МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Ноутбуки Apple

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:Apple товарів
Ноутбук Apple MacBook Air M1 Gold (MGND3UA/A)
Ноутбук Apple MacBook Air M1 Gold (MGND3UA/A) 256_256.jpg
Тимчасово немає
43390 грн
Ноутбук Apple MacBook Air M1 Silver (MGN93UA/A)
Ноутбук Apple MacBook Air M1 Silver (MGN93UA/A) 256_256.jpg
Тимчасово немає
39499 грн
Ноутбук Apple MacBook Air M2 A2941 (MQKX3UA/A)
Ноутбук Apple MacBook Air M2 A2941 (MQKX3UA/A) 256_256.jpg
Тимчасово немає
81999 грн

Ноутбуки Apple MacBook - бездоганна якість і преміальність у всьому

Причин такої дедалі зростаючої популярності "яблучних" лептопів - більш ніж достатньо, адже вони швидкі в роботі, потужні, компактні, легкі, зручні і, до того ж, вирізняються високою надійністю. Не можна заперечувати, що ноутбуки Apple MacBook стали певним феноменом сучасного світу IT-технологій.  

Для одних користувачів вирішальний фактор на користь купівлі Apple MacBook - це володіння ноутбуком з витонченим, ергономічним і підкреслено преміальним дизайном, для інших - придбання пристрою з чудово оптимізованою операційною системою, а для інших - забезпечення безпрецедентної продуктивності, що дає змогу професійно працювати з високоефективним софтом.

Поза всякими сумнівами ноутбуки Епл є універсальними пристроями, які гарні за всіма аспектами, оскільки бренд з величезною увагою ставиться до деталей. До слова, лептопи Apple MacBook виділяються абсолютно безшовним немов литим корпусом, створеним за Unibody-технологією. Остання передбачає виробництво корпусів за допомогою застосування цільного алюмінієвого листа, підданого фрезеруванню. Таку особливість як у MacBook поки не здатний запропонувати жоден конкурент, оскільки не може впоратися з супутніми виробничими складнощами.

Таким чином, і за своєю якістю, і за надійністю, і за продуктивністю макбуки дійсно стали одними з провідних лідерів за всіма показниками важливих для ноутбуків.

Відмінності MacBook від інших ноутбуків

Перехід на впровадження в ноути процесорів власного виробництва, а також те, що останні мають архітектуру ARM, призвело до того, що ноутбуки Apple істотно відірвалися від суперників на ринку портативних пристроїв, а сам бренд став майже монополістом. Крім цього, MacBook Air і MacBook Pro мають важливі відмінності від конкурентів:

 • Вони компактні та легкі, адже їхній корпус має товщину, що не перевищує 1.61 см, а вага - 1.4 кг;
 • У них безшовний корпус, який не тільки надає їм вигляду продукту люкс-сегмента, а й забезпечує їхнім внутрішнім компонентам справді надійний захист, оскільки створений з ударостійкого алюмінію;
 • Їхня клавіатура Magic Keyboard дуже зручна і тиха в роботі, а також має настроюване підсвічування клавіш;
 • Їхня автономність вражає: у MacBook Pro вона становить 8-11 годин, а у MacBook Air це 9-15 годин;
 • Кожен Apple MacBook оснащується надшвидким SSD-накопичувачем на 256 ГБ - 2 ТБ-ий обсяг;
 • Їхня апаратна збірка - ідеальної якості, вона створена на підставі високотехнологічних та інноваційних рішень;
 • Вони супроводжуються налагодженою технічною підтримкою, що відповідає за забезпечення комфортного використання лептопа MacBook користувачем, незалежно від досвіду роботи останнього;
 • Їхню операційну систему створено за складними схемами, які ефективно перешкоджають перешкоджають вторгненню вірусів у макбуки;
 • Гарантійні зобов'язання Apple охоплюють не тільки ремонт їхніх пристроїв у разі виходу з ладу, а й у разі 100%-ої несправності приладу заміну зіпсованої деталі на аналогічну нову.

MacOS - продуктивність, безпека, стабільність

Кожен ноутбук Apple MacBook на заводському рівні оснащується авторською операційною системою компанії, що забезпечує оригінальний інтерфейс, характерний суто продуктам Apple Inc. Також ця ОС наділяє лептоп низкою специфічних функцій і можливістю інтеграції з іншими пристроями та сервісами бренду.

MacOS робить ноутбуки Apple найпотужнішими серед усіх мобільних процесорів сучасності, надаючи їм еталонну продуктивність. Безпека пристроїв підкріплена просунутими механізмами захисту, зокрема й Touch ID. Про стабільність і говорити годі й казати, адже і MacBook Air, і MacBook Pro оснащуються програмним забезпеченням, що ґрунтується на простому й ергономічному користувацькому інтерфейсі. Їхнє технічне наповнення створено так, щоб не викликати навіть найменших конфліктів. 

Також випуск ПЗ на ноутбук від Apple завжди супроводжується ретельним відстеженням розробниками помилок, які гальмують їхній функціонал, що унеможливлює появу будь-якої помилки і зависання. Таким чином, хоч ціна на макбук порівняно висока, вона виправдана бездоганною якістю всієї системи.

Як вибрати MacBook (Макбук)?

Вибір між MacBook Air і Pro залежить безпосередньо лише від того, на який рід діяльності ви націлені - на професійну роботу або ж стандартне повсякденне користування чи навчання. У будь-якому разі якщо ви віддаєте перевагу мати найкращий лептоп - це ноутбук Епл, а ось підібрати його під рід занять допоможуть подальші описи особливостей кожного.     

