МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Комплекти відеоспостереження

За популярністю
товарів

Сучасні системи відеоспостереження забезпечують безпеку території, що охороняється, оскільки дають можливість відстежувати все, що відбувається, на об'єкті. Щоб не витрачати час на вибір окремих компонентів системи (кабелів, реєстраторів, камер) можна вибрати та купити комплект відеоспостереження.

Види готових комплектів відеоспостереження

Комплекти відеонагляду відрізняються стандартом — типом сигналу, що передається. Отже, існують аналогові та ІР, вони ж цифрові, комплекти відеоспостереження високої якості. Аналогові моделі передачі сигналу використовують коаксіальні кабелі. Можливість відображення відео на екрані реалізується рахунок трансформації сигналу. Якщо ж комплект відеоспостереження купити цифрового типу, жодного перетворення сигналу не потрібно, що забезпечує швидшу передачу даних.

Також цифрові пристрої характеризуються можливістю передачі зображення у вищій роздільній здатності, а також підтримкою різноманітних інтелектуальних функцій та аналітики, які забезпечують більш комфортне використання, а також інтеграцію в СКУД та підвищення рівня безпеки.

Необхідно відзначити: щоб комплект відеоспостереження купити дешево, доведеться відмовитися від функцій розпізнавання осіб та інших можливостей, які здатні надати IP камери. Втім, якщо ви купуєте систему безпеки для невеликої території, аналоговий варіант відмінно підійде: не варто переплачувати за зайві функції.

Переваги та недоліки використання готових комплектів відеоспостереження

Комплект із відеокамерами та реєстратором вибрати вигідно, оскільки купівля готового набору забезпечує гарантовану сумісність кожного елемента, що входить до складу. Комплекти збирають кваліфіковані фахівці, тому осічки виключені.

Мінусів у готових комплектів небагато. Головний — обмеження за довжиною кабелю. Втім, ви можете вибрати комплект без дроту й окремо докупити такий кабель, довжина якого відповідатиме вашим вимогам. Те саме стосується і жорстких дисків.

Відзначимо, що ціна готового комплекту для відеоспостереження зазвичай нижча, ніж якщо збирати набір самостійно. Тож ви заощаджуєте не лише час, а й гроші.

Критерії вибору готового комплекту відеоспостереження

Вибираючи готові комплекти відеоспостереження, необхідно відповісти на такі питання:

  • яка площа території, вона відкрита чи закрита (це вулиця чи приміщення) — від цього залежить кількість камер у наборі;
  • яка роздільна здатність зображення необхідна, чи рухатимуться об'єкти швидко або необхідна, в основному, статична зйомка — впливає на формат відео та швидкість запису;
  • як довго потрібно зберігати відео — потрібно знати, щоб правильно налаштувати режим відеозапису та підібрати ємність накопичувача.

Наприклад, можна купити комплекти відеоспостереження для відкритої території з великою площею використовують камери з широким кутом огляду, потужним підсвічуванням та високою роздільною здатністю. Для невеликої кімнати широкий кут огляду не є обов'язковим.

Склад готового комплекту відеоспостереження: що входить до набору

Як правило, можна купити комплект відеоспостереження, що складається із двох або чотирьох камер, за оптимальною ціною. Також трапляються моделі на 6-8 камер.

В основному до складу готового комплекту входять:

  • камери спостереження 2-8 штук;
  • відеореєстратор;
  • блоки живлення;
  • кабель.

Де купити готовий комплект відеоспостереження?

Купити якісне обладнання для спостереження можна в EServer. Тут ви знайдете окремі компоненти систем стеження, так і готові набори. Вартість комплекту залежить від кількості камер, жорстких дисків та довжини кабелю. Крім того, на ціну впливають технічні характеристики відеореєстратора та камер, а також функції, що підтримують пристрої.

Як замовити комплект відеоспостереження? Дуже просто: натисніть кнопку «купити», зайдіть у кошик і заповніть форму. Ви також можете зробити замовлення за телефоном, звернувшись до менеджера безпосередньо.

У EServer комплект відеоспостереження купити в Києві та інших містах можна самовивіз зі складу. Ви також можете оформити доставку.