МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Конектори, розетки, модулі

За популярністю
товарів

Слово "коннектор" в перекладі з англійської мови означає "з'єднувач" ("connector"). Саме так і можна описати функцію цього пристрою – з'єднання кабелю з вилкою. Конектор для кабелю являє собою штекер, який вставляється у відповідну йому за форматом розетку. Коннектори приєднуються до кабелів за допомогою спеціальних пристроїв, які називаються обжимниками. Найбільше поширення в комп'ютерних і телефонних мережах отримали коннектори зі стандартним інтерфейсом Registered Jack (RJ). З'єднання телекомунікаційного обладнання здійснюється з допомогою штекерів стандарту RJ-45, а для підключення телефонних пристроїв використовуються штекери RJ-11 і RJ-12. У даному розділі представлені всі ці стандарти, а також коннектори серії FutureCom S1200, призначені для кабелів AWG 26.

Купити Конектори, розетки, модулі - фото Коннектори діляться на кілька типів за специфічними характеристиками, найважливішими з яких є їх категорія і наявність або відсутність екрану. Категорія – це параметр, що визначає пропускну здатність коннектора і швидкість передачі даних. В даний час найбільше поширення одержали коннектори RJ-45 категорії 5е. Пропускається смуга частот в них становить 100 МГц, а швидкість передачі може сягати 1000 мегабіт в секунду, чого цілком достатньо для більшості сучасних телекомунікаційних мереж.

В інтернет-магазині EServer представлений екранований і не екранований коннектор RJ-45, купити його можна кількома способами (по телефону або безпосередньо на сайті). У нас ви зможете вибрати штекери найбільш затребуваних форматів, у тому числі і коннектор RJ-45 – ціна і якість продукції обов'язково порадує покупців з будь-якими вимогами.

Стандарт RJ поширюється не тільки на коннектори, але також і на розетки, в які ці коннектори вставляються. У цьому типі пристроїв найбільш поширеною є розетка RJ-45, яка використовується для з'єднання комп'ютера з мережею. Для підключення телефонів використовуються розетки RJ-11 і RJ-12.

Розетка RJ-45, RJ-12 може бути внутрішньою або зовнішньою.

Внутрішня розетка має ряд важливих переваг. В першу чергу, це її компактність, захищеність від механічних впливів, естетично привабливий вигляд. Крім того, використання внутрішніх розеток передбачає внутрішню прокладку кабелів, що також приємно для очей, але вимагає більш ретельного підходу до проекту майбутньої мережі. Іноді виникає необхідність у зміні розташування розеток – в цьому випадку з внутрішніми розетками можуть виникнути труднощі, пов'язані з особливостями монтажу. Зовнішня розетка комп'ютерна RJ-45 більш зручна з точки зору монтажу, але програє внутрішній з естетичної сторони.

Як коннектори та розетки діляться на категорії?

І серед них також переважає розетка RJ-45 5е категорії, як оптимальний варіант для мереж середнього масштабу. Причому, така RJ розетка, ціна якої порадує навіть найекономніших покупців.

Модуль інформаційний RJ-45 – це пристрій, який може бути використаний як частина інформаційної розетки або патч-панелі модульного типу. У зв'язку з тим, що даний елемент вставляється в ті або інші телекомунікаційні пристрої, його також часто називають модуль "вставка" RJ-45. Поряд з інформаційними модулями RJ-45 використовуються вставки RJ-12, призначені для телефонних мереж.

Модуль Keystone Jack RJ-45 8P8C з одного боку має гніздо для обжатого коннектором кабелю або патч-корду, а з іншого – IDC-коннектор з підведеною до нього магістральним кабелем. Для розшивки кабелю і закріплення провідників між ножами коннектора необхідний спеціальний інструмент.

Компактна конструкція модуля дозволяє надзвичайно ефективно використовувати його в різних пристроях.

При цьому кількість встановлених модулів залежить тільки від специфіки пристрою: набірна патч-панель в середньому може включати до 48 модулів, а розетка RJ-45 – 1 модуль або 2 модуля Keystone.

Залежно від задіяних кабелів і конекторів необхідно вибирати і категорію самого модуля. У стандартному випадку це буде модуль RJ-45, категорії 5e. У мережах з підвищеними вимогами до швидкості передачі даних і смуг пропуску частот, може бути задіяне обладнання категорії 6 і навіть 7, однак модуль Keystone Jack RJ 45 категорії 5е цілком здатний задовольнити потреби сучасної мережі середнього масштабу.

Варіанти оплати та доставки

Сплатити покупки можна:

  • готівкою
  • банківським переказом
  • банківською карткою.

Забрати замовлення можна самостійно з пункту видачі та магазинів у Києві та Дніпрі. Також доступна доставка по країні: вона здійснюється за тарифами поштових та кур'єрських служб.

Конектори, розетки, модулі: часті запитання

✔️ Що потрібно знати перед покупкою?