Кабельна арматура

Показано 1–48 з 97 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 97 результати
Тип обладнання
Ширина, мм
Макс. навантаження
Матеріал
Фіксований елемент, мм
Підбір за ціною
Виробник

Волоконно-оптичні лінії зв’язку прокладаються як усередині приміщень, так і під відкритим небом або під землею, – скрізь, де можуть бути монтовані інші елементи інфраструктури міста (лінії електропостачання, канали для кабелів). При цьому кожен з доступних способів прокладки вимагає дотримання певних стандартів і вимог, пов’язаних з особливостями географічної зони і типом використовуваної конструкції. Відповідно, має бути застосований певний тип кабелю і відповідна кабельна арматура, забезпечує його належне кріплення і фіксацію. Залежно від типу монтажної конструкції арматура для оптичного кабелю може відрізнятися, тому перш ніж приступити до робіт, необхідно впевнитися в сумісності всіх компонентів.

Кріплення волоконно-оптичного кабелю здійснюється за допомогою таких пристосувань, як затискач натяжний і підтримує, скоби, гаки, траверси, скріпи, монтажна стрічка з інструментом для натягу.

кабельна арматура, траверси, натяжні зажими

Натяжні затискачі

Натяжні затискачі являють собою клиноподібну конструкцію з пластика і металу, через яку повинен бути протягнутий оптичний кабель. Пластиковий корпус складається з декількох деталей, що утворюють своєрідний клин, в якому фіксується кабель. А за допомогою металевої петлі затиск кріпиться до гаків, траверсів або кронштейнів. Основна функція натяжних затискачів – забезпечення певного натягу кабельної лінії. Завдяки впливу власної ваги кабелю досягається необхідний натяг. Пластик, з якого виготовляється корпус натяжних анкерних затискачів, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Для того щоб правильно вибрати затискачі даного типу, необхідно брати до уваги тип і діаметр кабелю, а також максимально допустиме навантаження, максимальний проліт між опорами. Як правило, на кожен стовп встановлюється по два затискачі – на початку лінії і на її кінці.

Затискач підтримує застосування при прокладці оптоволокна, коли необхідно дотримати висоту підвісу і стрілу провисання. Підтримуючі затискачі мають досить просту конструкцію, забезпечуючи надійну фіксацію кабелю. Встановлюються вони часто на металеві гаки, закріплені на опорах. Найбільш широко затискачі підтримуючого типу застосовуються, коли кабельна траса повертає не більше ніж на 25 градусів або на проміжних вузлах.

Кронштейни та гаки

Кронштейни і гаки представлені великою різноманітністю моделей. Серед них можна виділити два основних типи – литі конструкції і зварні. Литі кронштейни – це більш надійні і міцні пристосування, вони стійкі до підвищених навантажень та різних впливів механічного характеру. Для зварних кронштейнів і гаків принципово важливим аспектом є якість зварювання – саме воно визначає надійність моделі. Також велике значення має і метал, з якого вони зроблені. Вибирати доводиться між сталевими й алюмінієвими кронштейнами, і арматура кріплення кабелю з дюралюмінію проявляє себе з кращого боку, в особливості з точки зору стійкості до корозії. Кронштейни і гаки також доступні з відкритим і закритим кільцем, кріпитися вони можуть на одну або дві монтажні стрічки.

Траверси

Траверси являють собою елементи кабельної арматури, що складаються з металевого куточка з декількома отворами і скобами. Залежно від розміру опори, на яку встановлюється траверса, варіюється і діаметр скоби.

Інші аксесуари

Кабелі та кабельна арматура кріпляться до опор в більшості випадків за допомогою монтажної стрічки з нержавіючої сталі. Фіксація стрічки на опорі здійснюється за допомогою спеціальних скреп і інструменту для натягу. Стрічка має ряд характеристик, серед яких ключову роль відіграє її ширина і товщина сталі. Скрепи, призначені для фіксації стрічки, можуть бути стандартними або литими. Ширина скреп повинна відповідати ширині стрічки. Вручну натягнути металеву стрічку неможливо, тому використовуються спеціальні натягувачі. Їх функції полягають не тільки в натягу стрічки, але і в її обрізанні після фіксації скрепою. Доступні інструменти для натягу стрічки з недорогим накрутним механізмом і з більш зручним і надійним храповим механізмом.

В інтернет-магазині EServer доступний оптичний кабель, дроти, арматура, що дозволяють здійснювати якісну прокладку волоконно-оптичних ліній зв’язку.

Кабельна арматура – часті запитання

? Як здійснюється оплата та доставка?

Самовивіз з магазину, з точок видачі безкоштовно. Більше інформації про доставку кур’єрськими службами тут .
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.

? Де ми знаходимося?

Адреси магазинів: г. Киев ул Дегтярівська 31, м Одеса вул. Желябова, 4а, м Дніпро, пр. Пушкіна, 30. Більше про наше місцезнаходження тут.

✈ Як здійснюється оплата та доставка?

Самовивіз з магазину, з точок видачі безкоштовно. Більше інформації про доставку кур’єрськими службами тут .
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом