Коаксіальний кабель для відеоспостереження

Показано всі 18 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 18 результати
Тип кабелю
Оболонка кабелю
В упаковці
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Кабель для відеоспостереження застосовується, щоб забезпечити передачу сигналу з камери на відеореєстратор. Сигнал, який йде від блоку живлення, теж передається за допомогою кабелю.

Коаксіальний кабель для відеоспостереження призначений для застосування в аналогових системах, а також гібридних камерах спостереження. До останніх відносяться пристрої, які використовують технології TVI, AHD, CVI.

Кабель для відеоспостереження такого типу має у своєму складі центральну жилу, яка найчастіше виготовляється з міді. Жила «ховається» під товстим шаром спіненого діелектричного компонента. А діелектрик покритий обплетенням, що виконує функцію екранування. Все це укладено в зовнішню оболонку з полівінілхлориду або поліетилену.

Який буває кабель для камер відеоспостереження?

коаксіальний кабель для відеоспостереження

Для початку варто сказати, що найбільшого поширення у сфері відеоспостереження отримали два типи кабелю RG6 і комбінована модель. Перший варіант характеризується опором в 75 Ом і центральною жилою діаметром в міліметр. Другий варіант — це той же коаксіальний відео кабель, але з можливістю живлення. Він складається з дроту з опором в 75 Ом (рідше — 50 Ом) і кабелю живлення. Це значно спрощує прокладку.

Види за способом монтажу

Коаксіальний кабель для відеоспостереження може бути призначений для зовнішнього монтажу та внутрішньої прокладки. Перший варіант оснащується зовнішньою оболонкою з поліетилену. Як правило, вона чорного кольору — захищена від ультрафіолету. Моделі прокладають в ґрунті, колекторах і колодязях, вентиляційних шахтах, а також на стовпах та опорах. В останньому випадку використовується спеціальний кабель — з тросом. Цей компонент посилює захист дроту від механічних навантажень: птахів, поривів вітру і т. п. В цілому зовнішні кабелі краще захищені від вологи, пилу та інших зовнішніх впливів, що обумовлюється середовищем експлуатації.

Внутрішній кабель для відеоспостереження призначений для прокладки в приміщенні. Його монтують в стіни, іноді простягають по підлозі. Оболонка таких дротів зазвичай біла, робиться з полівінілхлориду.

Типи за матеріалами провідників

Жила коаксіального кабелю може бути виготовлена з алюмінію, сталі та міді. Також є варіант — біметал. Це, покритий міддю алюміній. Найкраще віддати перевагу дроту з повністю мідною жилою. Він стійкіше до заломів, а також більш гнучкий.

Основні особливості

Коаксіальний відео кабель не чутливий до глушників сигналу, через що багато хто віддає перевагу саме аналоговому, а не цифровому відеоспостереженню. Однак є кілька нюансів, які важливо мати на увазі при виборі. Отже, слід враховувати:

  • показники загасання сигналу варіюються в залежності від дистанції, кількості перешкод і температури навколишнього середовища;
  • складність траси: ідеальний варіант, якщо прокладена лінія — пряма, але так буває нечасто;
  • необхідність подачі живлення, а також звуку на камеру;
  • кількість камер відеоспостереження в системі, а також додаткових пристроїв.

Радимо: як ми вже говорили, кількість дротів можна знизити за допомогою комбінованого коаксіального кабелю. Це також допоможе зменшити вартість побудови системи відеоспостереження.

Відзначимо, що кабель коаксіальний для відеоспостереження характеризується високою вартістю конектора, а також обмеженнями довжини лінії. На другий момент обов’язково варто звертати увагу при виборі: є кабелі, які підходять для довжин від 100 до 400 метрів. Щоб зняти обмеження, потрібно встановити спеціальні підсилювачі сигналу.

Зрозуміло, плюсів у такого дроту теж чимало. І крім нечутливості до глушника сигналу, головною перевагою є можливість створювати гібридні системи відеоспостереження. Так, коаксіальний кабель для відеоспостереження дозволяє підключати не тільки аналогові, а й цифрові камери. До того ж систему не буде потрібно переналаштовувати, якщо потрібно підключити нові відеокамери.