МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Оптичні патч-панелі 3U

За популярністю
товарів

Оптичні патч-панелі 3U – це комутаційні пасивні мережеві пристрої, основним завданням яких є грамотна і зрозуміла організація підключень мережевого обладнання з можливістю швидкого перемикання. Основною особливістю даних панелей є їх висота, яка дорівнює 3 юніти. Однак давайте розглянемо цей пристрій трохи детальніше і зрозумілою мовою.

Купити Оптичні патч-панелі 3U - фото
 

Будь яка панель 3U являє собою металеве пристосування з встановленими роз'ємами, до яких підключаються активні пристрої працюючої мережі. Обладнання приєднується за допомогою конекторів різного типу. Так, оптична патч панель 3U має на увазі комутацію оптоволоконного кабелю через відповідні роз'єми. Аналогічно працює і панель для витої пари, яка приєднується через коннектори RJ-45. Роз'єми патч-панелі розташовані на лицьовій стороні, що дозволяє легко і швидко здійснювати перекомутацію, тобто перемикання пристроїв за допомогою промаркованих патч-кордів. У задній частині панелі всі провідники надійно підключені і механічно зафіксовані.

Оптичні патч-панелі 3U займають по три слота в один юніт на серверній стійці або в комунікаційній шафі. Однак вони можуть відрізнятися по ширині. Для більшості кабельних систем застосовується панель 19 3U, однак кількість дюймів можна легко підібрати в залежності від наявності вільного місця у вашому боксі. При купівлі та встановленні патч-панелей слід завчасно планувати розміщення пристроїв на стійці або в серверній шафі, щоб надалі комутація кабелів була організована правильно. Також слід приділити особливу увагу типам роз'ємів вашої патч панелі 3U, вони повинна підходити під види провідників і конекторів, які використовуються у вашій кабельній системі. Це може бути як кручена пара, так і оптоволоконний кабель. При необхідності можна підібрати набірну патч-панель, до якої можна монтувати порти практично будь-якого типу.

Купити оптичні патч-панелі 3u можна в наших магазинах за адресами:

  • м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, (044) 334-56-71, (067) 324-83-53
  • м Дніпро, пр Пушкіна 30, (056) 784-4-784, (067) 120-55-81