Lan тестери

Показано всі 48 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 48 результати
Тип обладнання
Тип конектора
Можливості тестера
Підбір за ціною
Виробник

Тестер витої пари являє собою незамінний прилад при монтажі структурованих кабельних мереж. Він використовується для діагностики окремого кабелю або патч-корду, а також всієї мережі. Такий пристрій дає можливість виявити неполадки та вчасно усунути їх.

Виробники випускають моделі, які оснащуються різними функціональними можливостями. Це дозволяє вибрати оптимальний варіант, орієнтуючись на власні завдання.

тестери для интернет кабеля

Що таке мережевий тестер?

Прилад, призначений для діагностики витих кабелів, зазвичай складається з пари блоків, оснащених індикаторами. Кількість «лампочок» відповідає певному числу пар. Також пристрій оснащений окремим індикатором, який вказує на заземлення. Обидва модулі, з яких складається кабельний тестер, оснащуються портами. Вони можуть відрізнятися в залежності від типу витого дроту, для якого призначений прилад.

Залежно від призначення, тестер може оснащуватися такими портами, як:

  • RJ-45 — для діагностики інтернет-мереж,
  • RJ-11/12 — для перевірки телефонних кабелів,
  • роз’ємом для коаксіального дроту.

Також виробники випускають моделі тестерів, оснащених портами під різні конектори. Такі пристрої дозволяють діагностувати дроти різних типів.

Слід згадати, що один модуль девайса є головним, а другий — являє собою віддалений блок. На основному модулі розташовується кнопка або важіль включення / відключення, а також вибору режиму роботи. Також на головному блоці знаходиться екран.

Примітка: існують девайси, які складаються з більшої кількості блоків. Вони призначені для тестування розгалужених мереж.

Які бувають тестери для витої пари?

Вибору користувачів надаються як прості, так і просунуті моделі. Вони відрізняються функціональними можливостями. Прості прилади оснащені базовими функціями. Такі пристрої підходять для того, щоб перевірити провідники на перехрещення, знайти розриви. Крім того, за допомогою подібних девайсів можна виявити коротке замикання, а також екранування.

Важливо! Ці функції — маст хев. Якщо чогось з перерахованого тестер не вміє, краще звернути увагу на інший варіант.

Щоб вибрати будь-який пристрій, слід враховувати довжину витого кабелю, з якою він здатен працювати. Мінімальний показник становить триста метрів. Крім того, слід враховувати категорію витої пари, з якої сумісна модель тестера. Найпоширеніші прилади підтримують тестування інтернет-кабелів і патчкордів, які належать до популярних категорій 5 і 5е, а також 6. В принципі, тут вибір залежить від типу дроту, з яким користувач працює найчастіше. Наприклад, для діагностики телефонних мереж необхідно, щоб кабельний тестер вмів працювати з кабелями третьої категорії.

Як уже згадувалося, крім базових функціональних можливостей, деякі моделі оснащуються додатковими опціями. Вони забезпечують комфорт, розширені можливості діагностики.

Додаткові функції

Вибору надаються моделі, які вміють:

  • визначати рівень завантаженості лінії,
  • вказувати на дистанцію до обриву провідника та місце несправності,
  • знаходити пакети з помилками та дріт в пучку,
  • визначати швидкість, з якою передаються дані.

Також виробники випускають прилади з трасошукачами та генераторами тонального сигналу. Купити кабельний тестер, оснащений подібними можливостями варто для того, щоб мати можливість знаходити кабель в прихованій проводці, перевіряти мережі, які вже функціонують.

Деякі прилади для діагностики кабелів оснащуються не класичним монохромним дисплеєм, а рідкокристалічним екраном. Другий варіант більш функціональний: він полегшує інтерпретацію результатів тестування та вибір оптимального режиму роботи.

Для більш комфортного складання звітів про результати перевірки мережі / кабелю знадобиться модель, оснащена USB портом або ж гніздом для карти пам’яті. За допомогою таких опцій користувач без зусиль зможе зберегти всі необхідні йому дані на ПК або ноутбуці. Зручні у використанні пристрої, які оснащені індикаторами розряду батареї. З ним майстер не забуде вчасно зарядити тестер.

Існують моделі, оснащені приставкою для оптоволокна. Такі тестери здатні діагностувати не тільки виту пару, а й оптичний кабель.

Як працювати з тестером?

Незалежно від того, який ви вибрали лан тестер, простий або більш функціональний, принцип діагностики витого кабелю не відрізняється. Наприклад, щоб протестувати патч-корд, потрібно вставити конектори в порти тестера (один роз’єм — в порт головного модуля, а другий — в порт віддаленого блоку). Після цього необхідно включити тестер і подивитися, що показують індикатори. Якщо лампочки світяться зеленим — все справно. Червоне світло означає перехрещення провідників або ж коротке замикання. Буває й таке, що індикатори взагалі не подають ознак життя. Це означає відсутність з’єднання.

Тестери витої пари – часті запитання

? Як правильно користуватися LAN тестером?

Детальні інструкції по використанню лан тестера тут.

? Необхідно замовити монтаж СКМ?

Тут Ви можете залишити заявку на монтаж локальної мережі!

? Які тестери найбільш затребувані?