Керовані комутатори

Показано 1–48 з 153 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 153 результати
Тип комутатора
Кількість портів
Порти
Кріплення в стійку
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Керовані комутатори являють собою різновид мережевих комутаторів з розширеним набором функцій. Завдяки вбудованому мікропроцесору керований комутатор отримує можливість здійснювати додаткові дії з пакетами даних. Зокрема, мова йде про модифікацію пакетів, їх перетворення, виставлення пріоритетів при передачі. Крім того, керовані комутатори дозволяють контролювати права користувачів в мережі. Наприклад, обмежувати авторизацію користувачів з невідповідними IP або MAC-адресами, створювати групи користувачів, визначати відносини між ними та багато іншого.

Як відомо, основна маса комутаторів ділиться на дві групи – керовані і некеровані. Але на ринку можна знайти також проміжний варіант – світчі що настроюються, часто звані Smart-комутаторами. Це порівняно прості пристрої, які відрізняються від некерованих комутаторів, в цих пристроях реалізований базовий функціонал для контролю їх продуктивності і безпеки. Серію смарт-пристроїв в інтернет-магазині EServer представляють керовані комутатори D-Link. Можливості подібних світчів далекі від стандартних керованих пристроїв, але їх цілком достатньо для локальних мереж малого і середнього масштабу. При цьому вони значно дешевше керованих світчів. Вбудований в смарт-комутатори веб-сервер, дозволяє керувати ними через звичайний браузер з комп’ютера, що входить в цю мережу або підключеного до неї віртуально. Яскравим представником такого роду пристроїв є керований комутатор D-Link DGS-1100-16. Поряд зі стандартним набором функцій ця модель підтримує зручну роботу з системами відеоспостереження, позбавляючи від необхідності купувати додаткове обладнання. Практично будь-який Комутатор D-Link серій DGS і DES може забезпечити офіси малого і середнього масштабу надійно і легко керованою локальною мережею.

Керований комутатор Ethernet може бути представлений пристроями другого і третього рівня. Рівень світча визначає його функціональні можливості. Керований комутатор 2 рівня можна ефективно використовувати і в приватних, і в операторських мережах. З його допомогою з’єднуються мережеві пристрої або сегменти мережі. Так, Комутатор Cisco Catalyst 2960 Plus аналізує вступники фрейми, визначає їх MAC-адреси, управляє потоком даних, вказує фізичне розташування одержувача. Даний керований комутатор 24 порти може здійснювати логічне стекування, забезпечувати мережеву безпеку, грунтуючись на прив’язці до IP-і MAC-адрес. Цей керований комутатор Fast Ethernet приваблює відмінними робочими характеристиками і широким функціоналом.

Якщо комутатори другого рівня працюють на канальному рівні моделі OSI, то комутатори третього рівня ближче до мережного, на якому працюють маршрутизатори. Вони здатні здійснювати статичну маршрутизацію, працювати з протоколами ECMP, OSPF, багатоадресної маршрутизації. Якщо вам необхідний якісний керований світч, ви можете купити Комутатор HP MSM720. Цей керований комутатор 8 портів використовує для маршрутизації пакетів не процесор, а інтегральну схему. Визначивши IP-адресу, HP комутатори даної моделі на рівні продуктивності пересилають пакети. Комутатори третього рівня (незалежно від виробника) використовуються в мережах підприємств середнього масштабу і забезпечують високу продуктивність маршрутизації пакетів даних.

Багато керованих комутаторів, на додаток до стандартних портів з роз’ємами RJ-45, оснащуються гніздами для SFP модулів. Керований SFP комутатор є оптимальним рішенням для тих мереж, в яких використовуються не тільки технології Ethernet, але і оптоволоконні лінії. Також поширені ситуації, коли на поточний момент на підприємстві використовується керований SFP комутатор Ethernet, але надалі планується розширювати мережу або впроваджувати оптику. У таких ситуаціях модулі SFP дозволяють, без великих витрат і покупок нового обладнання, виконати оновлення мережі.

Багато керовані комутатори володіють надзвичайно корисною функцією Power over Ethernet (PoE). Вона передбачає можливість не тільки з’єднувати підключені пристрої для обміну даними, але і здійснювати підживлення малогабаритного обладнання (бездротові точки доступу, IP відеокамери і т. д.) електроенергією.

Інтернет-магазин мережевого обладнання EServer пропонує вам придбати керований комутатор, ціна якого буде ідеально відповідати якості і рівню товару. Незалежно від того, чи цікавить вас керований комутатор 10 портів або 48 портів, 2 або 3 рівня, у нас ви можете вибрати пристрій, який допоможе створити надійну та якісну мережу.