МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Комп'ютери ASUS

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:ASUS товарів

Комп'ютери ASUS - якість і продуктивність

Якщо ви в пошуках надійного комп'ютера, зверніть увагу на комп'ютер Асус, що входить на сьогодні в число лідерів за попитом серед користувачів. Компанія Asus зарекомендувала себе продукцією, яка може похвалитися оптимальним балансом найважливіших характеристик - вартості та функціональності. Поряд з цим вона активно використовує інновації у виробництві, чи то модернізовані технології охолодження, вдосконалені звукові системи, передові дисплеї тощо.

Комп'ютери Asus бренд виробляє, роблячи ставку на їхню високу продуктивність. Досягається це шляхом інтеграції в їхню конструкцію просунутих процесорів від Intel (наприклад, сучасних апаратних вузлів Celeron або Core 11-го і 12-го поколінь), вбудовування чіткої візуалізації від підсистеми HD Graphics від Інтел, а також підкріпленням графіки за допомогою ігрових технологій від NVidia (за допомогою відеокарт формату GeForce RTX 40-ї серії та GTX 16-ї серії, що підтримує стереоскопічне 3D-зображення).

Крім технологічних нововведень, ПК Асус характеризується якістю свого виготовлення і привабливістю дизайну, оскільки компанією приділяється увага до складання деталей комп'ютерів Asus і застосування високоякісних матеріалів.

Для яких завдань підійдуть комп'ютери ASUS?

Якщо ви схиляєтесь до того, щоб придбати комп'ютер Asus, купити його можна в декількох доступних модифікаціях, оскільки моделі настільних ПК Asus, які випускаються брендом, можуть призначатися під конкретне цільове використання, залежно від потреб користувачів. До сценаріїв використання комп'ютерів Asus належать такі:

  • Виконання офісних завдань: настільні комп'ютери Asus купити можна з модифікацією, що задовольняє потреби вирішення суто офісних завдань: опрацювання текстів і документів, створення презентацій, роботи з електронними таблицями та використання спеціалізованих додатків. Комп'ютери Asus, розроблені для роботи, забезпечені ефективною системою зі зберігання та захисту інформації.
  • Геймінг: компанія Asus також відома як виробник геймерського обладнання, тому може запропонувати клієнтам ігрові ПК Asus і комплектуючі до них, що наділені необхідними високою продуктивністю та візуальними можливостями для гідного ігрового досвіду користувачів.
  • Домашнє використання, що передбачає інтернет-серфінг, спілкування в соцмережах, використання різних базових програм, а також активний перегляд і прослуховування мультимедіа. Такі комп'ютери від Asus є технічно простими моделями, що оптимально підходять для задоволення повсякденних потреб і навіть навчання.  
  • Робота з професійною графікою та відеоматеріалами: це стосується окремої ніші моделей комп'ютерів Asus, зокрема тих, що призначаються для активного користування професіоналами з творчої сфери, які потребують наявності низки певних показників. Так, системний блок Asus для цих цілей наділений комплектуючими, що забезпечують йому високу продуктивність і точність в передачі кольорів, щоб він був максимально ефективним і зручним для реалізації завдань в графічному і відео-дизайні.
  • Здійснення розробки програмного забезпечення та програмування вимагає наявності в комп'ютерах потужних процесорів і оперативної пам'яті (ОЗП) в достатньому обсязі. Саме для цих цілей також є категорія високопродуктивних настільних комп'ютерів Asus.
  • Створення особистого домашнього кінотеатру. Ви можете купити комп'ютер Асус і використовувати його в створенні домашнього кінотеатру, для розваг, а також у потоковому відтворенні мультимедійного контенту.

Як бачите, на сьогодні вже не є проблемою знайти оптимальний для себе комп'ютер Асус. Спростити вибір серед безлічі моделей ПК Asus однієї категорії, допоможе ознайомлення і порівняння їхніх технічних параметрів. Якщо це складний виклик для вас, то при співпраці з нашим інтернет-магазином, менеджери можуть надати вам допомогу у виборі.   

Купити комп'ютер ASUS в Києві та Україні

Купити комп'ютер Асус в Україні зручно в одному зі спеціалізованих інтернет-магазинів країни - EServer, що надає клієнтам широкий вибір товарного ряду і лише сертифіковану продукцію. 

Купити комп'ютер Asus тут можна з найбільш підходящою вам "начинкою" і в найсучасніших комплектаціях, зокрема, з процесорами останніх серій і поколінь.

Вирішивши підібрати на сайті EServer комп'ютер Asus, ціна його може бути встановлена вами (в бажаному діапазоні) за допомогою спеціального фільтра на сайті магазину. 

Відзначимо, що у EServer купити комп'ютер Асус ви зможете з оформленням доставки в будь-яку точку країни і кращим поштовим відправником.