Атенюатори Male-Female UPC

Показано всі 34 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 34 результати
Тип волокна
Тип атенюатора
Загасання, Дб
Матеріал
Підбір за ціною
Виробник

Оптичні атенюатори є пасивними компонентами оптоволоконної мережі передачі даних. Основною функцією, яка покладається на атенюатор, є забезпечення затухання інтенсивного сигналу, що йде по оптичній лінії. При цьому сам сигнал ні в якому разі не спотворюється.

Атенюатори типу Male-Female UPC

Атенюатори Male-Female UPC відрізняються своїм призначенням – вони працюють з оптичними розетками з одного боку, і патч-корду – з іншого. Атенюатори Male Female функціонують за принципом прошарку вони створюють дуже маленький повітряний зазор між елементами коннекторів, або ж за рахунок обмеження інтенсивності світлопропускання. Різні варіації пристроїв різняться схемою конструкції – це можуть бути атенюатори mf, або ж з ідентичними варіантами для підключення – Male-Female і Male-Male.

Будь-які атенюатори, Male або ж Female, умовно діляться на дві групи. Перші вносять загасання в рівень оптичного сигналу на фіксованій основі. Тобто, який початковий рівень спотворення необхідний, стільки пристрій і буде видавати. Протилежність – регульовані атенюатори, де показник внесеного загасання може постійно змінюватися в залежності від вимог оптичної лінії передачі даних. Наприклад, аттенюатор mf sc 10db призначений для роботи за схемою Male-Female і з оптичними коннекторами типу SC. А показник внесеного ним загасання в рівень передачі оптичного сигналу становить 10 децибел.

Крім особливостей конструкції і типів конекторів, атенюатори можуть відрізнятися за методом полірування наконечників відповідно до оптичних патч-кордами, з якими працюють. Найбільш популярним вважається аттенюатор оптичний UPC. Інший варіант полірування – APC. Вибрати необхідний метод полірування при покупці пристрою можна, звернувши увагу на список технічних характеристик по кожній моделі. У назві товару, як правило, відразу ж вказується – атенюатор UPC.