МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Корпуси постів кнопкових

За популярністю
товарів

Застосування корпусів кнопкових

Сучасні корпуси постів кнопкових є виробами, призначеними для індивідуального складання вузлів (світлової сигнальної арматури) для віддаленого управління різним обладнанням і механізмами. Управління за допомогою таких постів може здійснюватися і локально.

Вироби представленого типу зовні схожі на пластиковий короб з основою і кришкою, на якій розташовуються кілька спеціальних отворів. Всередину останніх, власне, і монтують різні види світлосигнальної арматури (перемикачі, тумблери тощо). Купити корпуси постів кнопкових можна під кількість від 1 і аж до 40 місць для розміщення кнопок, перемикачів, маніпуляторів і тумблерів.

Такий корпусний пристрій незамінний для автомобілебудування і кораблебудування, промисловостей харчового і хімічного виробництва, цехів і ремонтних майстерень. Корпуси для кнопкових постів вкрай затребувані на заводах і різного роду виробництвах. Обумовлено це тим, що процес обслуговування стаціонарних механізмів може вимагати від користувача (оператора або робітника) постійного перебування і пересування навколо такого об'єкта. Найчастіше на промислових об'єктах лише так можна здійснювати контроль пророблюваної машинами і механізмами роботи, саме зважаючи на це, такі кнопкові пульти незамінні як модуль контролю і управління робочими процесами.

Крім цього, корпуси постів кнопкових дають змогу користувачеві простіше і швидше керувати кранами або підйомниками, які встановлені на рейки як мостовий кран. Такий розклад для злагодженої роботи також вимагає постійного пересування працівника паралельно рухомому механізму і виконання всіляких маніпуляцій з контрольним модулем. Так, кнопкові корпусні пульти просто незамінні на таких об'єктах, адже саме вони значно спрощують і прискорюють контроль проведення робіт співробітниками, тим самим підвищуючи продуктивність.

Так, корпус під світлосигнальну арматуру спрямований на те, щоб істотно полегшити технологічні процеси, оскільки бере на себе функцію контролю роботи обладнання, механізмів, верстатів і машин.

Де купити корпус для кнопкового поста в Києві?

У Києві купити корпуси постів кнопкових на різну кількість місць під кнопки пропонує EServer. Ми напряму співпрацюємо з постачальниками сертифікованих корпусів під кнопкові пости, тому ви можете бути впевнені в якості товару, який ви купуєте у нас.