МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Таймери

За популярністю
товарів
Щитове реле часу (тижневий таймер) TM41 (23248) 16A/3500W, Feron
Щитове реле часу (тижневий таймер) TM41 (23248) 16A/3500W, Feron 256_256.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Програмований багатофункціональний таймер REV-303, Новатек-Електро
Програмований багатофункціональний таймер REV-303, Новатек-Електро 256_256.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Реле часу ПРВ-6н (PB-6H) тижневий режим, DigiTOP
Реле часу ПРВ-6н (PB-6H) тижневий режим, DigiTOP 256_256.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Реле часу ПРВ-2н (PB-2H) тижневий режим, DigiTOP
Реле часу ПРВ-2н (PB-2H) тижневий режим, DigiTOP 256_256.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Реле часу ПРВ-2с (PB-2C) добовий режим, DigiTOP
Реле часу ПРВ-2с (PB-2C) добовий режим, DigiTOP 256_256.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Реле часу ПРВ-1с (PB-1C) добовий режим, DigiTOP
Реле часу ПРВ-1с (PB-1C) добовий режим, DigiTOP 256_256.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Реле часу ПРВ-6с (PB-6C) добовий режим, DigiTOP
Реле часу ПРВ-6с (PB-6C) добовий режим, DigiTOP 256_256.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни

Що таке таймери?

Таймер вимкнення є сучасним електронним або механічним пристроєм, призначеним для виконання завдань з управління пристроями електричного кола за попередньо встановленою часовою програмою. 

Загалом принцип його роботи заснований на вимірюванні часових інтервалів і подальшому повідомленні користувача про завершення заданого періоду часу. Купити таймер можна для виконання різних функцій, оскільки сьогодні виробники пропонують відразу кілька його різновидів, що відрізняються конструкцією, функціонуванням і призначенням. 

Де і для чого використовують таймери?

Оскільки сучасний темп життя часто вимагає виконання циклічних завдань, повторюваних щодня, сьогодні доручити їхнє здійснення можна такому годинниковому механізму, як таймер вимкнення. Насамперед його використовують для автоматизації вмикань і вимикань тих чи інших пристроїв, систем і приладів у конкретно заданий вами час, знімаючи з вас необхідність постійного ведення контролю з різних питань, пов'язаних із технікою.

Так, таймер вимкнення електрики, як інструмент автоматизації та контролю часу, найширше застосовують у таких сферах і галузях:

 • Побут: зокрема в системі "Розумний дім" вони можуть регулювати роботу практично будь-якої техніки: пральної та посудомийної машини, духовки, мікрохвильової печі та кавоварки. З таймером набагато зручніше встановлювати час роботи або застосовувати затримку ввімкнення, оскільки він спростить виконання повсякденних завдань і заощадить енергію.
 • Освітлення, чи то вуличне, чи то внутрішнє, максимально зручне в управлінні завдяки автоматичному таймеру. За заданим режимом або навколишнім освітленням, що змінюється залежно від сходу і заходу сонця (астрономічний таймер), він може вмикати та вимикати освітлювальні прилади в приміщенні, на вулиці та у дворі.
 • Кліматичні системи, які використовуються в житлових, громадських і виробничих будівлях (система опалення, вентиляції та кондиціонування повітря), завдяки такому таймеру можуть регулювати рівень температури і роботу вентиляції за необхідним вам часовим інтервалом.
 • Сільське господарство: тут таймер для розетки дасть змогу налагодити управління системою поливу, розкладом годівлі та освітленням у пташниках і скотоблоках.
 • Охоронні системи, зокрема відеоспостереження, інфрачервоні датчики та сирени в системах безпеки також можуть працювати на підставі активізації таймера, що забезпечить захист об'єктів і нерухомості в необхідні вам години.
 • Промислові та автоматизовані системи: цифровий таймер дасть змогу налагодити управління процесами, механізмами та обладнанням у строго задані часові рамки, необхідні для налагодженого робочого процесу.

