Місто
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Патрони, тримачі ламп

За популярністю
Показано товарів

Патрони та тримачі для ламп - призначення

Тримачі та патрони для ламп стали такими ж невід'ємними компонентами електричних систем, як розетки і вимикачі. Саме вони дають змогу встановлювати лампи в потрібне положення і забезпечувати їх стабільне живлення. Використовують тримачі та патрони в безлічі галузей з метою освітлення вулиці, будівлі, офісу, магазину, промислового та іншого роду приміщень.

Патрон для лампочки є корпусним приладом освітлювальної електроустановки, призначення якого - приєднувати джерела світла до мережі електроживлення. Так, патрон під лампочку став невід'ємною частиною будь-якого світильника і не тільки передає електричний струм джерелу світла, а й фіксує до себе абажури, плафони та інші декоративні елементи світильника.

Корпус патрона містить ізолювальну вкладку, накриту кришкою з гвинтовим різьбленням для вкручування лампочки (тип Е) або з пружинними гніздами для її вставки (тип G). На цьому порцеляновому вкладиші невеликими гвинтами прикріплені контакти. Саме вони, торкаючись виведення електролампочки (цоколя), вставленої в патрон, забезпечують з'єднання.

Виготовляють патрон для лампочки з кераміки або з термостійкої пластмаси, щоб убезпечити його використання.

Тримачі ж - це вироби з патронами і спеціальними модулями кріплення. Їхній корпус сконструйований так, щоб максимально унеможливити ураження струмом під час вкручування цоколя лампочки, оскільки цоколь ховається в тримачі під час зіткнення центральних контактів разом.

Тримачі можуть призначатися для використання лампочок з цоколем типу Е, до яких відносяться звичні лампочки Едісона, а також з типом G - під люмінесцентні та галогенні лампи.

І тримачі, і патрони з кераміки стійкі до підвищених температур, а моделям з металу не страшна корозія.

Де купити патрон для лампи в Києві?

Патрон для лампочки купити з сертифікатом якості та з гарантією можна в українського постачальника електрофурнітури EServer. Каталог виробів дозволяє підібрати моделі під лампи різного типу і формату.

Співпрацюючи безпосередньо із заводами-виробниками, цей онлайн-магазин відкриває клієнтам великий вибір якісних електротоварів за вигідною ціною в Києві. Тут можна придбати патрони і тримачі різних типів. Зручність оплати, доставки і сама вартість продукції вас приємно порадують.

Значення маркування патрона під лампочку

Купити патрон для лампочки можна в різних варіаціях. Для кожної з них є своє маркування, нанесене на виріб. Воно призначене для визначення типу і характеристик лампочок, які можуть використовуватися з обраним тримачем і патроном. Маркування може вказувати і на максимальну потужність лампочки, її напругу, тип цоколя і рекомендації з експлуатації.

У маркуванні для позначення типу лампочки, що підходить до застосування, вказується буквене значення з цифрою. Остання є показником діаметра гільзи в міліметрах. Найбільш затребуваними є тримачі та патрони з таким маркуванням:

  • Патрон Е27 - найбільш звичний і поширений вид різьбового виробу. Використовується він зі звичайними лампочками розжарювання.
  • Патрон Е14 - також різьбовий варіант з малим діаметром цоколя. Частіше застосовується для компактних лампочок.
  • Патрон для лампи з позначкою E40 теж часто використовують, але з метою освітлення великого за площею приміщення або для вуличного освітлення потужнішими джерелами світла.
  • Позначка GU10 говорить про штирьовий тип патрона (з двоконтактним цоколем) під галогенні або LED-лампочки. Фіксація лампочки здійснюється за допомогою її повороту в цьому патроні.

Слідувати маркуванню важливо, оскільки застосування невідповідних лампочок призводить до їхнього неправильного функціонування і перегріву.