективної та стабільної роботи всіх компонентів сервера і їх захист від різного роду несприятливих впливів.

корпуси для серверів

У нас ви знайдете:

  • Серверні корпуси 1U;
  • Серверні корпуси 2U;
  • Серверні корпуси 3U;
  • Серверні корпуси 4U.

Корпус для сервера в більшості випадків має ширину 19 дюймів. Це стандартний корпус, стійку для якого також можна без зусиль підібрати в каталозі нашого онлайн-магазину. Поряд зі стійками 19” корпус можна розміщувати також у шафах, які в основному мають аналогічну ширину. Часто зустрічаються назви “rackmount корпус” або “рековий корпус”, що позначають корпуси, призначені для установки в стійки.

Існують також вертикальні корпуси типу “вежа” (“tower”), але на даний момент вони користуються меншим попитом, ніж горизонтальні стійкові варіанти. Стійкові серверні корпуси найкраще купувати в тому випадку, коли для них передбачено спеціальне приміщення (“серверна”). А корпус типу “вежа” при необхідності також можна переобладнати в стійковий. Для цього відмінно підійдуть корпуси висотою 3U і 4U

Безпека обладнання:

Безпека обладнання, встановленого в сталевий корпус 19″, досягається за рахунок спеціальних дверцят, оснащених надійним замком. Так забезпечується захист дискових накопичувачів, кнопок управління та інших компонентів, що знаходяться в ньому, від несанкціонованого доступу, механічних впливів і забруднень (таких як волога, пил, бруд і т.д.). Крім того, збереження обладнання підтримується завдяки вентиляторам, що не допускають його перегрів. Серверні корпуси, купити які ви можете в нашому інтернет-магазині, мають грамотну конструкцію, що забезпечує достатню вентиляцію і проходження повітряних потоків для підтримки працездатності серверів при максимальних навантаженнях.

Розміри корпусів:

По висоті стандартний серверний корпус 19 дюймів доступний в декількох варіантах. Найбільш поширені розміри:

  • 1U;
  • 2U;
  • 3U;
  • 4U.

В даному випадку буква “U” позначає юніт – одиницю, якою прийнято вимірювати висоту мережевого обладнання. 1 юніт рівний 44,45 міліметра. Найбільш популярними є rack корпуси висотою в 1-2 юніта. Наприклад, найпопулярніша модель корпусу в нашому магазині: Серверний корпус 2U LC 19″. Це розмір, який використовується в більшості випадків і дозволяє оптимально розміщувати їх в рекових стійках, а також масштабувати мережу. Стійкові корпуси 4U використовуються в промислових комп’ютерах, які обслуговують великі виробничі підприємства. Найбільш технологічні – висотою від 5 до 8 юнітів, призначені для потужних серверів з декількома комп’ютерними системами, механізмами відмовостійкості і резервування живлення.

Якщо ширина серверних корпусів традиційно вимірюється в дюймах, то в якості одиниці вимірювання глибини використовуються міліметри. Корпуси Rackmount мають досить широкий діапазон глибин – від 300 до 680 мм. При виборі глибини слід відштовхуватися від конфігурації обладнання, яке буде встановлено в нього, а також від можливостей його розміщення в приміщенні.

Серверний корпус 19” можна купити з блоком живлення, або без нього. Основна їх частина надходить у продаж без блоків живлення. Це дає можливість вибрати найбільш оптимальний варіант, виходячи з планованої конфігурації обладнання, для якого він буде постачати електроенергію. Їх асортимент з вбудованими блоками живлення дозволяє знайти варіанти, потужність яких коливається в діапазоні від 250 до 950 ват.

Специфіка корпусів:

Специфіка корпусів багато в чому залежить від особливостей їх передньої панелі. Наприклад, цікавим варіантом є серверний корпус для стійки 19”, модель 4U S, в якому передбачена можливість заміни жорстких дисків без розбору самого корпусу. Якщо на корпус в шафу встановлена ​​передня панель без отворів для вентиляції, його внутрішній простір буде краще захищено від забруднення, однак нагріватиметься сильніше. В якості альтернативи випускаються серверні корпуси з гратчастими отворами на лицьовій панелі. Покращена вентиляція і обдув дозволяють встановлювати в таких корпусах устаткування, що піддається перегріванню.

Серверні корпуси – часті запитання

? Які серверні корпуси найбільш затребувані?

Найбільш популярними серверними корпусами вважаються:

? Що необхідно придбати для серверного корпусу?

Тут Ви знайдете всі необхідні аксесуари для корпуса.

? Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.

І звичайно, зверніть Вашу увагу на корпуси виробництва EServer. Вони гарантують найкраще поєднання ціна / якість!