МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Флешки 256 Gb

За популярністю
товарів
Скинути всіОб'єм пам'яті:256 Gb товарів

Для яких завдань підійде флешка на 256 Gb

Флешки на 256 Gb надають величезний простір під зберігання файлових даних різного типу і призначення, тому можуть стати в нагоді практично кожному для різних завдань.

Першорядне їхнє використання орієнтоване на збереження різнотипного мультимедійного контенту у великому обсязі. Так, на них ви можете зберігати фотографії, музику і відеофайли цілими колекціями. Це вкрай зручне рішення для користувачів, яким доводиться часто подорожувати або працювати з мультимедійним контентом.

Ще USB накопичувач на 256 Gb дуже зручний для створення резервного копіювання та зберігання важливих даних, які потрібно вберегти від можливої їх втрати з основного джерела зберігання - персонального комп'ютера користувача, його ноутбука або інших пристроїв. Це можуть бути всілякі великі робочі проекти і документація, програмне забезпечення та інші особисті об'ємні дані власника.

Також за допомогою застосування USB флешки з пам'яттю такої ємності можна зберігати і запускати необхідні портативні додатки і версії програм та інструментів, а згодом користуватися ними на різних комп'ютерних системах без попереднього встановлення.

Ну, і звичайно, USB флешка 256 Gb послужить хорошим завантажувальним диском для зберігання операційної системи. У цій ролі її можна використовувати в разі необхідності заміни попередньої ОС комп'ютера на нову, відновлення системи, а також усунення проблем із ПК.

Найкращі виробники флешок на 256 Gb

Загальноприйнятий список охоплює доволі багато відомих і довірливих виробників флеш-накопичувачів, але ось кілька найбільш "ходових" із них:

  1. SanDisk знають багато українців, та й покупці по всьому світу, як провідний бренд з виробництва флеш-пам'яті на світовому ринку. Їм запропоновано не тільки широкий асортимент флешок, серед яких і USB-накопичувач на 256 Gb, а й у різних рішеннях (включно з інноваціями), але якість і надійність його продукції незмінно високі.
  2. Silicon Power теж професійно створює різноманітні цифрові пристрої, орієнтовані на зберігання даних. Вони пропонують широкий вибір моделей на 256 ГБ і відомі своєю якістю, надійністю та продуктивністю.
  3. Transcend - назва всесвітньо відомої тайванської марки, спеціалізація якої - розробка пристроїв зі зберігання даних різної ємності. Також вона випускає флешки на 256 Гб у різноманітних моделях. Їм характерні незмінна надійність, довговічність і продуктивність.
  4. Patriot - це компанія, орієнтована на виробництво не тільки комп'ютерних компонентів, а й периферійних пристроїв, зокрема і флеш-накопичувачів. Вона пропонує різноманітність модельного ряду USB-флешок, відомих своєю високоякісністю та експлуатаційною надійністю.
  5. Kingston, як великий виробник флеш-накопичувачів на теренах світового ринку, закріпив позицію одного з лідерів завдяки випуску варіативних лінійок флешок з високими показниками якості, довговічності і зручним для клієнтів співвідношенням цін на настільки якісний продукт.

Купити флешку на 256 Gb у Києві та Україні

Флешка USB на 256 Гб доступна до покупки в різних дизайнерських і технічних модифікаціях на сайті онлайн-магазину EServer. Тут її можна підібрати з лінійок від відомих компаній, в тому числі зазначених раніше. При цьому ми пропонуємо різні типи таких пристроїв, а також можливість вибору бажаного різновиду USB-інтерфейсу - стандартний USB 3.0-3.2, microUSB і USB Type-C. Крім того, у нас є моделі з Lightning-інтерфейсом.

Купити флешки на 256 Gb ви зможете також у бажаному кольорі та виконанні корпусу - метал, пластик, а також метал у комбінації з пластиком.

За запитом клієнта ми надаємо допомогу в підборі флешок та інших товарів EServer.