МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Короб підлоговий

За популярністю
товарів

При проведенні різних монтажних робіт з прокладання силових кабелів та інформаційних проводів досить часто складається ситуація, коли є необхідність в використанні спеціальних підлогових коробів. Типовий підлоговий короб являє собою високотехнологічний виріб, зроблений з пластику або металу, в якому є можливість розміщувати необхідні дроти, і при цьому бути впевненим, що вони не будуть пошкоджені.

 

Купити Короб підлоговий - фото

Цей виріб може мати різну форму, зовнішній вигляд і може бути зроблено з використанням типових дюбелів з шурупами або двостороннього скотча. Зараз підлоговий кабель канал можна побачити в багатьох громадських місцях, де немає можливості зробити приховану проводку з тих чи інших причин. Багато хто вже встиг на практиці переконатися в найвищих споживчих якостях таких високотехнологічних виробів.

Такий спеціалізований кабельний канал має спеціальні армовані ребра жорсткості, що забезпечує його максимальну надійність, механічну міцність і довговічність. В залежності від загальної кількості кабелів, типу приміщення і поточних потреб використовуються різні моделі підлогових коробів.