МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Точки доступу Mikrotik

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:MikroTik товарів
Шлюз MikroTik KNOT IoT RB924I-2ND-BT5&BG77
Шлюз MikroTik KNOT IoT RB924I-2ND-BT5&BG77 256_256.jpg
В наявності
3733 грн

Точки доступу Mikrotik застосовуються для розширення та створення масштабованої швидкісної бездротової мережі. Моделі здатні забезпечити високу швидкість та стабільне з'єднання з мережею комп'ютерів, ноутбуків, смартфонів та інших гаджетів.

Головні переваги точок доступу Мікротік

  • Великий вибір моделей. Виробник випускає пристрої з різними характеристиками, що дозволяє вибрати оптимальний варіант, орієнтуючись на завдання та вимоги конкретної мережі.
  • Висока продуктивність пристроїв. Точки доступу оснащуються потужними передавачами та антенами, підтримують велику кількість одночасних підключень. До того ж за рахунок того, що вони працюють під управлінням фірмової операційної системи RouterOS, досягається високий рівень оптимізації ресурсів мережі.
  • Підтримка живлення через виту пару. Багато моделей підтримують PoE, що дає можливість використовувати кабель Ethernet не тільки для підключення до інтернету, а і для живлення. Завдяки цьому пристрою можна встановлювати навіть там, де немає розеток.
  • Широкі можливості комутації. Пристрої підтримують сучасні протоколи передачі, багато моделей працюють у двох діапазонах частот. Крім того, є варіанти з можливістю підключення додаткової антени посилення сигналу.

Які бувають WIFI точки доступу Mikrotik?

Виробник випускає моделі, які здатні працювати за різних погодних умов. Тож вибору надаються внутрішні моделі для розміщення в будинку, офісі або іншому приміщенні. А для встановлення на відкритому повітрі знадобиться точка доступу WIFI Mikrotik зовнішнього типу. Вуличні моделі здатні працювати на морозі та спеці, стійкі до вологи, пилу та впливу ультрафіолету. Їх встановлюють на верандах та терасах, у парках та інших відкритих територіях.

Мережеві пристрої Мікротік працюють за стандартами Wi-Fi 802.11b/g/n/ac. Моделі працюють на класичній частоті 2,4 ГГц. Є також дводіапазонні пристрої, що підтримують частотні діапазони 2,4 і 5 ГГц. Як правило, WiFi точки доступу від Mikrotik оснащуються вбудованою антеною, але є й такі, до яких можна додатково підключати зовнішню антену. Більшість пристроїв підтримують 2×2 MIMO — технологію багатоканального входу та виходу. Це забезпечує сигналу здатність не втрачати якості на великих відстанях, через фізичних перешкод. Крім того, така технологія покращує продуктивність мережі.

Моделі здатні працювати від кабельних мереж Fast та Gigabit Ethernet, що дає можливість підібрати варіант для побутового та комерційного використання. Деякі пристрої можуть виконувати функцію вай-фай моста. І, як ми вже згадували, багато точок доступу підтримують PoE-живлення: їх можна монтувати в місцях, де немає розеток.

Де придбати точку доступу Mikrotik

Ця компанія вже давно вийшла на ринок вай-фай пристроїв і набула сталої популярності по всьому світу. Вибрати та замовити точки доступу цієї марки можна у перевірених постачальників мережного обладнання, наприклад, в інтернет-магазині EServer із доставкою.