Атенюатори

Показано 1–48 з 76 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 76 результати
Тип волокна
Тип атенюатора
Загасання, Дб
Матеріал
Підбір за ціною
Виробник

Атенюатор відноситься до групи пасивного оптичного обладнання і виконує завдання по ослабленню і зниженню потужності сигналу в волоконно-оптичних лініях зв’язку, зберігаючи його форму. Цей пристрій здатний знижувати сигнал плавно, ступінчасто, фіксовано і використовується в тих випадках, коли сигнал повинен бути пом’якшений, перш ніж він досягне оптичного приймача. Саме оптичний атенюатор дозволяє створювати мережі з різними параметрами загасання на різних ділянках, використовуючи при цьому приймально-передавальні пристрої зі схожими технічними характеристиками. Назва цього пристрою походить від французького слова “attenuer”, що означає “послабляти, пом’якшувати”, що позначає безпосередньо його призначення і функціонал.

Принцип дії аттенюаторів грунтується на створенні повітряного зазору між оптичними волокнами, з’єднаними за допомогою пристрою. По можливості регулювати цей зазор, а, відповідно, і рівень загасання, атенюатори діляться на постійні і змінні.

оптичні атенюатори

Постійні атенюатори

Постійні (фіксовані) атенюатори являють собою пристосування, з допомогою яких можна домогтися незмінного показника пом’якшення сигналу. Рівень загасання в них встановлює виробник, і його неможливо збільшити або зменшити. Пристрої з фіксованим рівнем загасання можуть використовуватися для з’єднання двох патч-кордів або оптичного патч-корду з розеткою. Пом’якшення сигналу в постійних атенюаторах досягається двома шляхами. Це може бути повітряний зазор між волокнами, або ж спеціальний фільтр, призначений для поглинання сигналу.

Атенюатори з постійним рівнем пом’якшення виробляються в трьох формах. Вони можуть мати вигляд оптичної розетки зі стандартними роз’ємами або стандартного FM (female-male, “мама-тато”) атенюатора. В обох випадках рівень загасання при довжині хвилі 1300 Нм для одномодових версій складе 5, 10, 20 і 25 децибел, а для багатомодових – 5, 10 і 15 Дб. Найбільшого поширення набув одномодовий атенюатор 10 і 15 Дб, а також атенюатор 20 децибел. Фіксовані пристрої можуть мати також форму оптичного комутаційного шнура з коннекторами відповідних типів на обох кінцях (наприклад, оптичний атенюатор LC LC).

Змінні атенюатори

У змінних оптичних атенюаторах реалізована можливість регулювання рівня пом’якшення сигналу. Різні показники ослаблення сигналу досягаються за рахунок зміни величини повітряного зазору. Регулювання здійснюється за допомогою різьбового з’єднання між елементами аттенюатора. Діапазон пом’якшення сигналу, який забезпечується одномодовими змінними атенюаторами, становить 0-60 децибел, а в багатомодових-0-50 Дб. При цьому цифровий атенюатор може застосовуватися для вимірювання граничних значень чутливості оптичних приймачів.

Як і постійні пристрої, змінні атенюатори можуть мати форму FM-адаптерів і розеток. Пристосування типу “female-male” мають форму, практично ідентичну стандартним оптичним адаптерам. Основна відмінність пристроїв для загасання сигналу-це наявність рухомої гайки і стопорного кільця, призначених для збільшення або зменшення рівня сигналу. Атенюатори з регульованим повітряним зазором між кінцями провідників виконують функцію підстроювання. Пристрої у вигляді розеток зовні практично аналогічні стандартним оптичним розеткам. Зміна повітряного зазору здійснюється за допомогою спеціального ключа, який поставляється в комплекті.

Аттенюатор, купити який можна в інтернет-магазині EServer, являє собою універсальний пристрій, можливості якого ефективно застосовуються у волоконно-оптичних мережах для передачі даних, в кабельному телебаченні (якщо задіяні приймачі з обмеженим діапазоном потужності), а також у роботах з тестування та вимірювання параметрів мережі.

В даному розділі ви зможете знайти атенюатор, ціна якого буде ідеально відповідати його функцій і переваг, а саме – простоті, компактності, низькому відбитті сигналу, високій точності роботи і тривалому терміну служби.

Атенюатори – часті запитання

? Які атенюатори найбільш затребувані?

✈ Як здійснюється оплата та доставка?

Самовивіз з магазину, з точок видачі безкоштовно. Більше інформації про доставку кур’єрськими службами тут . Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.

? Де ми знаходимося?

Адреси магазинів: г. Киев ул Дегтярівська 31, м Одеса вул. Желябова, 4а, м Дніпро, пр. Пушкіна, 30. Більше про наше місцезнаходження тут.