МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Патч панелі модульні

За популярністю
товарів

Модульні патч панелі являють собою технологічні пристрої, призначені для забезпечення зв’язку між складовими структурованих кабельних мереж. Кількість отворів для портів в модульних панелях може варіюватися в діапазоні 8-48 штук. У більшості випадків найбільш практичними виявляються набірні патч-панелі з 24 і 48 отворами.

У зібраному вигляді модульні патч панелі з встановленими модулями мають з передньої сторони роз’єми для підключення патч-кордів. Зі зворотного – знаходяться контакти типу IDC, в які за допомогою спеціального інструменту монтується проводка.

 

Купити Патч панелі модульні - фото

Переваги модульних патч-панелей

Набірні патч-панелі відкривають можливості для оперативної заміни будь-якої ділянки структурованої кабельної мережі. При цьому не виникає необхідності в новій прокладці проводів – досить замінити патч-корди або використовувати вільні порти. А підключення нової додаткової патч-панелі дозволяє з легкістю розширювати структуровану кабельну мережу і без масштабних інженерних робіт встановлювати нове мережеве обладнання.

Адміністратори структурованих кабельних мереж практикують два основних способи використання модульних патч-панелей. Перший передбачає ПП в ролі своєрідної точки зв’язку, за допомогою патч-кордів з’єднує порти системи і робочі місця. При другому способі патч панелі використовуються парами: одна з них пов’язана з робочими місцями, а друга з системними портами, і обидві ПП з’єднані між собою. Такий спосіб відкриває широкі можливості по підключенню обладнання і масштабування системи в самих різних варіаціях.

Параметри вибору

Існує кілька важливих характеристик модульних патч-панелей, що дозволяють зробити кращий вибір при покупці. Однією з таких характеристик є конструктив – у випадку з патч панелями це їх ширина. На поточний момент стандартом є модульна патч-панель 19 дюймів, яка і складає основну частку ринку. Менш поширені комутаційні панелі шириною 10″, затребувані в приміщеннях з обмеженою площею та необхідністю економити місце. Настінні патч-панелі позбавляють від потреби додатково купувати комутаційні стійки, проте якщо є необхідність у використанні декількох ПП, то краще віддати перевагу варіанту зі стійками.

Ще одна важлива характеристика патч-панелей, про яку вже було сказано, – це кількість портів. Більшість набірних ПП не комплектується модулями RJ 45, однак кількість роз’ємів для модулів відіграє величезну роль для функціональних можливостей пристрою. Модульна патч панель 24 порти стане ідеальним рішенням у будь-якій серверній. Вона надає широкі можливості для масштабування системи без значних фінансових витрат, а також дозволяє в широкому діапазоні комбінувати різні типи кабелів міді і оптоволокна.

В окремих випадках більш виправданою стане експлуатація набірних ПП на 48 портів, призначених для великих мереж.

На відміну від фіксованих патч-панелей, на яких встановлюються модулі певного типу і категорії, модульні ПП дозволяють комбінувати мідні, мультимедійні, волоконно-оптичні та інші види роз’ємів в рамках одного корпусу.

Висота більшості модульних патч-панелей складає 1U (1 юніт – стандартна одиниця вимірювання висоти мережевого обладнання і дорівнює 4,445 см) – в таких пристроях може бути встановлено до 24 портів, а при компактному розміщенні, на ній містяться і 48 портів різних типів, включаючи FTP, UTP, SFTP і інші.

Модульні патч панелі мають важливу перевагу, яка полягає в тому, що вони значно спрощують прокладку кабелів. Після установки панелі в стійку коннектори легко вставляти і виймати і з лицьової, і зі зворотного боку.

На патч-панелях набірного типу присутні змінні етикетки навпроти кожного порту, що дозволяють маркувати підключений роз’єм і змінювати маркування при його заміні. У панелях FTP присутні заземлюючі контакти, необхідні в роботі з екранованим обладнанням. Завдяки тому, що розетки легко від’єднуються від блоку панелі, забезпечена легкість підключення кабелів.