МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Кабельні вводи, сальники, з'єднувачі

За популярністю
товарів
Кабельні вводи Cor-X PG-13.5
Кабельні вводи Cor-X PG-13.5 256_256.jpg
В наявності
22 грн

Гермовводи

Гермоввод для кабелю застосовується для швидкого та якісного монтажу дротів в електрощитове обладнання, у тому числі й у електричні шафи. Такі вводи стануть у нагоді скрізь, де важливо забезпечити з'єднання високим рівнем герметичності та надійності. Такі кабельні вводи купують, щоб забезпечити тривалу та безвідмовну роботу електричних установок. Таке кріплення гарантує надійну фіксацію провідників різного діаметру, воно захищає від розтягувань та вигинів, інших механічних пошкоджень, а також береже дроти від пилу та вологи.

Для чого потрібні кабельні вводи

Гермоввод або сальник для кабелю знаходить застосування у різних областях. Так, він використовується для:

  • автоматизації та розподілення електроенергії на промислових і торгових підприємствах;
  • забезпечення безпеки на будівельних об'єктах, яким властивий підвищений рівень вологості та пилу;
  • захисту систем управління, а також телекомунікації та вимірювальної техніки;
  • забезпечення герметичності з'єднань у комунальних установах.

Такі вироби використовують для шаф, а також розподільних корпусів, як модульних, так і стандартних. Крім того, герметичний кабельний ввод застосовується у відгалужувальних коробах, а також для фіксації електричних кабелів на устаткуванні.

Які можна купити кабельні вводи: види та особливості моделей

Кабельний сальник — це завжди пристрій, оснащений спеціальним механізмом для ущільнення. Моделі відрізняються сумісністю із різними типами кабелів. Так, в EServer можна замовити моделі для дротів з різним перерізом та різного діаметру. Є гермовводи для круглих та плоских кабелів, для одного дроту або кількох. Вибір також пропонує спеціальні моделі для телевізійного кабелю, з'єднання з особливим різьбленням або моделі, оснащені додатковими затискачами.

Введення для кабелю виготовляється з металу або полімеру з термостабілізуючими властивостями. Виробники випускають:

  1. Моделі з латуні, оснащені нікелевим покриттям та кільцями ущільнювачів з поліаміду. Такий гермоввод купують для місць з високими вимогами до хімічних та механічних параметрів сполук.
  2. Вироби із нержавіючої сталі призначені для з'єднання з металорукавами.
  3. Гермовводи з поліпропілену та поліаміду використовуються для розподільних коробів та електрощитків. Вони витримують як низькі, так і високі температури — в діапазоні від -40 до +80 градусів. Такі моделі мають зносостійкість і міцність.

Найбільшою популярністю користується кабельний гумовий ввод — поліпропіленовий або поліамідний. Він характеризується високим рівнем герметичності, забезпечує надійний захист від вологи (класи IP54 — IP58). Крім того, він добре фіксує кабелі, виключаючи перегини, а ще легко та швидко монтується.

Отже, під час вибору оптимального варіанта варто враховувати умови експлуатації. Важливо орієнтуватися на температуру, рівень вологості та вібрації. Крім того, необхідно визначитися, чи вимагає гермовведення захисту від впливу хімічних речовин, чи потрібно йому заземлення. Також при покупці варто орієнтуватися на кількість дротів та їх діаметр, а також тип кабелю — плоский він чи круглий.

Ґрунтуючись на цих умовах, підібрати оптимальний варіант за розміром, ступенем захисту та матеріалу варіант не складе труднощів. Якщо потрібна допомога у виборі, звертайтеся до менеджерів EServer. Вони дадуть професійну консультацію і підберуть відповідний гермоввод для ваших цілей.