МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Аксесуари для плінтів

За популярністю
товарів
(6753 2 009-00) Модульна рамка
(6753 2 009-00) Модульна рамка 256_221.jpg
В наявності
104 грн

Виробники плінтів для телефонних ліній випускають не тільки основну групу продукції, але і ряд допоміжних аксесуарів, що дозволяють максимально використовувати потенціал пристроїв. В число таких аксесуарів входять рамки для поглиблення коробок, різні пристосування для захисту, пристрої для тестування лінії і так далі. Аксесуари до плінтусів роблять роботу з ними більш зручною, безпечною і ефективною.

Необхідність в застосуванні додаткових інструментів може виникнути ще на етапі монтажу мережі. В процесі подальшої експлуатації з'являється необхідність в захисті обладнання від стрибків електричного живлення та інших небажаних явищ. Таким чином, з широкого ряду доступних аксесуарів для плінтів завжди можна вибрати пристрої, необхідні в певних ситуаціях.

 

Купити Аксесуари для плінтів - фото

 

Для чого ж можуть стати в нагоді ті чи інші аксесуари?

В будь-яких мережах, робота яких так чи інакше пов'язана з електричним струмом, величезне значення має увага до питань безпеки. Телефонні плінти - не виняток. Тому доступно кілька видів аксесуарів, призначених для забезпечення захисту від різних неполадок в електричних мережах.

Одним з таких аксесуарів є пристрій для захисту по струму і напрузі. Прилад має невеликий корпус зі світловим індикатором на одній стороні і вузьким наконечником на інший. Наконечник вставляється в корпус плінта в точці з'єднання контактів. Кожен прилад розрахований на захист однієї пари, тому з десятипарним плінтом необхідно використовувати десять захисних модулів. Завдяки індикатору можна завжди відстежувати стан мережі. Важливо, що захист може бути використано тільки на плінтах з контактами що розмикаються. Крім того, ключовою умовою захисту від мережевих перенапруг є відведення струму в землю. Тому обов'язково повинна бути присутня шина заземлення плінта.

Якщо ж плінт кріпиться не на хомут, а на штанги, заземлюючим елементом стає спеціальна кліпса.

Ще одним аксесуаром для захисту обладнання від короткочасних стрибків електричної напруги є магазин захисту на десять пар. Магазин розміщується безпосередньо на десятипарному плінті і фіксується на кронштейні.

Для плінтів, встановлених на круглих штангах, знадобиться встановити заземлюючі кліпси. У спеціальних відділеннях магазину встановлюється десять трьохконтактних розрядників, що виконують захисну функцію. Газорозрядник наповнений інертним газом, всередині нього присутня термозахисна пружина. Після установки розрядників магазин накривається прозорою пластиковою кришкою, що запобігає попаданню пилу всередину магазину. Для зручності обслуговування ліній і орієнтування в плінтах використовуються рамки відкидні. Вони являють собою насадки на плінти або магазини захисту, їх верхня частина-це маркувальна смуга, на якій можна вказувати лінії на плінтах. Завдяки відкидній конструкції рамка не перекриває доступ до контактів.

Плінти з "насадженими" на них магазинами захисту стають трохи вище, через що можуть не поміщатися в коробці.

Щоб уникнути відмови від захисту, можна прийти до допомоги рамок для поглиблення коробок. Вони являють собою пластикові рамки, які прикріплюються до коробок, збільшуючи їх обсяг і місткість. Ці аксесуари стають своєрідними "продовженнями" коробок, збільшуючи їх внутрішній об'єм. Рамки розраховані на 30, 50 і 70-парні коробки.

Іноді виникає необхідність у тимчасовому розриві контактів. Така можливість є в плінтах що розмикаються, і робиться це, наприклад, при обслуговуванні обладнання або його перекросуванні. Для цього використовуються спеціальні розмикаючі штекери, за допомогою яких може бути розімкнута одна або всі десять пар одразу. Не рекомендується робити розмикання для плінта своїми руками, оскільки заводський аксесуар ідеально розриває контакти, не викликаючи поломок обладнання. Для перевірки лінії використовується шнур тестовий для плінтів, з одного боку оснащений штекером для підключення до роз'ємних плінта а з іншого – коннектор RJ12 для розподільної панелі структурованої кабельної системи.