МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

SSD накопичувачі Goodram

За популярністю
товарів

Коротко про компанію GOODRAM

Комп'ютерна пам'ять SSD Goodram випускається польською компанією, спеціалізація якої - виробництво і розробка різноманітних накопичувачів даних. Заснована 2003 року, сьогодні ця марка стала в один ряд з провідними виробниками продукції з цієї категорії не тільки в Польщі, а й на світовому ринку. 

Продукції GOODRAM властиві якість і надійність, оскільки її виробництво ґрунтується на використанні сучасних технологій і суворому контролі якості пристроїв на всіх етапах його виробництва.

Які SSD диски робить компанія GOODRAM?

Компанія випускає SSD-накопичувачі в різних форм-факторах, які враховують потреби та вподобання користувачів. Найбільш поширені два формати Goodram SSD дисків:

  • 2.5 дюймовий (2.5"): є стандартом, який є одним із найпоширеніших. Він знайшов своє активне застосування в лептопах і стаціонарних комп'ютерах. ССД диск даного форм-фактора створений за стандартним розміром, що становить 2.5 дюйма завширшки і, як правило, підключається до материнської плати за допомогою SATA-інтерфейсу.
  • M.2: ССД диск даного форм-фактора є більш компактним рішенням, через що призначений для інтегрування в ультрабуки, лептопи і комп'ютери також відносно малого формату Mini-ITX. Підключення SSD дисків стандарту M.2 виконується безпосередньо до материнки за допомогою аналогічного слота M.2. Також ними можуть використовуватися інтерфейси SATA або PCI Express.

Купити SSD диск GOODRAM у Києві та Україні

Купити SSD Goodram з відповідним сертифікатом про якість і гарантією можна у EServer - українського онлайн-магазину мережевого обладнання. 

У нас в EServer твердотільні накопичувачі цієї марки доступні в обсягах пам'яті від 250 ГБ до 512 ГБ, з двома типами флеш-пам'яті - 3D TLC і 3D TLC NAND. Знайти ССД диск у запропонованому асортименті також можна з різними інтерфейсами підключення і в обох популярних нині стандартах, про які йшлося раніше (2.5" і М.2).

Купити SSD Goodram ви можете самостійно через сайт магазину або через наших менеджерів-консультантів. Також вони можуть надати кваліфіковану допомогу в підборі накопичувача.