МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Реки для шаф

За популярністю
товарів
Напрямні для шаф 12U
Напрямні для шаф 12U 256_221.jpg
В наявності
331 грн
Напрямні для шаф 9U EServer
Напрямні для шаф 9U EServer 256_221.jpg
Тимчасово немає
248 грн

Вертикальні напрямні 19″ – є невід’ємною частиною сучасних телекомунікаційних шаф. Саме на них лягає ключова функція конструкцій – монтаж мережевого і серверного обладнання, його кріплення і підтримка. Напрямні шаф 19″ можуть мати кілька назв. Поряд з офіційним найменуванням їх можуть також називати профілями. Але найпопулярнішим неформальною назвою для направляючих стало слово, запозичене з англійської мови і широко особливо поширене серед професійних монтажників – реки для шаф.

 
 

Особливості напрямних

Кількість пар напрямних в шафі варіюється від однієї до двох. Для невеликих шаф, наприклад, самих малогабаритних настінних моделей характерно використання тільки однієї пари напрямних. Чотири 19 напрямні зустрічаються переважно у високих підлогових шафах, призначених для великовагового обладнання.

Кріплення рек може бути жорстким, без варіантів регулювання і зміни місця розташування. Але бувають і рухливі варіанти кріплення, коли реки пересуваються уздовж шасі в глибину шафи.

Напрямні однієї пари, встановлені в шафі один навпроти одного, практично завжди розташовані на одній і тій ж відстані, рівній 19-ти дюймам (саме це і означає цифра 19, яку можна часто зустріти, коли мова йде про телекомунікаційному обладнанні). Відповідно, це означає, що на такі вертикальні напрямні ідеально встановлюється будь-який пристрій, що має стандартний конструктив 19″. Набагато рідше зустрічається обладнання, відповідне стандарту 10 дюймів.

Висота

19 дюймові напрямні підбираються для установки в шафу або ж у стійку перш за все по висоті конструкції. Так, знаючи, що висота настінної шафи становить 12 юнітів, то і реки для нього також повинні бути заввишки 12U. Отримати інформацію про висоту тієї чи іншої пари профілів досить просто і без знань їх технічних характеристик. Необхідно всього лише перерахувати кріпильні отвори, що знаходяться по довжині всієї направляючої на певній відстані один від одного.

Як правило, на один юніт припадає по три отвори для кріплення обладнання. Відповідно, для 12-ти юнітової шафи знадобиться пара рек з 36 кріпильними отворами.

Вся конструкція вертикальних напрямних працює на те, щоб монтаж мережевих пристроїв проводився якомога простіше, швидше і зручніше. Ці нехитрі пристосування розроблені для того, щоб у шафі будь-яких габаритів і місткості завжди було комфортно розмістити будь-яке обладнання незалежно від його розмірів і призначення.

Вантажопідйомність

Вертикальні напрямні для 19″ шаф настінного типу і невеликого розміру дозволяють їм витримувати навантаження в середньому до 100 кілограм. При цьому надміцні реки підлогових телекомунікаційних шаф здатні впоратися з внутрішніми комплексами, комутаторами, телефонними станціями та іншими типами пристроїв, загальна вага яких може перевищувати 1000 кг. Звичайно, коли мова йде про вантажопідйомності шаф, маються на увазі властивості не тільки вертикальних напрямних. У деяких випадках обладнання встановлюється і на горизонтальні полки, які, в свою чергу, також кріпляться на реки. Крім того, надзвичайно важлива загальна міцність конструкції шафи, надійність кріпильних компонентів, правильність розподілу обладнання в корпусі шафи.

Напрямні монтажу в 19″ стійку або шафу незалежно від розміру мають ряд загальних особливостей. Матеріалом для їх виготовлення служить, як правило, міцна сталь. Найпростіші реки виготовляються у вигляді подовжених куточків, але у більшій частині таких пристосувань більш складний профіль, що робить їх більш міцними, жорсткими і функціональними.

В якості фарбування використовується порошкова емаль, часто напрямні фарбують в сірий або чорний кольори.

У нашому каталозі ви знайдете також горизонтальні телескопічні направляючі 19″, які можна встановлювати в телекомунікаційні шафи і стійки різної глибини. Рухома конструкція дозволяє змінювати їх довжину, що відчутно розширює сферу застосування і різновиди обладнання, яке можна на них встановлювати.