МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Коаксіальний кабель для відеоспостереження

За популярністю
товарів

Кабель для відеоспостереження застосовується, щоб забезпечити передачу сигналу з камери на відеореєстратор. Сигнал, який йде від блоку живлення, теж передається за допомогою кабелю.

Коаксіальний кабель для відеоспостереження призначений для застосування в аналогових системах, а також гібридних камерах спостереження. До останніх відносяться пристрої, які використовують технології TVI, AHD, CVI.

Кабель для відеоспостереження такого типу має у своєму складі центральну жилу, яка найчастіше виготовляється з міді. Жила «ховається» під товстим шаром спіненого діелектричного компонента. А діелектрик покритий обплетенням, що виконує функцію екранування. Все це укладено в зовнішню оболонку з полівінілхлориду або поліетилену.

Який буває кабель для камер відеоспостереження?

Купити Коаксіальний кабель для відеоспостереження - фото

Для початку варто сказати, що найбільшого поширення у сфері відеоспостереження отримали два типи кабелю RG6 і комбінована модель. Перший варіант характеризується опором в 75 Ом і центральною жилою діаметром в міліметр. Другий варіант — це той же коаксіальний відео кабель, але з можливістю живлення. Він складається з дроту з опором в 75 Ом (рідше — 50 Ом) і кабелю живлення. Це значно спрощує прокладку.

Види за способом монтажу

Коаксіальний кабель для відеоспостереження може бути призначений для зовнішнього монтажу та внутрішньої прокладки. Перший варіант оснащується зовнішньою оболонкою з поліетилену. Як правило, вона чорного кольору — захищена від ультрафіолету. Моделі прокладають в ґрунті, колекторах і колодязях, вентиляційних шахтах, а також на стовпах та опорах. В останньому випадку використовується спеціальний кабель — з тросом. Цей компонент посилює захист дроту від механічних навантажень: птахів, поривів вітру і т. п. В цілому зовнішні кабелі краще захищені від вологи, пилу та інших зовнішніх впливів, що обумовлюється середовищем експлуатації.

Внутрішній кабель для відеоспостереження призначений для прокладки в приміщенні. Його монтують в стіни, іноді простягають по підлозі. Оболонка таких дротів зазвичай біла, робиться з полівінілхлориду.

Типи за матеріалами провідників

Жила коаксіального кабелю може бути виготовлена з алюмінію, сталі та міді. Також є варіант — біметал. Це, покритий міддю алюміній. Найкраще віддати перевагу дроту з повністю мідною жилою. Він стійкіше до заломів, а також більш гнучкий.

Основні особливості

Коаксіальний відео кабель не чутливий до глушників сигналу, через що багато хто віддає перевагу саме аналоговому, а не цифровому відеоспостереженню. Однак є кілька нюансів, які важливо мати на увазі при виборі. Отже, слід враховувати:

  • показники загасання сигналу варіюються в залежності від дистанції, кількості перешкод і температури навколишнього середовища;
  • складність траси: ідеальний варіант, якщо прокладена лінія — пряма, але так буває нечасто;
  • необхідність подачі живлення, а також звуку на камеру;
  • кількість камер відеоспостереження в системі, а також додаткових пристроїв.
Радимо: як ми вже говорили, кількість дротів можна знизити за допомогою комбінованого коаксіального кабелю. Це також допоможе зменшити вартість побудови системи відеоспостереження.

Відзначимо, що кабель коаксіальний для відеоспостереження характеризується високою вартістю конектора, а також обмеженнями довжини лінії. На другий момент обов'язково варто звертати увагу при виборі: є кабелі, які підходять для довжин від 100 до 400 метрів. Щоб зняти обмеження, потрібно встановити спеціальні підсилювачі сигналу.

Зрозуміло, плюсів у такого дроту теж чимало. І крім нечутливості до глушника сигналу, головною перевагою є можливість створювати гібридні системи відеоспостереження. Так, коаксіальний кабель для відеоспостереження дозволяє підключати не тільки аналогові, а й цифрові камери. До того ж систему не буде потрібно переналаштовувати, якщо потрібно підключити нові відеокамери.