МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Настінні кронштейни 19"

За популярністю
товарів

Кронштейн настінний 19" являє собою конструкцію, яка призначена для комфортної та компактної установки телекомунікаційного обладнання.

Призначення настінних кронштейнів

Монтажний кронштейн здатний частково замінити серверну шафу або ж стійку. Такий варіант ідеально підійде для розміщення невеликої кількості пристроїв. Кронштейни призначені для установки обладнання в приміщенні. Вони стануть в нагоді для розміщення в кабінетах, поблизу від робочих місць співробітників. Однак слід врахувати, що встановлювати обладнання на такі кронштейни варто в місцях, захищених від сторонніх. Простіше кажучи, кронштейн для мережевого обладнання — оптимальний варіант, якщо пристрою не потребують захисту від несанкціонованого доступу та не вимагають особливих умов для роботи й зберігання, а ось швидкий доступ персоналу до обладнання необхідний.

 
Купити Настінні кронштейни 19" - фото
 

Особливості конструкції

Кожен кронштейн 19 настінний володіє єдиною конструкцією. Так, пристосування складається з наступних елементів:

  • задньої стінки,
  • бічних фіксаторів;
  • висувних елементів.
 

Задня стінка пристосування фіксується на стіні. Вона оснащена декількома отворами, які забезпечують надійну фіксацію на поверхні. При цьому закріпити конструкцію можна на будь-якій висоті. Відзначимо, що для того, щоб зафіксувати таке обладнання на стіні необхідні спеціальні анкери.

Бічні елементи пристосування кріпляться до задньої стінки. Також, як уже було згадано вище, конструкція включає висувні компоненти. Це забезпечує комфортну установку, оскільки дає можливість регулювати глибину, щоб підлаштувати її під габарити мережевого обладнання.

Примітка: для того щоб забезпечити мережевому обладнанню захист, на кронштейн можна встановити спеціальну кришку. Однак слід враховувати, що її наявність впливає на метод підведення кабелів до встановлених в конструкцію пристроїв.

Також можна доповнити пристосування поворотною рамою й освітлювальними приладами. Ці аксесуари зроблять обслуговування мережевого обладнання ще більш комфортним.

Всі елементи конструкції виготовлені з міцного, стійкого до зносу матеріалу — сталі. Її товщина може варіюватися. Також слід зазначити, що матеріал виготовлення кожного кронштейна характеризується стійкістю до корозії.

Як і серверна стійка, кронштейн 19 дюймів має відкриту конструкцію. Це його перевага, оскільки мережевим пристроям забезпечується вентиляція внаслідок природної циркуляції повітря. Завдяки цьому економляться кошти на спеціальні пристосування, призначені для охолодження обладнання.

Однак слід пам'ятати, що за рахунок відкритої конструкції кронштейна обладнання, яке в нього встановлено, не є захищеним від пилу та вологи. І, як уже говорилося вище, девайси не забезпечені захистом від несанкціонованого доступу. З цієї причини кронштейни встановлюють в захищених, добре проглядаються приміщеннях. Найчастіше — в приміщеннях, де обладнані робочі місця для співробітників підприємства, організації.

Технічні характеристики

Попри те, що кронштейн 19 дюймової монтажної ширини має єдину конструкцію, моделі все ж відрізняються один від одного. Так, є різниця в:

  • товщині металу,
  • висоті,
  • глибині.
 

Отже, корисна ширина пристосувань становить 515 міліметрів або 19 дюймів. Вона вказує на відстань між монтажними напрямними — реками. Саме на них фіксується мережеве обладнання. За рахунок єдиної монтажної ширини кронштейни сумісні практично з будь-якими телекомунікаційними пристроями, які можна встановити в серверні шафи та стійки. Виняток становлять лише девайси, призначені для монтажу в 10-дюймові телекомунікаційні шафи.

Що стосується глибини, то вона може відрізнятися, хоча її завжди можна регулювати. Це дає можливість встановлювати на одному й тому ж кронштейні мережеве обладнання різних розмірів.

У більшості випадків глибина 19-дюймових кронштейнів регулюється в межах від 280 до 480 міліметрів.

Висота ж настінних кронштейнів для мережевих пристроїв вимірюється за двома параметрами. Перший показник відображається в міліметрах. Це зовнішня висота конструкції. Для вибору ж важливіший другий показник — це значення корисної, тобто внутрішньої, висоти. Її обов'язково необхідно брати до уваги, оскільки від цього залежить кількість і розміри мережевих девайсів, які можна встановити в кронштейн. Корисна висота вимірюється в юнітах. Це монтажна одиниця, яка дорівнює 44,45 міліметра. На монтажних напрямних, якими комплектуються кронштейни, знаходяться отвори, призначені для кріплення мережевих пристроїв. Три отвори відповідають одному юниту (1U). Завдяки цьому за кількістю отворів легко розрахувати висоту кронштейна. І навпаки: за кількістю юнітів можна розрахувати кількість монтажних отворів для фіксації мережевого обладнання.

Висота кронштейнівКількість отворів у напрямних
4U12 шт.
6U18 шт.
9U27 шт.
12U26 шт.

Ще одна характеристика кронштейнів для мережевого обладнання — це товщина металу, з якого виготовляється конструкція. Чим товще матеріал, тим міцніше конструкція та, відповідно, вище вантажопідйомність.

Відзначимо, що моделі можуть відрізнятися й кольором. Однак найбільш поширені чорні варіанти.

Купити настінний кронштейн для 19-дюймового телекомунікаційного обладнання — оптимальне рішення, якщо потрібно розмістити невелику кількість пристроїв і заощадити місце. Природна вентиляція, міцна фіксація та компактна настінна установка — ключові переваги такого девайса.