МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Витратні матеріали

В процесі монтажу та обслуговування кабельних систем неминуче виникає необхідність у використанні різного роду витратних матеріалів. Мережеві витратні матеріали – це ряд пристосувань і аксесуарів, призначених для зручного прокладання кабелів, їх фіксації та інших видів робіт. Найчастіше даний вид продукції являє собою різні невеликі за розмірами товари, які купуються і використовуються у великих кількостях. Однак незважаючи на скромні розміри і непомітність, витратні матеріали монтажу кабелю грають важливу роль в ефективній роботі всієї системи. З їхньою допомогою можна домогтися візуального і фактичного порядку у великих кабельних комплексах, що, зрештою, однаково важливо і для адміністраторів мережі, і для кінцевих користувачів.

Купити Витратні матеріали - фото

Коли заходить мова про варіанти упорядкування кабельних систем, обов'язково згадуються надзвичайно важливі, а головне – малопомітні витратні матеріали – стяжки. Ці своєрідні пластикові "ремінці", що часто грають роль організаторів кабелів. З їх допомогою за лічені секунди можна скріпити необхідну кількість кабелів, упорядкувати їх і надійно закріпити у місцях, що підходять для монтажу.

Зовні кабельні стяжки нейлонові являють собою відрізки високоякісного технологічного пластику з нехитрим замковим механізмом на одному кінці. На основній частині стяжок для кабелю зроблено безліч виїмок, за кожну з яких може "зачепитися" замок. Зручна і дуже проста конструкція таких хомутів дозволяє стягувати їх в будь-який розмір, що ідеально підходить для кожного випадку.

За допомогою стяжок можна не тільки швидко організувати кабельний джгут, але зручно прокласти дроти по кабельних каналах телекомунікаційних шаф або стійок.

Нейлонові хомути – це універсальні інструменти для кріплення, сфера застосування яких не обмежується кабельними системами. Їх можна використовувати для кріплення рекламних банерів, в побуті, господарстві та інших різноманітних сферах. Їх гнучкість, пластичність, міцність і пожежобезпечність роблять стяжки прекрасним засобом для проведення монтажних робіт.

Ще одним важливим видом витратних матеріалів для прокладки кабельних мереж є скоби для кріплення кабелю до стіни. Скоби (або, як їх ще називають, кліпси) являють собою невеликі кріплення у формі літери "с", оснащені цвяхом. Кабель вставляється в скобу і в такому вигляді за допомогою цвяха прибивається до стіни або іншої плоскої поверхні. Завдяки високій міцності цвяхів з гартованої сталі, кабелі можна закріплювати і на бетонних стінах, і на цегляних, і на дереві або штукатурці. При правильно підібраному діаметрі скоб кабель нерухомо закріплений в одному положенні, без пережатих провідників і деформованої ізоляції. І стяжки, і скоби виготовляються з надзвичайно якісного матеріалу – нейлон 6.6. Основна його перевага – це вогнестійкість і здатність до самостійного загасання. Високі показники пожежостійкості роблять витратні матеріали з нейлону 6.6 ідеальними інструментами для роботи з кабельною продукцією.

Як кабелі розрізняються не тільки по діаметру, але і за профілем на круглі і плоскі, аналогічно діляться і скоби для їх монтажу. Як для круглих, так і для плоских кліпс важливий правильний підбір розміру для зручної і безпечної роботи зі шнурами.

Важко уявити фахівця з прокладання та обслуговування різноманітних кабелів без вірного помічника – ізоляційної стрічки. Ізолента проводів виконує свою основну функцію, забезпечуючи захист від електричного струму на ділянках, де з тих чи інших причин відсутній шар ізоляції.

Найпоширенішими матеріалами виготовлення ізоляційної стрічки є полівінілхлорид і бавовняний папір. Ізоляційну стрічку ПВХ знають всі – це універсальний витратний матеріал, успішно використовується не тільки при монтажі різних кабельних систем, але також в господарстві, побуті і т. д. Нею користуються не лише в якості ізолятора, але і як універсальним засобом кріплення. Ізолента з хб – матеріал більш щільний, здатний витримувати удари і надійно захищає провідники від різних механічних впливів.

Як купити витратні матеріали для кабелю EServer?

Всі описані витратні матеріали для локальних мереж ви зможете купити в інтернет-магазині EServer будь-яким зручним для вас способом та в будь-якій кількості. Приймаємо оплату готівкою, банківським переказом та картками. Діє доставка країною. Також ви можете забрати товар самостійно із магазину або точки видачі.

Витратні матеріали: часті запитання

✔️ Які витратні матеріали користуються найбільшим попитом?