Керовані комутатори l2, l2+, l3

Показано 1–48 з 249 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 249 результати
Тип комутатора
Рівень комутатора
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Порти
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Керовані комутатори являють собою різновид мережевих комутаторів з розширеним набором функцій. Завдяки вбудованому мікропроцесору керований комутатор отримує можливість здійснювати додаткові дії з пакетами даних. Зокрема, мова йде про модифікацію пакетів, їх перетворення, виставлення пріоритетів при передачі. Крім того, керовані комутатори дозволяють контролювати права користувачів в мережі. Наприклад, обмежувати авторизацію користувачів з невідповідними IP або MAC-адресами, створювати групи користувачів, визначати відносини між ними та багато іншого.

Керовані, некеровані та смарт свитчі. В чому різниця?

керовані комутатори

Як відомо, основна маса комутаторів ділиться на дві групи – керовані та некеровані. Але на ринку можна знайти також проміжний варіант – свитчі що налаштовуються, часто звані Smart-комутаторами. Це порівняно прості пристрої, які відрізняються від некерованих комутаторів, в цих пристроях реалізований базовий функціонал для контролю їх продуктивності та безпеки.

Серію смарт-пристроїв в інтернет-магазині EServer представляють керовані комутатори D-Link. Можливості подібних свитчів далекі від стандартних керованих пристроїв, але їх цілком достатньо для локальних мереж малого і середнього масштабу. При цьому вони значно дешевше керованих свитчів. Вбудований в смарт-комутатори веб-сервер, дозволяє керувати ними через звичайний браузер з комп’ютера, що входить в цю мережу або підключеного до неї віртуально. Яскравим представником такого роду пристроїв є керований комутатор D-Link DGS-1100-16. Поряд зі стандартним набором функцій ця модель підтримує зручну роботу з системами відеоспостереження, позбавляючи від необхідності купувати додаткове обладнання. Практично будь-який Комутатор D-Link серій DGS і DES може забезпечити офіси малого і середнього масштабу надійно та легко керованою локальною мережею.

Рівні керованих свитчів

Керований комутатор Ethernet може бути представлений пристроями другого та третього рівня. Рівень свитча визначає його функціональні можливості.

Керований комутатор 2 рівня можна ефективно використовувати і в приватних, і в операторських мережах. З його допомогою з’єднуються мережеві пристрої або сегменти мережі. Так, Комутатор Cisco Catalyst 2960 Plus аналізує вступники фрейми, визначає їх MAC-адреси, управляє потоком даних, вказує фізичне розташування одержувача. Даний керований комутатор 24 порти може здійснювати логічне стекування, забезпечувати мережеву безпеку, грунтуючись на прив’язці до IP-і MAC-адрес. Цей керований комутатор Fast Ethernet приваблює відмінними робочими характеристиками і широким функціоналом.

Якщо комутатори другого рівня працюють на канальному рівні моделі OSI, то комутатори третього рівня ближче до мережного, на якому працюють маршрутизатори. Вони здатні здійснювати статичну маршрутизацію, працювати з протоколами ECMP, OSPF, багатоадресної маршрутизації. Якщо вам необхідний якісний керований свитч, ви можете купити Комутатор HP MSM720. Цей керований комутатор 8 портів використовує для маршрутизації пакетів не процесор, а інтегральну схему. Визначивши IP-адресу, HP комутатори даної моделі на рівні продуктивності пересилають пакети. Комутатори третього рівня (незалежно від виробника) використовуються в мережах підприємств середнього масштабу та забезпечують високу продуктивність маршрутизації пакетів даних.

Інші особливості

Багато керованих комутаторів, на додаток до стандартних портів з роз’ємами RJ-45, оснащуються гніздами для SFP модулів. Керований SFP комутатор є оптимальним рішенням для тих мереж, в яких використовуються не тільки технології Ethernet, але і оптоволоконні лінії. Також поширені ситуації, коли на поточний момент на підприємстві використовується керований SFP комутатор Ethernet, але надалі планується розширювати мережу або впроваджувати оптику. У таких ситуаціях модулі SFP дозволяють, без великих витрат і покупок нового обладнання, виконати оновлення мережі.

Багато керованих комутаторів оснащено надзвичайно корисною функцією Power over Ethernet (PoE). Вона передбачає можливість не тільки з’єднувати підключені пристрої для обміну даними, але і здійснювати підживлення малогабаритного обладнання (бездротові точки доступу, IP відеокамери, тощо) електроенергією.

Інтернет-магазин мережевого обладнання EServer пропонує вам придбати керований комутатор, ціна якого буде ідеально відповідати якості та рівню товару. Незалежно від того, чи цікавить вас керований комутатор 10 портів або 48 портів, 2 або 3 рівня, у нас ви можете вибрати пристрій, який допоможе створити надійну та якісну мережу.

Керовані комутатори – часті запитання

? На що звернути увагу перед покупкою?

У нашій статті Ви знайдете нюанси вибору комутаторів і інструкцію з налаштування .

? Необхідна допомога з монтажем локальної мережі?

Тут ви можете залишити заявку на монтаж локальної мережі!

? Комутатори яких виробників найбільш затребувані?

? Які є варіанти оплати? Як можна забрати товар?

Забрати товар можна самому з магазину і в точці видачі. Дізнатися про види доставки можна тут. Оплатити товар Ви можете готівкою, банківським переказом і банківською картою.