МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Настінні комутаційні шафи 10"

За популярністю
товарів

Настінна шафа 10 дюймів – це різновид комутаційних шаф, призначених для монтажу складних мережевих систем та розміщення телекомунікаційного обладнання самих різних видів. Основною функцією настінних шаф шириною 10 дюймів є комфортна установка різних типів мережевих пристроїв активного і пасивного типу, а також забезпечення необхідного доступу для оперативного моніторингу їх стану та зручного обслуговування цієї техніки.

 
Купити Настінні комутаційні шафи 10" - фото
 

Особливості та переваги настінних шаф 10"

Шафа телекомунікаційна настінна 10 дюймів є альтернативним варіантом для більш поширеного конструктиву 19 дюймів. Основною перевагою десятидюймових шаф є можливість розміщення в них пристроїв нестандартного розміру, а також їх підвищена компактність, що дозволяє монтувати таку шафу практично в будь-якому приміщенні без негативних естетичних наслідків для його інтер’єру. Конструктив 10 дюймів для телекомунікаційної шафи найбільш доречний в процесі формування локальних мереж малого і середнього масштабу. Малогабаритні шафи є оптимальним рішенням також для установки обладнання в стартапах і приватних IT-проектах.

Важливо відзначити, що, займаючи значно менше місця, ніж більшість телекомунікаційних шаф, рішення 10″ – це все ті ж високотехнологічні пристрої, в яких на найвищому рівні реалізовані всі конструктивні переваги їх більш поширених 19″ аналогів.

Шафа настінна 10 дюймів оснащується міцними надійними дверима з прозорим гартованим склом. Скло дозволяє співробітникам здійснювати оперативне стеження за станом обладнання всередині шаф без необхідності відкривати двері. Двері в телекомунікаційних шафах – це один з найважливіших факторів безпеки техніки. Саме двері є основним шляхом несанкціонованого проникнення в шафу, тому їх надійність має особливе значення для виробників. На представлених в даному розділі шафах встановлюються міцні замки, що гарантують високий рівень захисту від зловмисників.

Характеристики настінних серверних шаф 10 дюймів

Масштаб мережі і габарити пристроїв, що встановлюються в шафу 10”, обумовлюють його вибір по висоті і глибині. Коли йдеться про висоту телекомунікаційного обладнання, маються на увазі не зовнішні габарити, а висота внутрішнього корисного простору, вимірювана в юнітах. Висота 1U становить 44,45 міліметра – це мінімально можливий показник для телекомунікаційних пристроїв. У даному розділі представлені десятидюймові шафи висотою від 4U до 12U. Практика показує, що шафа телекомунікаційна настінна 10” 4U є оптимальним рішенням для розміщення обладнання в малих мережах. У свою чергу, шафа серверна настінна 10” 8U або 12U буде найбільш підходящим варіантом для мереж середнього масштабу.

Вибираючи відповідну модель шафи по глибині, необхідно знати параметри його майбутньої “начинки” і додавати ще кілька сантиметрів, щоб залишалося простір для прокладки кабелів і установки роз’ємів.

Вертикальні напрямні, на які безпосередньо кріпиться обладнання, можна регулювати по глибині. Внутрішні елементи шаф мають перфорацію, за рахунок якої забезпечується достатня вентиляція встановленого обладнання. Це є важливим фактором для довговічної та ефективної роботи пристроїв. У деяких моделях передбачена можливість встановлення вентиляторів для додаткового охолодження апаратури.

Шафа 10 дюймів шириною може мати суцільнозварну або збірну конструкцію. Переваги суцільнозварного варіанту полягають в підвищеній міцності і надійності конструкції. При цьому він дуже незручний для транспортування. Збірно-розбірні шафи дуже компактні в розібраному вигляді, що дозволяє легко переміщати їх і одній людині. Збірка також не потребує великих зусиль – поодинці таку шафу можна зібрати за лічені хвилини за допомогою одної хрестової викрутки.

Підводка кабелів в десятидюймових шафах можлива як через кришку, так і через нижню панель, це дає свободу у виборі висоти установки конструкції на стіні.