МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Модульне низьковольтне обладнання

Що таке модульне низьковольтне обладнання?

Модульне електротехнічне обладнання, що працює на низькій напрузі (до 1кВ), є важливою складовою електричного кола, що обслуговує приміщення адміністративного, комерційного, промислового і житлового призначення. За допомогою нього здійснюється контроль і облік фаз, обсягу використаної електричної енергії, а також - захист мережі і дорогих механізмів від перепадів у напрузі, перевантаження, витоку струму і короткого замикання.

Низьковольтне обладнання покликане підтримувати функцію управління інтелектуальними системами, прийом команд увімкнення та вимкнення поливу, освітлення, обігрівача, підсвічування, підйому й опускання жалюзі та інших підключених пристроїв, що споживають електроенергію.

Використовувати модульне обладнання - чудове рішення у випадках необхідності отримання, передачі, розподілу енергії за умови низької напруги.

Види модульного обладнання представленого в інтернет магазині EServer

Будучи інтернет-магазином, що спеціалізується на продажу безлічі видів мережевого електрообладнання, EServer також пропонує клієнтам модульне обладнання в його найбільш затребуваних варіантах. Серед позицій цієї категорії товару в EServer представлені різні моделі модульних автоматичних вимикачів, пристроїв захисного вимкнення (ПЗВ), дифавтоматів, контакторів, запобіжників плавких модульних, автоматів захисту двигунів (АЗД), модульних вимикачів навантаження та інші додаткові пристрої модульної серії.

Все це низьковольтне обладнання сертифіковане виробниками і до нього, в обов'язковому порядку, додається гарантійний талон.

Купити низьковольтне обладнання в Україні

Придбати модульне обладнання різних видів і в безлічі їх варіантів за доступною ціною в Україні можна безпосередньо у EServer. У кожній з категорій товарів сайту можна просто і зручно вибрати найбільш підходящий, завдяки можливості задавати сортування продукції одразу за кількома критеріями, в тому числі і ціною.

Оформлене замовлення ви можете оплатити і отримати будь-яким зручним для вас способом, оскільки ми надаємо кілька варіантів їх здійснення на вибір, щоб кожен наш клієнт вибрав найбільш зручний для себе.