Лотки неперфоровані

Показано всі 16 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 16 результати
Тип обладнання
Висота, мм
Ширина, мм
Довжина, мм
Матеріал
Підбір за ціною
Виробник

Неперфоровані лотки призначені для прокладки кабелю та захисту його від зовнішніх впливів — вологи, пилу, ультрафіолету, а також механічних пошкоджень.

Лотки неперфоровані

Особливості та призначення моделей

Всі лотки перфоровані виготовляються з високоякісного матеріалу — оцинкованої сталі. Завдяки цьому вони не бояться корозії, стійкі до механічних впливів і не схильні до впливу прямих сонячних променів, вологи. До того ж за рахунок відсутності перфорації вони не пропускають пил і бруд. Крім того, моделі характеризуються максимальним ступенем захисту, особливо якщо оснащені кришками.

Купити лотки металеві неперфоровані варто, якщо треба прокласти кабель:

  • в приміщенні з підвищеною вологістю;
  • на вулиці;
  • в умовах підвищеного ризику впливу агресивних середовищ на дроти.

Зверніть увагу: чим товстіше шар цинку, тим більш стійкий лоток до зовнішніх впливів.

Головні параметри вибору

В асортименті представлені моделі довжиною в три метри, вони відрізняються висотою та шириною. Це і є ключові характеристики, на які необхідно спиратися, щоб вибрати оптимальний варіант.

Для придбання відповідного кабельного лотка слід враховувати діаметр дротів. Саме це визначає, яка висота повинна бути у бортика аксесуара, якою має бути ширина. Так, вибору надаються моделі, висота яких становить 10 і 50 міліметрів. Варіантів ширини, яка вимірюється в міліметрах, більше:

  • 50
  • 100
  • 150
  • 200
  • 300
  • 400

Вибираючи модель, пам’ятайте, що висота стінки кабельного лотка повинна бути більше, ніж діаметр кабелю або пучка пов’язаних один з одним дротів. Ширина виробу повинна перевищувати суму діаметрів всього кабелів або ж усіх пучків дротів, які необхідно помістити в лоток. При цьому бажано ще залишити запас вільного місця.

Порада: зверніть увагу, щоб радіус вигину фасонного аксесуара перевищував мінімальний радіус вигину кабелю, який прокладається.

При покупці неперфорованого лотка для кабелю необхідно особливу увагу приділити вимогам до тепловідведення від дротів. Нагрівання кабелю залежить від типу енергії, яка через нього проходить. Якщо кабель сильно нагрівається, втрачається потужність. Щоб тепло нормально відводилося від дротів і вони не нагрівалися, у виробі повинний залишатися додатковий простір. Для звичайного телекомунікаційного дроту, який не нагрівається, можна вибрати вужчий металевий неперфорований лоток для кабелю. При цьому стінка його повинна бути досить високою для укладання дротів в кілька шарів. А ось якщо кабель нагрівається, то підійде невисокий і широкий лоток: дроти при цьому укладають в один шар. Втім, модель без перфорації — ідеальний варіант саме для телекомунікаційного кабелю та дротів, до яких не пред’являються жорсткі вимоги по тепловідведенню.