МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Шинні ізолятори

За популярністю
товарів

Призначення шинних ізоляторів

Зазвичай у силові шафи встановлюється багато одиниць обладнання, а також кабелі, що перебувають під напругою, через що їх вважають об'єктами підвищеної небезпеки. Всі необхідні з'єднання та ізоляції провідників виконують за допомогою спеціальних пристроїв, які називаються шинні ізолятори. Також їх застосування - запорука зменшення потенційних ризиків в експлуатації та спрощення самої процедури монтажу обладнань і приладів в електричні системи.

Ізолятор для шини допомагає забезпечити ізоляцію і поділ електричних шин або проводів з високою напругою в електрообладнанні, наприклад, розподільній шафі, підстанції або електропідстанції. Зазвичай ізолятори виконані з ізоляційних матеріалів на кшталт кераміки, карболіту або полімерів, армовані скловолокном і оснащені латунними або сталевими різьбовими вставками. Такий вибір сприяє запобіганню короткого замикання та електричних аварій.

Так, цей шинний ізоляційний пристрій зі спеціальною герметичною конструкцією і товстими стінками виступає надійним захистом від електричного пробою у високовольтній електроенергетичній системі.

Використовують ізолятори під час закріплення струмопровідних шин усередині ввідно-розподільного пристрою та електротехнічного ящика, щоб зафіксувати та ізолювати в ньому струмопровідні частини від щита.

Види електричних ізоляторів

Різновидів цього ізоляційного компонента існує кілька - шинні ізолятори у вигляді дисків, плоскі, підвісні, ізолятори у вигляді куль і з кронштейнами, а також опорні ізолятори. Але найчастіше зустрічаються два таких види:

  1. Силові бочкові ізолятори представлені у формі барильця. З одного боку кріпляться вони до монтажної панелі, а з іншого - до шини, що проводить струм. Кожну з шин встановлюють як мінімум на 2х ізоляторах. Бочковий ізолятор найменшого розміру (на 6кВ) зазвичай застосовується для утримання струмоведучих шин у під'їзному щиті. Його більший аналог можна встановлювати в щитові житлових будинків і виробничих підприємств.
  2. Ізолятори типу драбинка актуальні для використання з електрообладнанням, що працює на постійному і змінному струмі частотою в 0,05 кГц і напругою до 1 кВ. Купити ізолятори такого типу також можна для розміщення всередину ВРП і електротехнічного ящика під силові лінії в 0,4 кВ. Зазначимо, що сходові ізолятори розраховані на паралельну прокладку двох або відразу чотирьох ліній, що особливо зручно під час організації струмоведучої траси.

Електричні ізолятори шинні також класифікуються за типом застосування:

  • Повітряні: активно застосовуються на високовольтних ЛЕП. У них є керамічні або скляні ізолювальні диски, що зміцнюються на металевих штирях.
  • Для внутрішнього застосування: ізолятори призначені для використання всередині електрообладнання, наприклад, у розподільній шафі. У них може бути спеціальна конструкція, щоб організовувати безпеку і надійність розміщених усередині електричних з'єднань.
  • З високою ізоляцією: це ізолятори з більш високими електричними характеристиками і більш складною конструкцією, що забезпечують високий рівень ізоляції. Їхнє призначення - високовольтні системи.

Де купити шинні ізолятори в Києві та Україні?

Купити ізолятори бочкового і сходового типів пропонує інтернет-магазин EServer. Тут ця та інші категорії електротоварів завжди продаються з сертифікатом якості та гарантією. Придбати цей шинний ізоляційний пристрій в EServer можна від трьох спеціалізованих брендів-виробників: "E.NEXT", "IEK" і "АСКО-УКРЕМ". При цьому ціна шинного ізолятора буде конкурентна і виправдана рівнем якості одержуваного вами товару.

Також ми надаємо можливість вибору серед декількох запропонованих способів оплати та отримання товару, тому кожен клієнт знайде зручний для себе варіант.