МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Патрони, тримачі ламп

За популярністю
товарів

Патрони та тримачі для ламп - призначення

Тримачі та патрони для ламп стали такими ж невід'ємними компонентами електричних систем, як розетки і вимикачі. Саме вони дають змогу встановлювати лампи в потрібне положення і забезпечувати їх стабільне живлення. Використовують тримачі та патрони в безлічі галузей з метою освітлення вулиці, будівлі, офісу, магазину, промислового та іншого роду приміщень.

Патрон для лампочки є корпусним приладом освітлювальної електроустановки, призначення якого - приєднувати джерела світла до мережі електроживлення. Так, патрон під лампочку став невід'ємною частиною будь-якого світильника і не тільки передає електричний струм джерелу світла, а й фіксує до себе абажури, плафони та інші декоративні елементи світильника.

Корпус патрона містить ізолювальну вкладку, накриту кришкою з гвинтовим різьбленням для вкручування лампочки (тип Е) або з пружинними гніздами для її вставки (тип G). На цьому порцеляновому вкладиші невеликими гвинтами прикріплені контакти. Саме вони, торкаючись виведення електролампочки (цоколя), вставленої в патрон, забезпечують з'єднання.

Виготовляють патрон для лампочки з кераміки або з термостійкої пластмаси, щоб убезпечити його використання.

Тримачі ж - це вироби з патронами і спеціальними модулями кріплення. Їхній корпус сконструйований так, щоб максимально унеможливити ураження струмом під час вкручування цоколя лампочки, оскільки цоколь ховається в тримачі під час зіткнення центральних контактів разом.

Тримачі можуть призначатися для використання лампочок з цоколем типу Е, до яких відносяться звичні лампочки Едісона, а також з типом G - під люмінесцентні та галогенні лампи.

І тримачі, і патрони з кераміки стійкі до підвищених температур, а моделям з металу не страшна корозія.

Де купити патрон для лампи в Києві?

Патрон для лампочки купити з сертифікатом якості та з гарантією можна в українського постачальника електрофурнітури EServer. Каталог виробів дозволяє підібрати моделі під лампи різного типу і формату.

Співпрацюючи безпосередньо із заводами-виробниками, цей онлайн-магазин відкриває клієнтам великий вибір якісних електротоварів за вигідною ціною в Києві. Тут можна придбати патрони і тримачі різних типів. Зручність оплати, доставки і сама вартість продукції вас приємно порадують.

Значення маркування патрона під лампочку

Купити патрон для лампочки можна в різних варіаціях. Для кожної з них є своє маркування, нанесене на виріб. Воно призначене для визначення типу і характеристик лампочок, які можуть використовуватися з обраним тримачем і патроном. Маркування може вказувати і на максимальну потужність лампочки, її напругу, тип цоколя і рекомендації з експлуатації.

У маркуванні для позначення типу лампочки, що підходить до застосування, вказується буквене значення з цифрою. Остання є показником діаметра гільзи в міліметрах. Найбільш затребуваними є тримачі та патрони з таким маркуванням:

  • Патрон Е27 - найбільш звичний і поширений вид різьбового виробу. Використовується він зі звичайними лампочками розжарювання.
  • Патрон Е14 - також різьбовий варіант з малим діаметром цоколя. Частіше застосовується для компактних лампочок.
  • Патрон для лампи з позначкою E40 теж часто використовують, але з метою освітлення великого за площею приміщення або для вуличного освітлення потужнішими джерелами світла.
  • Позначка GU10 говорить про штирьовий тип патрона (з двоконтактним цоколем) під галогенні або LED-лампочки. Фіксація лампочки здійснюється за допомогою її повороту в цьому патроні.

Слідувати маркуванню важливо, оскільки застосування невідповідних лампочок призводить до їхнього неправильного функціонування і перегріву.