Як результат, застосований у розетку таймер підвищить ефективність використання енергоресурсів, автоматизує завдання, необхідні для виконання, а також забезпечить комфорт і безпеку в безлічі сфер життя і промисловості.

Види таймерів

На підставі того, які конкретні потреби і завдання, сучасні таймери випускаються в декількох різновидах:

 • Механічний таймер сконструйований на основі механічного механізму (вертушки або зубчастих коліс). Зазвичай він дає змогу встановлювати бажаний час у діапазоні від кількох хвилин до кількох днів і застосовується в багатьох пристроях побуту.
 • Електронний або цифровий таймер працює на підставі використання мікроконтролерів і цифрових схем. У нього зазвичай діапазон точного встановлення часу ширший, а також присутні додаткові опції на кшталт циклів, що повторюються, і програмування. Зазвичай його застосовують із пральними машинками, кавоварками, термостатами й автоматизованими системами керування.
 • Світловий таймер призначений для керування освітленням на підставі рівня освітленості навколишнього середовища. Це найбільш актуальний варіант для інтеграції з вуличним освітленням і автомобільними фарами.
 • Програмований таймер дає змогу власнику налаштовувати складний часовий сценарій. Сьогодні сфери промисловості та автоматизовані системи управління використовують саме програмований таймер, який розмежовує початок і кінець виробничих процесів і роботи обладнання за необхідним режимом або нормами. 
 • Таймер затримки дає змогу встановлювати необхідний період затримки до активації або деактивації пристроїв чи дій. Розетка з таймером такого виду захистить обладнання від стрибка напруги та інших тимчасових аномалій.

Кожен вид цього годинникового пристрою має окремий від інших набір переваг і цільове застосування, тому вибір конкретного варіанту залежить від завдань, які вам необхідно налагодити, і характеристик приладів, техніки та систем, які ви хочете автоматизувати.

Добові таймери

Добовий таймер (добове реле) функціонує на підставі заданої добової програми, тобто його можна програмувати на дії (увімкнення/вимкнення), що повторюються за щоденним циклом із різними часовими інтервалами.

Добове реле часу буває двох видів: електромеханічне - має механічний привід, що виконує роль годинника, і електронне - забезпечене цифровим годинниковим механізмом і LCD-дисплеєм.

Як правило, "крок" програми аналогового (механічного) варіанта дорівнює 15 хв, а цифрового - становить від 1 хв.

Тижневі таймери

Тижневе реле часу є пристроєм, який за функціональністю аналогічний добовому реле, але, як доповнення, має можливість завдання програми на 7-денний цикл. При цьому тижневий таймер можна запрограмувати з урахуванням режиму для кожного дня окремо. 

Тижневе реле часу, так само як і добовий аналог, буває електронної та електромеханічної моделі, але при цьому мінімально допустимий крок його програмного часу - від 1 хв.

Річні таймери

Річний таймер є багатофункціональним варіантом пристрою, оскільки дає користувачеві можливість встановити цикл програм на календарний рік. Він виготовляється тільки в електронному варіанті програмування, через що дає змогу здійснювати гнучкішу установку циклів увімкнень і вимкнень із розкладом під індивідуальні потреби будь-якого дня, тижня, місяця.

Купити таймер цього виду особливо корисно тим, кому необхідно автоматизувати режими увімкнення на об'єкті з урахуванням сезонних змін, свят, відпусток і змін у робочому графіку.

Астрономічні таймери

Астрономічний таймер є адаптивним пристроєм і призначається для регулювання точними увімкненнями та вимкненнями різних видів електроспоживачів у періоди сонячного сходу та заходу сонця, а також на підставі географічних координат конкретного регіону. Його активно застосовують у сільському господарстві та для роботи сонячних батарей.

Цифрові та аналогові таймери

Таймер на розетку випускається у двох виконаннях - електронному (цифровому) і механічному. В обох своя низка переваг і недоліків, а також своя специфіка програмування і застосування. Розглянемо їх окремо.

