Місто
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Організатори кабелю

За популярністю
Показано товарів
Панель розводки кабелів, одностороння, 1U, Panduit
Панель розводки кабелів, одностороння, 1U, Panduit 256_256.jpg
В наявності
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни

Економія простору в телекомунікаційних шафах вимагає застосування додаткових засобів для впорядкування обладнання та супутніх компонентів. Мережеві пристрої, що розміщуються в шафі, практично завжди припускають використання великої кількості кабелів для комутації. При прокладці і в процесі експлуатації системи ці кабелі можуть зайняти занадто багато місця, почати переплітатися, закривати доступ до деяких пристроїв, ускладнювати огляд індикаторів, а адміністраторам через це буде важко керувати системою і контролювати підключене обладнання. Уникнути такої ситуації допоможе організатор кабелю.

Використання організаторів кабелю особливо затребуване при великих скупченнях кабелів в серверних шафах. Грамотний кабель-менеджмент дозволяє не тільки поліпшити ситуацію з естетичної точки зору, але і звільняє простір для повітряних потоків або для комфортної установки нового обладнання. Ще однією перевагою використання органайзерів є можливість природним чином збільшити радіус вигину кабелів перед роз’ємами. Це, а також зменшення напруги точки комутації за рахунок зниження ваги кабелю з допомогою організатора робить систему більш надійною і стабільною.

 
Купити Організатори кабелю - фото

Що таке органайзер для кабелю?

Кабельний організатор – це пристосування, яке встановлюється на стандартне 19 дюймове телекомунікаційне обладнання, і тому велика частина представлених в цьому розділі товарів має аналогічний стандарт. Але організатори кабелю 19 дюймів – це не єдиний доступний варіант. У нас ви знайдете моделі стандарту 10 дюймів, призначені для малогабаритних пристроїв.

Конструкція більшості кабельних організаторів має спільні риси. Основна частина пристосування – це шасі, до якого кріпиться робочий елемент – металеві скоби для прокладання кабелів, або монтажний канал для прокладки кабелю чи джгута у вигляді кілець або лотка.

Види організаторів

Залежно від конструкції розрізняють:

  • кабельний організатор 19″ відкритого типу,
  • організатор закритого типу.
 
Для пристосувань, що відносяться до відкритого типу, характерно використання кілець, скоб або гребінки. А у організаторів закритого типу може бути аналогічна гребінка для розміщення, але її прикриває спеціальна кришка.

Основним матеріалом, з якого виготовляється кабельний організатор 19″, є метал. Деякі моделі складаються виключно з металу (як правило, це сталь з покриттям з полімерного порошку), деякі мають металеву основу, але власники з гребінкою в них зроблені з пластику. Також можна зустріти і повністю пластиковий кабельний організатор без металевих компонентів.

Кабельний організатор металевими кільцями 19 ” і гребінкою розробляється відповідно до конструктиву телекомунікаційного обладнання по ширині і по висоті. Всі органайзери кабелів мають висоту:

  • 1U
  • 2U.
 

Кабельний організатор 1U може мати конструкцію, розраховану на різні варіанти кріплення. При горизонтальному виконанні ці пристосування можуть бути встановлені як з тильного боку шафи, так і на фронтальній або бічній стороні. Існують також і вертикальні органайзери, призначені для установки уздовж вертикальних напрямних телекомунікаційних шаф і стійок. Вертикальні організатори кабелів по довжині, як правило, відповідають висоті шафи, на який їх монтують. Вони можуть бути реалізовані у вигляді планки з розімкнутими кільцями або обмежувачами з кришкою.

Якщо ж у шафі просто немає місця або з різних причин не може бути встановлений кабельний організатор, кільце з пластику або петля з металу може стати альтернативним способом для організації кабелів і джгутів.

Кільця і петлі можна закріплювати в вільні монтажні отвори телекомунікаційної стійки, рами чи шафи, або ж вони можуть бути встановлені на патч-панелях.

Зазвичай прийнято встановлювати один горизонтальний кабельний організатор 19 1U на два юніта пристроїв в шафі – цього вистачає для якісного упорядкування кабелів. Але при дуже щільному розміщенні обладнання і великій кількості кабелів має сенс розглянути варіант 1U органайзера на 1U активних і пасивних пристроїв.

Як оплатити та забрати кабельний органайзер?

Сплатити покупку можна готівкою. Також приймаємо безготівкові платежі за допомогою банківських карток та переказів.

Забрати товар можна самостійно з магазину та точки видачі. Це безкоштовно. Також ви можете оформити доставку по Україні. Доставка здійснюється поштовими та кур'єрськими службами.

Організатори кабелю: часті запитання

✔️ Необхідна допомога з установкою мережевого обладнання?
✔️ Які органайзери кабелю найпопулярніші?