МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Щитки металеві

За популярністю
товарів
Корпус металевий ПР-2-3 74 У2 IP54, IEK
Корпус металевий ПР-2-3 74 У2 IP54, IEK 256_256.jpg
Тимчасово немає
11782 грн
Корпус металевий ПР-2-3 36 УХЛ3 IP31, IEK
Корпус металевий ПР-2-3 36 УХЛ3 IP31, IEK 256_256.jpg
Тимчасово немає
10981 грн

Металевий щит для електрики застосовується у виробничих, житлових, а також торгових будівлях та приміщеннях адміністративного призначення. Як правило, ці короби мають зварні корпуси, покриті порошковою фарбою.

Для чого потрібен металевий електрощит — призначення електрощитка

Електрощит металевий купити коштує для розподілу електрики. Наприклад, якщо щит стоїть на поверсі, він розподіляє електрику по квартирах. А якщо він знаходиться у квартирі, то за побутовою технікою, освітлювальними приладами. Також можна замовити спеціальну шафу, яка розподіляє електрику по всій будівлі. Крім того, щит розподільний металевий забезпечує безпеку, а також дозволяє вести облік споживаної електроенергії.

Особливості конструкції металевих розподільних боксів для автоматики

Як правило, у таких розподільних боксах встановлюються автоматичні вимикачі, ПЗВ, а також реле напруги та інша модульна апаратура. У деяких моделях є гніздо під лічильник. На дверях таких боксів є віконце, через яке можна побачити показники.

До речі: корпус боксу оснащується дверцятами, зазвичай із замком.

Розподільні бокси зовні покриті порошковою фарбою, що характеризується стійкістю до впливів навколишнього середовища. Вона не дає металу іржавіти.

Щоб встановити автоматику, лічильники та іншу комутаційну апаратуру в сталевий електрощиток, короб монтують DIN-рейки.

Також варто зазначити, що для безпеки всі струмопровідні елементи закриваються спеціальною фальш-панеллю. Крім того, можна заземлити як корпус, так і панель, двері щитка.

Конструкція розподільного боксу передбачає отвори для підведення кабелів. Як правило, кабелевводи розміщуються у верхній та нижній частинах корпусу.

Види металевих електрощитів

Щити розподільні металеві поділяються на типи в залежності від способу встановлення. Так, бувають навісні, вбудовані та підлогові моделі.

Варіанти першого типу підвішують на стіні дюбелями. Розподільні бокси, які належать до типу щитків, що вбудовуються, монтують в нішу. Зазвичай, цей варіант передбачає використання будівельного розчину: так все тримається надійно. Ну а моделі третього типу, як можна зрозуміти з назви, встановлюють на підлогу.

Залежно від призначення щитки електричні металеві можуть мати різний ступінь захисту. Так, для монтажу у приміщенні використовуються моделі з рівнем захисту від IP31. Вони стійкі до пилу, захищені від краплі вологи. Для монтажу на вулиці варто замовити спеціальний металевий щит. Ступінь захисту такої моделі – від IP54. Корпуси таких електрощитів не бояться пилу, опадів, температурних перепадів та механічних пошкоджень.

Крім того, моделі відрізняються:

  • Сумісністю з певною напругою та силою струму.
  • Кількістю модулів: можна замовити невеликий щиток на два автомати, а можна купити модель на 50 модулів.
  • Товщиною металу: корпусами, виготовленими з товстішої сталі, зазвичай оснащуються зовнішні електрощити.
  • Кутом відчинення дверей: виробники випускають моделі, двері яких відчиняються на 120 або 180 градусів;
  • Кількістю дверей: 1-2. Деякі вуличні металеві електрощити оснащуються не одними, а двома дверима.
  • Габаритами: зазвичай розміри щитка залежить від кількості модулів, і навіть товщини металу, кількості дверей.

Деякі металеві електрощитки оснащуються спеціальним ущільнювачем дверей. Ущільнювач полімеризується, тому довго не зношується. Такі моделі характеризуються підвищеною стійкістю до вологи.

Рекомендація: щоб захистити кабелевводи від вологи, можна придбати спеціальні заглушки.

Де придбати металевий щит для автоматів

Шафа електрична металева навісна або модель іншого типу можна замовити в інтернет-магазині EServer. Також тут можна придбати аксесуари. Якщо потрібна допомога з вибором, телефонуйте нашим менеджерам: вони проконсультують і підберуть оптимальний електрощит під ваші завдання. Придбати товар можна з доставкою територією України.