Яка модель більше підійде, Pro або Air?

Поточний асортимент бренду представлений різними моделями з лінійок MacBook Air і Pro. Давайте їх порівняємо.

 1. Загальні характеристики.
 • MacBook Air - більш легкий, тонкий і підходить тим, хто віддає перевагу комфортній роботі під час частих переміщень, але хоче придбати потужний портативний гаджет. Його продуктивності більш ніж достатньо на повсякденні завдання і безліч різних вимогливих програм. 
 • MacBook Pro - найбільш просунутий лептоп бренду, трохи в більш важкому і тостому форм-факторі (не значно). Він створений під професіоналів, яким важливі високі швидкість, потужність начинки і якість роботи. Ноутам цієї серії, зокрема новому Apple MacBook Pro 13, під силу виконання серйозних функцій з важкими програмами з програмування, монтажу та роботи з мультимедіа, 3D-моделювання або створення графіки.

2. Показники автономності.

 • MacBook Air здатний забезпечити більш тривалий часовий період автономної служби (від батареї). Це обумовлено його більш енергоефективною конструкцією, створеною під менш вимогливі завдання. MacBook Pro ж вимагає більшого енергоспоживання, оскільки оснащений потужнішим і енерговитратним обладнанням. При цьому різниця між ними становить близько 4 годин. 

3.Скільки коштує MacBook.

 • Вартість MacBook тієї чи іншої серії обумовлена показниками продуктивності: чим потужніша конфігурація, тим дорожчий лептоп. Зважаючи на цей вирішальний фактор, MacBook Air дешевший за більш професійний MacBook Pro, зокрема його 13-та модель - одна з найдоступніших ноутбуків від Apple на сьогодні. 

Важливо! Поряд з тим що версії MacBook Pro не мають істотних мінусів, єдиним відчутним недоліком з візаві MacBook Air є відсутність у них активного охолодження, що загрожує зниженням продуктивності в завданнях, які вимагають тривалого навантаження. 

Діагональ екрана

Apple MacBook випускаються в 3-х варіаціях високоякісних LiquidRetina-дисплеїв, що відрізняються діагоналлю і роздільною здатністю. Останнє безпосередньо залежить від першої. Рішення масштабування роздільної здатності під діагональ націлене на забезпечення високої щільності пікселів, що є гарантом еталонної якості зображення і надвисокої деталізації ноутів від Apple. Отже, розглянь усі три варіанти: 

 • 13-дюймовий макбук є легким портативним пристроєм. Його роздільна здатність становить 2560 x 1600р (WQXGA). 
 • 14-дюймовий макбук є балансом мобільності та ефективної роботи. У нього 3К роздільна здатність.
 • 16-дюймовий макбук створений з упором на багатозадачність і він максимально продуктивний. У нього матриця 3456 x 2234. 

Незважаючи на існуючі відмінності, у всіх моделей MacBook уніфіковані і приблизно ідентичні характеристики.

Обсяг ОЗП

Змінений підхід до чіпів позначився на використанні оперативної пам'яті в нових MacBook-ноутах. Замість традиційної ОЗП марка застосовує концепцію "об'єднаної" пам'яті, що забезпечує максимальну пропускну здатність за допомогою двох типів процесорів - CPU і GPU. Сьогодні ноутбук від Епл доступний з такими конфігураціями об'єднаної пам'яті:

 • 8 ГБ - достатній обсяг під базові прості завдання.
 • 16 ГБ - є "золотим стандартом" при вирішенні базових повсякденних, ігрових та інших вимогливих завдань.
 • 32 або 64 ГБ - обсяг професійних робочих макбук-станцій.

Обсяг SSD

Підбирати ноутбук від Apple потрібно з тим об'ємом SSD, якого вистачить для ваших потреб у зберіганні даних і відповідно до доступного вам бюджету. Ось кілька варіантів:

 • 128 ГБ підійде базовим користувачам, які використовують MacBook з метою веб-серфінгу, спілкування за допомогою E-mail і виконання звичної офісної роботи.
 • 256 ГБ - об'єм, що забезпечує достатньо місця для зберігання декількох програм, безлічі фото і невеликих файлів. Його часто вибирають покупці MacBook Air.
 • 512 ГБ стане гарним вибором для користувачів, які часто працюють з великими відео- і графічними файлами або встановлюють безліч програм. Зазвичай це обсяг мінімальної комплектації для MacBook Pro 13.
 • 1 ТБ і більше рекомендований професіоналам, чия робота пов'язана з відеомонтажем і редагуванням, 3D-моделюванням або іншими профорієнтованими великоваговими програмами. Такі обсяги частіше обирають власники MacBook Pro. Вони також актуальні для тих, хто бажає зберігати фото і відео у великих обсягах.

Важливо! Вибираючи обсяг SSD-диска для Apple MacBook, враховуйте, що ОС Mac і різні додатки займуть на ньому певну кількість об'єму, через що рекомендуємо купувати диск із запасом. 

Купити MacBook у Києві та Україні

Купити Apple Macbook з сертифікатом про якість і доданими гарантійними зобов'язаннями від бренду ви можете у нас в EServer. Ми пропонуємо всі найактуальніші моделі від Apple, включно з останніми MacBook Air і MacBook Pro 13. 

У каталозі EServer є можливість купити ноутбук Епл з 8-ми ядерним процесором, з різною роздільною здатністю дисплея, зі сканером відбитка пальця, а також об'ємом ССД-диска на 256 ГБ або на 512 ГБ.  

Допомогти вам підібрати і купити Макбук, з оформленням доставки, завжди можуть навчені менеджери фірми.