Місто
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Патч панелі модульні

За популярністю
Показано товарів
Патч-панель на 48 портів з модулями FutureCom 6A, 1U, 19", чорна, Corning
Патч-панель на 48 портів з модулями FutureCom 6A, 1U, 19", чорна, Corning 256_256.jpg
В наявності
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни

Модульні патч панелі являють собою технологічні пристрої, призначені для забезпечення зв’язку між складовими структурованих кабельних мереж. Кількість отворів для портів в модульних панелях може варіюватися в діапазоні 8-48 штук. У більшості випадків найбільш практичними виявляються набірні патч-панелі з 24 і 48 отворами.

У зібраному вигляді модульні патч панелі з встановленими модулями мають з передньої сторони роз’єми для підключення патч-кордів. Зі зворотного – знаходяться контакти типу IDC, в які за допомогою спеціального інструменту монтується проводка.

 

Купити Патч панелі модульні - фото

Переваги модульних патч-панелей

Набірні патч-панелі відкривають можливості для оперативної заміни будь-якої ділянки структурованої кабельної мережі. При цьому не виникає необхідності в новій прокладці проводів – досить замінити патч-корди або використовувати вільні порти. А підключення нової додаткової патч-панелі дозволяє з легкістю розширювати структуровану кабельну мережу і без масштабних інженерних робіт встановлювати нове мережеве обладнання.

Адміністратори структурованих кабельних мереж практикують два основних способи використання модульних патч-панелей. Перший передбачає ПП в ролі своєрідної точки зв’язку, за допомогою патч-кордів з’єднує порти системи і робочі місця. При другому способі патч панелі використовуються парами: одна з них пов’язана з робочими місцями, а друга з системними портами, і обидві ПП з’єднані між собою. Такий спосіб відкриває широкі можливості по підключенню обладнання і масштабування системи в самих різних варіаціях.

Параметри вибору

Існує кілька важливих характеристик модульних патч-панелей, що дозволяють зробити кращий вибір при покупці. Однією з таких характеристик є конструктив – у випадку з патч панелями це їх ширина. На поточний момент стандартом є модульна патч-панель 19 дюймів, яка і складає основну частку ринку. Менш поширені комутаційні панелі шириною 10″, затребувані в приміщеннях з обмеженою площею та необхідністю економити місце. Настінні патч-панелі позбавляють від потреби додатково купувати комутаційні стійки, проте якщо є необхідність у використанні декількох ПП, то краще віддати перевагу варіанту зі стійками.

Ще одна важлива характеристика патч-панелей, про яку вже було сказано, – це кількість портів. Більшість набірних ПП не комплектується модулями RJ 45, однак кількість роз’ємів для модулів відіграє величезну роль для функціональних можливостей пристрою. Модульна патч панель 24 порти стане ідеальним рішенням у будь-якій серверній. Вона надає широкі можливості для масштабування системи без значних фінансових витрат, а також дозволяє в широкому діапазоні комбінувати різні типи кабелів міді і оптоволокна.

В окремих випадках більш виправданою стане експлуатація набірних ПП на 48 портів, призначених для великих мереж.

На відміну від фіксованих патч-панелей, на яких встановлюються модулі певного типу і категорії, модульні ПП дозволяють комбінувати мідні, мультимедійні, волоконно-оптичні та інші види роз’ємів в рамках одного корпусу.

Висота більшості модульних патч-панелей складає 1U (1 юніт – стандартна одиниця вимірювання висоти мережевого обладнання і дорівнює 4,445 см) – в таких пристроях може бути встановлено до 24 портів, а при компактному розміщенні, на ній містяться і 48 портів різних типів, включаючи FTP, UTP, SFTP і інші.

Модульні патч панелі мають важливу перевагу, яка полягає в тому, що вони значно спрощують прокладку кабелів. Після установки панелі в стійку коннектори легко вставляти і виймати і з лицьової, і зі зворотного боку.

На патч-панелях набірного типу присутні змінні етикетки навпроти кожного порту, що дозволяють маркувати підключений роз’єм і змінювати маркування при його заміні. У панелях FTP присутні заземлюючі контакти, необхідні в роботі з екранованим обладнанням. Завдяки тому, що розетки легко від’єднуються від блоку панелі, забезпечена легкість підключення кабелів.