МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Комплекти сигналізації

За популярністю
товарів

З чого складається комплект охоронної сигналізації?

Комплект сигналізації є вже готовим до встановлення рішенням, оскільки він складений з усіх необхідних елементів для ведення охорони приватних і державних об'єктів. Кількість, різновиди і ті чи інші особливості складових частин (пристроїв) такого набору сигналізації визначає і ціну на нього, і його точне призначення. 

Такий комплект сигналізації для забезпечення повноцінної охорони в стандарті складається з таких пристроїв:

  • Центральної панелі (центрального блоку/централі), яка власне і веде управління всією системою сигналізації. Саме нею приймається інформація від детекторів, активується сирена і надсилається повідомлення у разі спрацювання сигналізації; 
  • Датчиків (детекторів), які можуть бути представлені в комплекті датчиками руху, витоку води, розбиття скла, герконами та іншими. Залежно від типу вони тим чи іншим способом виявляють небезпечні події;
  • Сирени, що попереджає про порушення безпеки у вигляді звукового сигналу або миготливої світлової сигналізації;
  • Пульт дистанційного керування або клавіатура, які використовуються власником, коли потрібно налаштувати, увімкнути і вимкнути сигналізацію, а також ввести пароль або код доступу до системи;
  • IP-камери: іноді охоронна сигналізація для будинку може включати в комплекті IP-камеру для додаткового ведення відеоспостереження та запису відеофайлів для подальшого перегляду й аналізу. Але це опціональний варіант і залежить він від конкретної системи та її налаштувань. Так, камера буде пов'язана з централлю системи і дасть змогу вести запис відео та забезпечити користувачеві системи доступ до відеопотоку в будь-який момент часу або в разі безпосереднього спрацьовування сигналізації.
  • Блок живлення або акумулятор для резервного живлення: дротова охоронна сигналізація потребуватиме прямого живлення від мережі, але щоб забезпечити працездатність системи, якщо вимкнеться електроенергія, зазвичай використовують акумулятори як джерело резервного живлення.

Зазначимо, що багато сучасних наборів сигналізацій дають змогу під'єднати додаткові датчики для ефективнішої охорони безпеки та покриття всього об'єкта. Найсучасніший і найпопулярніший варіант сьогодні - GSM сигналізація, що використовує мобільну мережу (GSM) для зв'язку і передавання сигналів. 

Які функції виконує набір сигналізації для будинку?

Комплект сигналізації для житлового будинку виконує важливі функції щодо забезпечення його безпеки та захисту. Серед основних його функцій такі:

  • Виявляти вторгнення і порушення безпеки: охоронна система використовує вбудовані детектори (різного типу для різних моделей сигналізацій) та інші сенсори з метою виявлення джерел безпеки вашого будинку. 
  • Сповіщати про події: сигналізаційна система здатна сповіщати власників приміщення або службу екстреної допомоги про події, за допомогою здійснення телефонного виклику, відправлення SMS-повідомлення, електронної пошти або через мобільний застосунок на iOS і Android.
  • Захищати від пожежі та витоку води/газу: якщо охоронна сигналізація містить у комплекті детектори затоплення, диму або чадного газу, вона допоможе вчасно визначити виникнення загоряння або, відповідно, витоку води чи газу та автоматично активувавши сирену й оповіщення власника.
  • Керувати доступом: деякі комплекти сигналізацій охорони безпеки можуть бути інтегровані керуванням доступом, що дає змогу їм автоматично керувати дверним замком, кодовим замком, освітленням та іншими засобами безпеки будинку в разі спрацювання на задану подію.

Крім цього, сигналізація для будинку, залежно від моделі, може запропонувати різноманітні додаткові опції на кшталт керування системою "Розумний дім" (регулювання освітленням, побутовою технікою, кліматом тощо), відеодомофони, голосове керування та багато іншого.

Де купити готовий комплект охоронної сигналізації для будинку?

Купити комплект сигналізації в готовому вигляді можна в інтернет-магазині EServer, де він представлений від таких відомих нині марок, як "Ajax", "Atis" і "Hikvision". 

Дізнатися детальну інформацію про кожен комплект, представлений у магазині, дасть змогу його картка товару, в якій зібрано основну інформацію про характеристики та особливості набору. 

У деякі комплекти вже включено два різних за типом датчика і бездротову технологію Jeweller, що дає змогу системі здійснювати цілодобовий автоматизований контроль їхньої працездатності. Також в EServer до покупки доступна і дротова, і бездротова сигналізація для дому (зі спеціальним кріпленням SmartBracket). 

Тут ви знайдете сертифіковані комплекти, які точно забезпечать вашому житлу надійний, сучасний і багаторівневий захист.