Аксесуари, кріплення

Показано 1–48 з 205 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 205 результати
Тип обладнання
Місць під жорсткий диск
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Довжина, мм
Довжина, м
Діаметр
Категорія
Тип полиці
Довжина кабеля
Кількість розеток
Кількість вентиляторів
Кріплення
Конструкція
Макс. навантаження
Призначення
В упаковці
Вимикач
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Серверні шафи і телекомунікаційні стійки не можуть продемонструвати весь свій потенціал без ряду допоміжних елементів, а саме – корисних аксесуарів і кріплень. Аксесуари, що представлені в даному розділі інтернет-магазину EServer, допоможуть розмістити пристрої найрізноманітніших видів в стійках і шафах, а також зробити їх більш функціональними.

аксесуари для серверних шаф та стійок, кріплення і тд

Серверні полиці

Такий вид аксесуарів, як серверні полиці, дозволяють знайти місце в телекомунікаційних шафах різним мережним пристроям, які неможливо встановити штатними засобами через їх нестандартних габаритів або ваги. Наприклад, невеликі маршрутизатори, комутатори або навпаки – масивні джерела безперебійного живлення. Завдяки полицям з посиленого металу поліпшуються показники вантажопідйомності як двох рамних, так і однорамних стійок. Серверні полиці представлені в декількох варіантах, що дозволяють вибрати модель з пріоритетів зручності і міцності:

  • стаціонарні,
  • консольні,
  • висувні.

Важливу роль при установці полиць грає якісне кріплення 19″, що забезпечує надійність даного елемента конструкції. Кріплення для стійки 19″, призначене для кріплення серверних полиць, і їх необхідно купувати окремо.

Аксесуари для кріплення кабелю

Організація кабельних ліній у межах шаф і в серверних кімнатах – це одине з пріоритетних питань, з яких справляються спеціалізовані аксесуари для кріплення кабелю. Будь-яка комп’ютерна мережа поступово розростається, і персонал, що відповідає за її обслуговування, повинен оперативно реагувати на обсяги кабелів, що розростаються. В іншому випадку виникають складнощі з доступом до обладнання, його адмініструванням, та й з естетичної точки зору хаотичні нагромадження кабелів виглядають вкрай непривабливо. Організатори кабелю – це пристосування, з допомогою яких вирішуються питання гармонійного розміщення кабелів у внутрішньому просторі телекомунікаційних шаф, в стійках, патч-панелей і т. д. Комплект кріплення 19″ для кабельних органайзерів, як правило, не поставляється в комплекті, і його потрібно придбати додатково.

Блоки розеток

Телекомунікаційні шафи дозволяють розміщувати обладнання різних типів, яке об’єднує необхідність в підключенні до електромережі для роботи. Стандартні подовжувачі для цієї мети не підійдуть, тому рекомендовані спеціалізовані блоки розеток для серверних стійок і шаф. Корпуси цих пристроїв мають монтажні отвори під кріплення 19″ стійкове, що дозволяє зручно розміщувати їх поряд з основним обладнанням. Кріплення аксесуарів для забезпечення електроживлення в телекомунікаційних шафах можливо у вертикальному та в горизонтальному положенні в залежності від ергономіки і зручності.

Охолодження

При скупченні високотехнологічного обладнання в одному місці важко уникнути його перегріву, що самим негативним чином позначається на його стані і загрожує швидкими поломками. Щоб уникнути цього в серверних шафах необхідно встановлювати блоки вентиляторів, що призначені для відводу тепла від устаткування з внутрішнього простору шафи, охолодження пристроїв і забезпечення оптимального температурного режиму в шафі. Для установки вентиляційних блоків у верхній і нижній частині конструкції використовується кріплення шафи 19″, в результаті чого економиться внутрішній простір і досягається оптимальна організація повітряних потоків.

Напрямні

В даному розділі також представлений широкий вибір вертикальних напрямних 19″, які розширюють можливості для кріплення додаткових аксесуарів в телекомунікаційні шафи.

У нас ви знайдете великий асортимент різноманітних аксесуарів для серверних корпусів – таких як кошики для вінчестерів, телескопічні направляючі, бічні опори та багато іншого.

Кріплення 19″

Окремої уваги заслуговує кріплення 19″ (гвинт, шайба, гайка), без якого установка додаткових елементів практично неможлива. Тому, купуючи аксесуари для телекомунікаційного обладнання, слід звернути увагу на комплект кріплення в стійку 19″ або шафу. Набір невеликих спеціальних деталей допоможе надійно закріпити додаткове обладнання в шафах і стійках.

Аксесуари, кріплення – часті запитання

? Що потрібно знати перед покупкою?

Крепержі для обладнання мають відмінності і підходять не до всього асортименту, зверніть увагу на статтю по даній тематиці

? До чого підходять аксесуари?

? Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.