МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Зрощувачі витої пари

За популярністю
товарів

Щоб подовжити Ethernet кабель або полагодити його, потрібні зрощувачі витої пари та скотчлок. Вони знадобляться, коли потрібно з'єднати один з одним два відрізки кабелю. Зазначимо: з'єднання витої пари передбачає, що у вас два ідентичні за технічними характеристиками відрізки кабелю, випущені одним виробником. Тільки у цьому випадку можна гарантувати коректну роботу.

Купити Зрощувачі витої пари - фото

Види зрощувачів витої пари

Ви можете купити зрощувач витої пари одного з трьох типів:

  • скотчлоки,
  • адаптери під роз'єми,
  • адаптери під забиття.

Зазначимо, що моделі відрізняються категорією та типом екранування, що дає можливість вибрати адаптер з ідентичними для витого кабелю параметрами та забезпечити коректну роботу з'єднаних один з одним дротів.

Розглянемо кожен різновид з'єднувачів докладніше.

Класичні зрощувачі витої пари

З'єднувач витої пари цього типу є адаптер. Це невеликий короб, оснащений портами з обох боків. Залежно від моделі можна вибрати адаптер з інтерфейсами для конекторів RJ11, RJ12, RJ-45.

Зрощувачі під забивку

Цей з'єднувач інтернет-кабелю підходить для відрізків проводів, не обтиснутих конекторами. Звичайно, такий спосіб з'єднання вимагає наявності спеціального інструменту для закладання кабелю, а також вправності. Щоб використовувати такий адаптер, потрібно зачищати кабель стрипером, розкладати провідники та приєднати їх до контактів адаптера за колірною схемою. Цей спосіб вважається одним із найнадійніших. Корпус короба захищає місце з'єднання від вологи та пилу.

Скотчлоки

Скотчлок — ще один надійний метод. При цьому він досить швидкий. Скотчлок є спеціальною клемою, виготовленою з міцного пластику, для якого характерна стійкість до розчинників. Усередині скотчлок має металеві контакти, а також гель, який виконує функцію вологості.

Зазначимо, що такий спосіб з'єднання зробить дріт не надто естетичним, тому більшість кабелів, зрощених таким способом, розміщують у кабельних каналах.

Де купити зрощувачі витої пари та скотчлоки в Україні?

В EServer ви можете замовити стандартні адаптери для з'єднання крученого кабелю, моделі під забиття, а також скотчлоки. Вибору надаються моделі з різними характеристиками, тому ви, напевно, підберете відповідний варіант.

Відеоогляд зрощувачів витої пари