МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Настінні комутаційні шафи 10"

За популярністю
товарів

Настінна шафа 10 дюймів – це різновид комутаційних шаф, призначених для монтажу складних мережевих систем та розміщення телекомунікаційного обладнання самих різних видів. Основною функцією настінних шаф шириною 10 дюймів є комфортна установка різних типів мережевих пристроїв активного і пасивного типу, а також забезпечення необхідного доступу для оперативного моніторингу їх стану та зручного обслуговування цієї техніки.

 
Купити Настінні комутаційні шафи 10" - фото
 

Особливості та переваги настінних шаф 10"

Шафа телекомунікаційна настінна 10 дюймів є альтернативним варіантом для більш поширеного конструктиву 19 дюймів. Основною перевагою десятидюймових шаф є можливість розміщення в них пристроїв нестандартного розміру, а також їх підвищена компактність, що дозволяє монтувати таку шафу практично в будь-якому приміщенні без негативних естетичних наслідків для його інтер’єру. Конструктив 10 дюймів для телекомунікаційної шафи найбільш доречний в процесі формування локальних мереж малого і середнього масштабу. Малогабаритні шафи є оптимальним рішенням також для установки обладнання в стартапах і приватних IT-проектах.

Важливо відзначити, що, займаючи значно менше місця, ніж більшість телекомунікаційних шаф, рішення 10″ – це все ті ж високотехнологічні пристрої, в яких на найвищому рівні реалізовані всі конструктивні переваги їх більш поширених 19″ аналогів.

Шафа настінна 10 дюймів оснащується міцними надійними дверима з прозорим гартованим склом. Скло дозволяє співробітникам здійснювати оперативне стеження за станом обладнання всередині шаф без необхідності відкривати двері. Двері в телекомунікаційних шафах – це один з найважливіших факторів безпеки техніки. Саме двері є основним шляхом несанкціонованого проникнення в шафу, тому їх надійність має особливе значення для виробників. На представлених в даному розділі шафах встановлюються міцні замки, що гарантують високий рівень захисту від зловмисників.

Характеристики настінних серверних шаф 10 дюймів

Масштаб мережі і габарити пристроїв, що встановлюються в шафу 10”, обумовлюють його вибір по висоті і глибині. Коли йдеться про висоту телекомунікаційного обладнання, маються на увазі не зовнішні габарити, а висота внутрішнього корисного простору, вимірювана в юнітах. Висота 1U становить 44,45 міліметра – це мінімально можливий показник для телекомунікаційних пристроїв. У даному розділі представлені десятидюймові шафи висотою від 4U до 12U. Практика показує, що шафа телекомунікаційна настінна 10” 4U є оптимальним рішенням для розміщення обладнання в малих мережах. У свою чергу, шафа серверна настінна 10” 8U або 12U буде найбільш підходящим варіантом для мереж середнього масштабу.

Вибираючи відповідну модель шафи по глибині, необхідно знати параметри його майбутньої “начинки” і додавати ще кілька сантиметрів, щоб залишалося простір для прокладки кабелів і установки роз’ємів.

Вертикальні напрямні, на які безпосередньо кріпиться обладнання, можна регулювати по глибині. Внутрішні елементи шаф мають перфорацію, за рахунок якої забезпечується достатня вентиляція встановленого обладнання. Це є важливим фактором для довговічної та ефективної роботи пристроїв. У деяких моделях передбачена можливість встановлення вентиляторів для додаткового охолодження апаратури.

Шафа 10 дюймів шириною може мати суцільнозварну або збірну конструкцію. Переваги суцільнозварного варіанту полягають в підвищеній міцності і надійності конструкції. При цьому він дуже незручний для транспортування. Збірно-розбірні шафи дуже компактні в розібраному вигляді, що дозволяє легко переміщати їх і одній людині. Збірка також не потребує великих зусиль – поодинці таку шафу можна зібрати за лічені хвилини за допомогою одної хрестової викрутки.

Підводка кабелів в десятидюймових шафах можлива як через кришку, так і через нижню панель, це дає свободу у виборі висоти установки конструкції на стіні.