Електронний варіант таймера має такі переваги:

 • Його модельний ряд включає варіанти з функціями програмування подобово, потижнево, на рік і виходячи з астрономічних показників. При цьому, за бажанням, вам доступне налаштування різних програм під кожен день.
 • Дає змогу контролювати незалежні один від одного канали (до 15 одночасно), тобто одним таймером керувати і системою опалення, і системою вентиляції, і освітленням, і іншим.
 • Дає змогу задати точне посекундне налаштування, коли в його механічному "візаві" крок часто охоплює близько 20 хвилин.
 • Цифрова програмована розетка оснащена світловими індикаторами, що відображають її роботу, факт наявності/відсутності мережі та інші показники.
 • Має опцію "запас ходу"/"резерв часу", яка націлена на автоматичне збереження всіх налаштувань і продовження відліку часу, навіть якщо електрики немає, а також на продовження звичайного режиму роботи в разі його відновлення.

Недоліками електронного вигляду, якщо їх можна вважати такими, є відсутність можливості візуального спостереження (оскільки екран відображає лише поточний час) та проблеми в налаштуванні, які іноді виникають (згідно з відгуками деяких клієнтів, багато програм викликають у них складнощі під час налаштування, а деяким з них потрібно витратити час на те, щоб розібратися з цим). Останній "недолік" легко усувається переглядом завжди доступних у мережі відеоматеріалів з чіткою, ясною і послідовною розповіддю про налаштування і програмування цифрового таймера вашої моделі.

Механічні таймери можуть похвалитися такими плюсами:

 • Найчастіше вони доступніші за ціною, ніж електронні.
 • Вони прості в програмуванні, адже вимагають простого виконання затискання натискних важелів навпроти відповідних цифр для увімкнення та вимкнення таймером обладнання в призначений вами час.
 • Варіант з механічним приводом більш стійкий до перепаду температур, вологи та інших несприятливих явищ.
 • Завдяки наявності годинникової стрілки в механізмі, користувачеві доступний візуальний контроль правильності налаштувань, що задаються, і роботи механізму загалом (видно просування стрілки й очікуваний момент увімкнення та вимкнення необхідного електроприладу).

До недоліків же цього пристрою можна віднести наявність максимально доступного циклу лише на тиждень, а частіше навіть тільки на добу. Крім того, вимкнення електроживлення в них призводить до збою тимчасових налаштувань (якщо модель працює не на АКБ).

Як правильно вибрати таймер?

Купити таймер найбільш підходящого виду і без переплати за функціонал, який виявиться вам не потрібен, допоможе чітке розуміння завдань, необхідних до виконання на вашому об'єкті з використанням такого реле часу. Так, нескладні завдання на кшталт увімкнення і вимкнення освітлювальних приладів, насоса для зрошення, кліматичних систем - не вимагають купівлі багатофункціональних таймерів, достатньо простого механічного варіанту або навіть звичайної розетки з вбудованим таймером.

Також переконайтеся, чи здатна обрана вами модель охопити необхідний часовий параметр (інтервал часу, день тижня, тривалість циклу та інше). Перевірте, чи здатен він обробити необхідну потужність ваших пристроїв, зокрема високопотужних. І, звісно, ознайомтеся з виробником обраного пристрою та відгуками про нього і його продукцію. 

Де купити таймери в Києві та Україні?

Купити таймер високої якості в Україні та в Києві зокрема, ви можете, звернувшись до сайту українського інтернет-магазину EServer. Тут товар цієї категорії представлений у моделях одразу від кількох виробників і, більше того, у чотирьох типах програмування: добовому, тижневому, річному та астрономічному. Усі вони мають різну кількість максимально допустимих програмних операцій - від 1 до 140 і різний мінімальний часовий інтервал - від 0,1 сек до півгодини. 

Також тут ви можете купити розетку з таймером з мікропроцесором тижневого циклу робочої програми.

Усі таймери, що реалізуються магазином EServer, сертифіковані в обов'язковому порядку і поставляються покупцеві з гарантійним талоном.