Оптичні витратні матеріали

Показано всі 16 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 16 результати
Тип обладнання
Підбір за ціною
Виробник

При прокладанні волоконно-оптичних ліній зв’язку велике значення мають усі деталі і компоненти системи, в тому числі – і не завжди помітні дрібниці, від яких безпосередньо залежить якість передачі сигналу. Так, монтаж і подальша експлуатація оптичних кабельних ліній, в яких неминуче присутні точки стиків волокон, практично неможливі без використання таких засобів, як гільзи термонасадкові. А з огляду на підвищену чутливість оптичних волокон, конекторів, розеток до найменших забруднень особливо важливу роль починають грати засоби догляду за ними. Ідеальним рішенням для чистки оптичних компонентів є безворсові серветки і набори, за допомогою яких забезпечується комплексне очищення схильних до забруднення елементів ВОЛЗ.

оптичні витратні матеріали

Термоусадка

Термоусадка оптичних волокон з використанням спеціальних гільз дозволяє дотримати всі технічні вимоги по монтажу провідників. Але, крім того, термонасадкові гільзи в процесі експлуатації мережі служать надійним захистом сполук від впливу таких зовнішніх факторів, як волога, бруд, пил, вібрація, удари. І якщо у вашій телекомунікаційної мережі є участки, на яких необхідна термоусадка, купити всі необхідні для неї компоненти ви можете прямо зараз у нашому Інтернет-магазині.

Термоусадка для проводів має ряд важливих переваг, у числі яких – простота монтажу, стійкість до хімічних впливів, екологічна безпека. Конструкція комплекту деталей захисту зварного стику (КДЗС) включає три елементи. Перш за все, це зовнішня оболонка – трубка термовсаджується з тонкого шару поліолефіну. Усередині розташовується трубка з севілену, який служить в якості клею розплаву. Вздовж всієї гільзи в неї вбудований армуючий елемент – прут з металу або кераміки, необхідний для посилення корпусу пристрою. Оболонка з оліолефіну забезпечує надійний захист. Внутрішня трубка з клею розплаву служить фіксатором, який закріплює корпус гільзи на кабелі. Для усадки гільзи використовується спеціалізоване обладнання – термовсаджувальна піч. У ній на з’єднані волокна сідає більш легкоплавка внутрішня трубка, а зміцнюється конструкція зовнішньої трубкою-оболонкою. При цьому тепло в трубці розподіляється таким чином, що воно йде від центру трубки до зовнішніх країв. Завдяки цьому внутрішня частина гільзи розширюється, заповнюючи корпус, фіксуючи з’єднання волокон і витісняючи повітря, що також небажане в місці стику. Армуючий прут виконує функцію каркаса – саме він забезпечує міцність гільзи, яка приймає на себе все навантаження, не допускаючи згинів зрощених волокон.

Засоби очищення

Величезну роль в якості роботи компонентів оптичних ліній зв’язку грає якість догляду за ними і підтримка чистоти з’єднань і волокон. Найпростіший тип пристосувань для зачистки оптоволокна – це безворсові серветки, купити які можна безпосередньо в даному розділі нашого сайту. Ці серветки привабливі тим, що після їх використання на обробленій поверхні не залишиться небезпечних для ОВ волокон. Серветки, змочені ізопропіловим спиртом, є ідеальним способом зачистки оптичних волокон, наприклад, перед сколом. З їх допомогою також можна забезпечити ідеальне очищення наконечників оптичних конекторів. Ще одним шляхом зачистки конекторів є спеціальні очищувачі, в яких використовується змінна безворсова стрічка. Очисники не вимагають в роботі додаткових коштів і бездоганно видаляють будь-які забруднення (в тому числі, бруд, жири, пил) з торця роз’єму.

У якості більш технологічного і зручного засобу для догляду за торцями коннекторів можна використовувати автоматичні засоби, що дозволяють за лічені секунди одним натисканням звільняти наконечники від будь-яких забруднень.

Якщо необхідно очистити внутрішню частину ферул конекторів, можна використовувати найтонші дротики діаметром 110 мкм. Ці витратні оптичні матеріали необхідні, якщо оптичне волокно поламалося безпосередньо всередині ферули. Тонкий дріт проводиться всередину коннектора і звільняє простір для нового волокна.

Розхідні матеріали для оптоволокна – часті запитання

? Які витратні материали для оптики найбільш затребувані?

? Де ми знаходимося?

Адреси магазинів: г. Киев ул Дегтярівська 31, м Одеса вул. Желябова, 4а, м Дніпро, пр. Пушкіна, 30. Більше про наше місцезнаходження тут.

✈ Як здійснюється оплата та доставка?

Самовивіз з магазину, з точок видачі безкоштовно. Більше інформації про доставку кур’єрськими службами тут .
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.