Кут плоский

Показано всі 24 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 24 результати
Ступінь захисту
Габарити
Колір
Підбір за ціною
Виробник

В процесі роботи з прокладання кабелю в приміщеннях використовуються спеціальні пристосування – кабельні канали, що дозволяють уникнути трудомісткого штробування стін. Кабельні канали являють собою порожні пластикові вироби, всередині яких можна прокладати інформаційні, оптичні, електричні та інші види кабелів.
Кут плоский
Самі канали для укладання кабелів мають пряму форму, а в місцях кутів і згинів використовуються різноманітні аксесуари, в тому числі кут плоский для кабельного каналу.

Кут плоский для короба кабельного – це компактний виріб з високоякісного пластику, що займає мінімум місця. Основне його призначення – з’єднання кабельних каналів і коробів, розташованих в одній площині під кутом 90 або 45 градусів. Плоский кут 90 для кабельного каналу захищає кабельні лінії в місцях згину від зовнішніх механічних впливів. Якщо розмір і профіль кута підібрані відповідно до параметрів кабель-каналів, то на місцях стику також буде забезпечений захист від попадання пилу, бруду і вологи. При виборі кута плоского необхідно упевнитися, що цікава Вам модель збігається із захисним коробом за розмірами і формою. Всі характеристики плоского кута, які важливо знати перед купівлею (його точні розміри, матеріал, колір), зазначаються в описі виробу; тут також можна ознайомитися з фотографіями кутів і, порівнявши їх з фотографіями кабель-каналів, зробити остаточний висновок про їх сумісності.

Виготовляється плоский кут із пластику з використанням технології формового лиття, що забезпечує суттєві функціональні переваги виробів. Вони легкі, міцні, їх легко монтувати і демонтувати, при цьому їх кріплення забезпечує щільну і надійну фіксацію. Метод замикання, за допомогою якого встановлюються плоскі кути, надзвичайно простий і доступний кожній людині.

Пластик, з якого виготовляються вироби, не містить галогенів і не підтримує горіння. Даний матеріал має білосніжний колір, чистота якого зберігається протягом усього терміну служби виробів. Плоскі кути не вимагають трудомісткого догляду – мити їх можна водою з додаванням звичайного миючого засобу, а при необхідності доступна можливість їх фарбувати або наносити візерунки.

Форма профілю плоских кутів може бути прямокутної або округлої, але перший варіант більш поширений. Існує безліч типорозмірів, що дозволяє вибрати моделі для будь-яких конфігурацій кабельних ліній.

Серед кутів з квадратною формою доступні вироби наступних розмірів:

 • плоский кут 16х16 мм;
 • плоский кут 25х25 мм;
 • плоский кут 40х40 мм;
 • плоский кут 50х50 мм;
 • плоский кут 60х60 мм;
 • плоский кут 100х100 мм.

Моделі з прямокутною формою представлені в таких типорозмірах:

 • кут плоский для кабель каналу 25х16 мм;
 • кут плоский для кабель каналу 100х60 мм;
 • кут плоский для кабель каналу 50х105 мм;
 • кут плоский для кабель каналу 60х25 мм;
 • кут плоский для кабель каналу 40х16 мм;
 • кут плоский для кабель каналу 75х50 мм.

Плоскі кути для коробів кабельних, представлені в даному розділі, виготовлені відповідно до міжнародних стандартів кабельних магістральних систем EN 50085-1:2005 і EN 50085-2-1:2006, а також з вимогами пожежної безпеки ГОСТ 53313-2009.