Тестери

Показано всі 48 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 48 результати
Тип обладнання
Тип конектора
Можливості тестера
Підбір за ціною
Виробник

Побудова ефективної кабельної системи неможлива без перевірки якості роботи лінії на кожній новій ділянці. І в подальшій роботі, вже повноцінно функціонуючої мережі, також, регулярно виникають ситуації, коли необхідно тестувати сигнал. Дане завдання лягає на спеціальний пристрій, котрий отримав назву – тестер кабельної лінії. В даному розділі ви зможете знайти кабельний тестер для витої пари, для локальних і телефонних мереж.

Умовно, кабельні тестери діляться на прості моделі з базовим набором функцій і більш складні прилади, можливості яких дозволяють перевіряти лінію за найрізноманітнішими параметрами. Простий тестер RJ 45 призначений для виявлення таких проблем, як перехрест провідників, розриви лінії, наявність коротких замикань, а також перевіряє кожен провідник в кабелі на наявність сигналу.

Більш складний і функціональний тестер кабельний RJ 45 надає можливість заміряти швидкість, перевіряючи пропускну здатність на ділянці, допомагають дізнатися довжину кабелю, уточнити рівень згасання сигналу, перевірити, чи правильно розділений кабель в коннекторі або в контактах патч-панелі, виявити розрив провідників в кабелі і багато іншого. Однак для виконання основних завдань з перевірки лінії підійде звичайний тестер інтернету з мінімальним набором функцій.

Стандартний тестер кабелю RJ 45 являє собою пристрій, що складається з двох деталей – основного і віддаленого модуля. Основний, більший, модуль (його також називають активною базою) позначається словом “master”, а віддалений (пасивний приймально-передавач) – “remote”. Для того щоб перевірити кабель, один його обтиснений кінець вставляється в основний модуль тестера, другий кінець потрібно вставити у віддалений модуль. На кожному з модулів присутні індикатори, відповідні кожному провіднику в кабелі (всього їх вісім штук, відповідно), а також індикатор заземлення, позначений буквою “G”. Якщо кабель абсолютно справний і працездатний, всі індикатори починають блимати зеленим кольором. При наявності короткого замикання або якщо жили переплутані, на індикаторах загоряється червоний колір. Якщо ж виявляється обрив, індикатори не засвітяться взагалі. На деяких моделях тестерів при виявленні неполадок виникає звуковий сигнал. Таким чином можна перевіряти якість лінії як на нових кабелях, так і на вже прокладених ділянках.

Для більш точної перевірки необхідно купити тестер “просунутого” рівня. З його допомогою можна буде дізнатися, наскільки лінія завантажена, на якій швидкості передаються дані, виявити точне місце обриву, виявити пакети з помилками, а також перевірити, чи відповідає вита пара прийнятим стандартам.

Якщо перед вами виникла необхідність кабельний тестер купити, то при виборі моделі зверніть увагу на кілька важливих аспектів. Функції тестера обов’язково повинні включати, як мінімум, виявлення перехрещування провідників, обривів, коротких замикань, а також перевірку наявності екранування. Перевірте мінімальну довжину проводу для тестування – вона повинна бути не менше 300 метрів. Якщо LAN тестер буде використовуватися для перевірки вже функціонуючих мереж, то бажано наявність функції визначення довжини кабелю і тонального сигналу. З огляду на широке поширення кабелів вита пара категорій 5е і 6, бажано, щоб кабельний тестер LAN був розрахований на роботу з цими кабелями.

Якщо ж вашою метою є кабельний тестер більш просунутого рівня, варто переконатися, що нього є деякі можливості і функціонал. Наприклад, наявність графічного дисплея відчутно полегшить користування приладом. Дуже корисний індикатор заряду акумулятора, USB-порт для підключення до ПК, можливість використовувати картки MicroSD, а також функціонал визначення відстані до пошкодженої ділянки та обробки результатів перевірки.

Найчастіше тестування кабелів може здійснюватися однією людиною. Але в деяких випадках тестер RJ 45, RJ 11 більш зручно використовувати в парі. При цьому важливо враховувати, що результати перевірки лінії відображаються на основному “master” модулі тестера.