Трійники плоскі

Показано всі 16 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 16 результати
Габарити
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Трійник плоский для розетки використовується в монтажі коробів у вертикальній площині. Загальновідомо, що в процесі прокладки кабелів та інших інженерних комунікацій застосовуються спеціальні короби. Вони являють собою пустотілі полімерні конструкції, всередину яких можна помістити кабель виту пару або іншу комунікаційну лінію. Короби незамінні при монтажі, так як дозволяють заховати кабелі, які не можна вмонтувати всередину стін або в кабельні колодязі. Оскільки часто короби мають не тільки практичне, а й естетичне призначення, для зручності їх монтажу використовується трійник електричний плоский.

Трійники плоскі

Типові трійники надійно захищають місце з’єднання і, крім цього, виконують декоративну функцію. Оскільки трійник плоский, він ідеально підходить для будь-якого плоского короба відповідної ширини. Монтувати дане пристосування необхідно в точці, де потрібно розгалуження проводів – один або кілька кабелів можна направити далі по основному каналу короба, інші – в окрему сторону.

Плоский трійник для короба є оптимальним монтажним рішенням при прокладанні кабелів всередині житлового або офісного приміщення. Такий трійник можна встановити за лічені секунди, а при необхідності – швидко зняти, щоб виконати прокладку кабелю підключити або відключити додаткові дроти і мережеві пристрої.

Зручний і практичний трійник плоский дозволяє зробити будь-яку кабельну систему більш гнучкою, а також в значній мірі полегшує її монтаж. В асортименті компанії EServer ви знайдете трійники для пластикового короба різних розмірів, що ідеально підходять для вашої кабельної системи. Ми пропонуємо трійники розмірів від 80х50 до 100×100, а тому підібрати компонент під потрібний вам короб не стане проблемою. Оскільки більшість сучасних кабельних коробів виконані в білому кольорі, трійники виготовлені такого ж кольору. Це дозволяє елементам сполучення не виділятися на тлі загальної системи, забезпечуючи чудовий візуальний дизайн інтер’єру приміщення.

Пропоновані трійники дозволяють виконувати розгалуження короба під кутом 90°. Слід обов’язково враховувати показники ширини плоского трійника, щоб цей параметр відповідав ширині короба і по можливості стикувався зі стіною, яка в ряді випадків може бути не ідеально рівною.

При монтажі трійника на короб використовуються спеціальні пази, що забезпечують замикання компонента. Таким чином ми маємо повністю цільну конструкцію, так як засувки запобігають мимовільному від’єднанню кришки короба. Навіть при багаторазовому відкриванні і закриванні трійника, кришка не буде деформуватися і прослужить довго.

Купити плоский трійник можна в наших магазинах