МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Кабель SingleMode

За популярністю
товарів

Оптичний одномодовий кабель являє собою оптоволоконний шнур, через серцевину якого проходить один промінь світлового сигналу. Її діаметр не перевищує 10 мкм. Найчастіше зустрічаються варіанти з серцевиною, чий діаметр дорівнює 9 мікронів. Діаметр же зовнішньої оболонки волоконно-оптичних шнурів становить 125 мікронів.

Оптоволоконні моделі, які відносяться до типу Single Mode, являють собою хороший варіант для використання на далеких відстанях: понад 1000 метрів.

Крім серцевини та зовнішньої оболонки, моделі оснащуються спеціальним покриттям, що захищає волокна від пошкоджень. Деякі дроти також мають спеціальне буферне покриття, що підвищує їх зносостійкість.

 
Купити Кабель SingleMode - фото
 

Кабель оптичний одномодовий може містити різну кількість волокон: як одне-два, так і 4-16. Їх довжина теж різниться. Також моделі відрізняються за способом монтажу.

Види одномодових кабелей за монтажем

Залежно від того, де планується прокладати волоконно-оптичний кабель, слід вибирати варіант:

  • Внутрішній — використовується для монтажу в приміщенні. Має щільну оболонку, яка береже провід від перегинів і інших механічних пошкоджень, а також вологи.
  • Зовнішній — прокладається в спеціальних шахтах, каналізації. Моделі мають сердечник з модульною конструкцією, а також посилений захист від механічних навантажень, води та ультрафіолету.
 

Існує також підвид зовнішнього оптоволоконного кабелю — підвісна модель. Такі шнури оснащуються металевими тросами. Це підсилює їх захист від поривів вітру.

Примітка: моделі оснащуються надійними оболонками з полівінілхлориду. Деякі з них є вогнетривкими.

Майже кожне одномодове оптоволокно оснащено діелектричними компонентами. Вони не пропускають електричний струм, що робить їх використання безпечним.