МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Мікрокомп'ютери

За популярністю
товарів
Корпус Raspberry Pi Zero/Zero2 (SC0049)
Корпус Raspberry Pi Zero/Zero2 (SC0049) 256_256.jpg
В наявності
348 грн

Навіщо потрібні мінікомп'ютери?

Міні-комп'ютери є сучасними доступними пристроями, які поставляються разом з усім необхідним обладнанням і приладами. 

Найчастіше купують такі платформи з метою реалізовувати різноманітні проєкти DIY (зроби сам), чи то найпростіші, чи то навіть досить складні. Міні комп'ютер, зокрема Raspberry Pi, популярний серед програмістів-початківців і творців DIY-проектів, бо з їхньою допомогою можна створити різні пристрої на кшталт медіацентрів, ігрових консолей, систем моніторингу тощо.

Також такі пристрої застосовують в освітніх цілях. Вони зручні тим, хто вивчає основи програмування, працює з апаратним забезпеченням і створює прості проєкти. Крім того, деякі мінікомп'ютери підійдуть для вирішення серверних завдань: як невеликі сервери зберігання даних, у створенні локальної мережі або запуску веб-серверів.

Raspberry Pi та Orange Pi: особливості та застосування міні-комп'ютерів 

Raspberry Pi і Orange Pi є двома популярними сімействами мінікомп'ютерів. Вони представлені різноманітними моделями і призначені для широкого спектра завдань. У кожного сімейства свої характеристики і призначення, хоча в чомусь у них і є схожість.

Raspberry Pi:

  • Продуктивність кожної наступної моделі мінікомп'ютерів цієї лінійки поступово підвищується. Остання на сьогодні версія Raspberry Pi 4 має чотири ядра Cortex-A72 і забезпечує оперативною пам'яттю у 8 ГБ.
  • Операційна система: зазвичай Raspberry Pi працюють на ОС Raspbian (базується на Debian), Kodi або на інших варіаціях від Linux.
  • Застосування: Raspberry Pi охоплює доволі широкий спектр можливостей використання, він підходить для проєктної діяльності, створення медіацентрів відтворення відеоматеріалів і музики, створення серверів і проєктів мережевої автоматизації, освітніх проєктів і пристроїв для IоТ, а також застосовується у створенні розумного будинку, систем моніторингу, ігрової консолі та багато чого іншого.

Orange Pi:

  • Продуктивність: міні-комп'ютер Orange Pi має варіативну продуктивність, все залежить від її конкретної моделі. У деяких моделей продуктивність аналогічна Raspberry Pi, але існують і потужніші варіанти. Наприклад, остання модель Orange Pi 4 оснащена шестиядерним процесором Rockchip RK3399 (2 ядра Cortex-A72 і 4 ядра Cortex-A53), а також надає 4 ГБ оперативної пам'яті. 
  • Операційна система: ці міні-комп'ютери також підтримують різні варіанти Linux, зокрема й Armbian.
  • Застосування: Orange Pi підійде для реалізації різноманітних проєктів DIY і IoT (для інтернету речей, розумного будинку та інших творчих завдань), виконання ролі мінісервера зберігання або веб-сервера. Крім цього, з його допомогою можна створювати різні розважальні системи, відтворювати відео і музику, а також експериментувати з апаратним забезпеченням.

Де купити мінікомп'ютери в Києві та Україні?

Придбати мінікомп'ютер безпосередньо в Києві або з доставкою по всій країні можна звернувшись до інтернет-магазину EServer.  

Наданий нами асортимент товарів дає змогу клієнтам купити міні-комп'ютер з різними об'ємами оперативної пам'яті (RAM) і сховища, частотою процесора, з USB-портами, а також різними мережевими або бездротовими можливостями. Крім того міні комп'ютери представлені в моделях з різною кількістю ядер - від 1 до 8. 

Отримати інформацію про умови доставки та оформити замовлення завжди можна безпосередньо на сайті EServer або через наших менеджерів.