МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Оптичні компоненти

Оптичний зв'язок є найбільш передовим серед засобів масової телекомунікації на сьогоднішній день. Сучасні лінії зв'язку повинні мати підвищену пропускну здатність, щоб задовольнити потреби споживачів. Для забезпечення якісного та надійного зв'язку для передачі даних, необхідні мережі, побудовані за допомогою продуктивного оптичного обладнання. Волоконно оптичні компоненти – це невід'ємна частина мереж, представлена різними видами пристроїв і пристосувань. За їх допомогою передача десятків гігабайт (а в деяких випадках – і терабайт) займає буквально лічені секунди.

Основна частина телекомунікаційних мереж, без якої вони просто немислимі, – це оптичні кабелі зв'язку. Саме вони слугують для передачі інформації по магістральних лініях на великі відстані, а також в кабельному телебаченні, в локальних обчислювальних і телефонних мережах.

Ключова відмінність оптоволокна від мідних кабелів полягає в тому, що цифровий оптичний кабель здійснює передачу за допомогою світлового сигналу, а не електричного. Для цього використовується тонкий скловолоконний провідник, завдяки якому сигнал передається з мінімальними викривленнями і втратами. Такий кабель має досить просту структуру. Центральну його частину займає вже згадане скловолокно, покрите тонкою внутрішньою ізоляцією, матеріалом для якої може бути пластик або скло. Внутрішня ізоляція необхідна для того, щоб потік світла в скловолокні не виходив за його межі. Цей ефект досягається за рахунок різного коефіцієнта заломлення світла в тонкому волокні і оболонці. Зовнішня оболонка захищає оптоволокно від механічних пошкоджень.

Оптичне волокно виділяється масою переваг. В першу чергу, світловий сигнал в оптичному кабелі не може погіршитися через зовнішні перешкоди. Сам сигнал також не виробляє будь-яких випромінювань. З огляду на особливості оптоволоконного провідника абсолютно виключена можливість несанкціонованого підключення до мережі з метою її прослуховування. Оптоволоконний кабель однаково ефективний в структурованих кабельних системах і в зовнішніх магістралях. Проте створення локальних мереж виключно на базі оптоволокна обходиться досить дорого із-за складності монтажних робіт – часто саме з цієї причини в структурованих кабельних мережах застосовується мідь (вита пара).

На основі оптоволоконного кабелю створюються і такі оптичні застосування як патч-корди і пігтейли. Перші являють собою відрізки кабелю з коннекторами на обох кінцях і призначені для з'єднання пристроїв в мережі між собою. Пігтейли мають коннектор тільки на одному кінці і є незамінним інструментом в роботі, коли будуються оптичні кабельні мережі.

Якісна оптична мережа не може бути створена без застосування ряду пристосувань, що дозволяють швидко і зручно комутувати кабельні лінії. Такими є, наприклад, оптичні патч-панелі та бокси, сплайс-касети, муфти і т. д. Ці пристрої укупі з різними аксесуарами дають можливість оперативно масштабувати мережу, підключати нове обладнання або демонтувати невикористовуване і проводити інші види операцій.

Але яким би якісним не було волоконно-оптичне обладнання, його робота може виявитися малоефективною, якщо при монтажі використовуються ненадійні інструменти. Робота з оптоволокном вимагає найвищої точності, якої практично неможливо домогтися без відповідного обладнання. На відміну від мідних СКС, при монтажі яких чималу частину маніпуляцій з кабелем досвідчений фахівець може здійснювати вручну, оптоволокно вимагає застосування приладів, що дозволяють працювати з точністю до міліметра. Наприклад, зростити два оптичних кабелі практично неможливо без спеціальних зварювальних апаратів. А протестувати ділянку мережі можна тільки за допомогою високотехнологічних тестерів, вимірювачів, мікроскопів, рефлектометрів та іншого обладнання, що виявляє і локалізує найменші порушення у функціонуванні ліній.

Сучасні пасивні оптичні компоненти – це великий список пристроїв, що включає кабелі, патч-корди, розетки, патч панелі, бокси, атенюатори, коннектори, а також безліч аксесуарів, які роблять укладання, обслуговування та адміністрування волоконно оптичних ліній зв'язку максимально комфортним. Волоконно-оптичне обладнання, придбати яке можна в інтернет магазині EServer, це виключно якісні компоненти, за допомогою яких ви зможете забезпечити найвищий рівень сигналу мережі. Щоб придбати мережеве оптичне обладнання у нас, достатньо оформити замовлення на сторінці товару або просто зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті.

Як замовити та сплатити товар в EServer?

Щоб придбати оптичне обладнання у нас, достатньо оформити замовлення на сторінці товару або просто зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті. Приймаємо оплату готівкою, банківськими картками та переказом.

Ви можете забрати замовлення самостійно у магазині та точках видачі, а також замовити кур'єрську доставку.