Настінні кронштейни

Показано всі 5 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 5 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Кронштейн настінний – це зручна конструкція для розміщення телекомунікаційного обладнання на вертикальних поверхнях. Ця різновидність монтажних пристроїв є більш економічною і компактною альтернативою масивним шафам, ящикам та стійкам в тих випадках, коли їх використання елементарно невиправдано. Наприклад, якщо активне або пасивне мережеве обладнання розміщується не на вулиці, чи будь-якому місці в будинку з обмеженою можливістю контролю, а безпосередньо поряд з робочими місцями співробітників, і доступ до нього виключений. Тобто, коли відсутня необхідність у захисті обладнання або забезпеченні специфічних умов його зберігання.

Таким чином, якщо ви потребуєте в комфортній установці легких малогабаритних телекомунікаційних пристроїв, до яких потрібно завжди мати оперативний доступ, найбільш виправданим рішенням буде купити настінні кронштейни.

Конструкція кронштейнів надзвичайно проста і ідентична для всіх пристроїв даного типу. Вони складаються з задньої стінки, яка кріпиться безпосередньо до стіни, бічних кронштейнів і висувних стінок. Задня стінка має кілька отворів, що забезпечують надійне кріплення на стіні за допомогою спеціальних анкерів на будь якій необхідній висоті. Бічні кронштейни фіксуються на задній стінці, в той час як висувні стінки можна переміщати для регулювання глибини обладнання. В якості опції на кронштейн може встановлюватися кришка для захисту пристроїв, додаткове освітлення і поворотна рама.

Відкрита конструкція настінних кронштейнів забезпечує встановленому в них обладнанню безперервну природну вентиляцію. Це позбавляє від необхідності замислюватися про спеціальні пристосування для додаткової вентиляції.

Отже, практично будь який кронштейн для настінного кріплення має єдину конструкцію, але відмінності між різними моделями все ж є. Так, від товщини металу залежить міцність конструкції і її граничне завантаження. З точки зору естетики важливою характеристикою є забарвлення кронштейна. Основна частина пристроїв представлена в білому, чорному і сірому кольорах. Наявність або відсутність верхньої кришки на практиці впливає на спосіб підведення кабелів до пристроїв усередині конструкції.

Всі кронштейни металеві настінні, що представлені в даному розділі, виконані в єдиному стандартному конструктиві, а саме 19 дюймів. Це ширина внутрішнього корисного простору, відстань між напрямними, на які кріпиться мережеве обладнання. Конструктив 19″ забезпечує максимальну сумісність кронштейнів з різними видами телекомунікаційних пристроїв.

Якщо корисна ширина у всіх настінних кронштейнів однакова, то по глибині і висоті вони можуть відрізнятися. Як вже було сказано, висувні стінки регулюються, що дозволяє розміщувати на одному кронштейні обладнання різних габаритів. В основній масі діапазон регулювання глибини кронштейна становить 280-450 міліметрів.

Висота настінних кронштейнів вимірюється в двох аспектах. Зовнішня висота конструкції описує габарити кронштейна, а одиницею виміру в цьому випадку служать міліметри. Більш важливим і актуальним показником з точки зору функціональності є висота внутрішня, що описує обсяг простору, доступного для установки обладнання, по вертикалі. В даному випадку одиниця виміру – це юніти (U). Загальноприйнята одиниця виміру висоти мережевого обладнання дорівнює 44,45 міліметра. На напрямних настінних кронштейнів є монтажні отвори, по яким легко визначити висоту в юнітах, оскільки три отвори відповідають одному юніту. Таким чином, наприклад, якщо в направляючої налічується дев’ять отворів, то висота кронштейна, відповідно, становить 3U, і на ньому можна розмістити три пристрої по одному юніту висотою кожне, або два – 1U і 2U.

В інтернет-магазині E-Server Ви можете купити настінний кронштейн, ціна якого буде ідеально відповідати його якості і функціональним можливостям. А професійні консультації наших менеджерів обов’язково допоможуть зробити правильний вибір.