МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Організатори кабелю

За популярністю
товарів

Економія простору в телекомунікаційних шафах вимагає застосування додаткових засобів для впорядкування обладнання та супутніх компонентів. Мережеві пристрої, що розміщуються в шафі, практично завжди припускають використання великої кількості кабелів для комутації. При прокладці і в процесі експлуатації системи ці кабелі можуть зайняти занадто багато місця, почати переплітатися, закривати доступ до деяких пристроїв, ускладнювати огляд індикаторів, а адміністраторам через це буде важко керувати системою і контролювати підключене обладнання. Уникнути такої ситуації допоможе організатор кабелю.

Використання організаторів кабелю особливо затребуване при великих скупченнях кабелів в серверних шафах. Грамотний кабель-менеджмент дозволяє не тільки поліпшити ситуацію з естетичної точки зору, але і звільняє простір для повітряних потоків або для комфортної установки нового обладнання. Ще однією перевагою використання органайзерів є можливість природним чином збільшити радіус вигину кабелів перед роз’ємами. Це, а також зменшення напруги точки комутації за рахунок зниження ваги кабелю з допомогою організатора робить систему більш надійною і стабільною.

 
Купити Організатори кабелю - фото

Що таке органайзер для кабелю?

Кабельний організатор – це пристосування, яке встановлюється на стандартне 19 дюймове телекомунікаційне обладнання, і тому велика частина представлених в цьому розділі товарів має аналогічний стандарт. Але організатори кабелю 19 дюймів – це не єдиний доступний варіант. У нас ви знайдете моделі стандарту 10 дюймів, призначені для малогабаритних пристроїв.

Конструкція більшості кабельних організаторів має спільні риси. Основна частина пристосування – це шасі, до якого кріпиться робочий елемент – металеві скоби для прокладання кабелів, або монтажний канал для прокладки кабелю чи джгута у вигляді кілець або лотка.

Види організаторів

Залежно від конструкції розрізняють:

  • кабельний організатор 19″ відкритого типу,
  • організатор закритого типу.
 
Для пристосувань, що відносяться до відкритого типу, характерно використання кілець, скоб або гребінки. А у організаторів закритого типу може бути аналогічна гребінка для розміщення, але її прикриває спеціальна кришка.

Основним матеріалом, з якого виготовляється кабельний організатор 19″, є метал. Деякі моделі складаються виключно з металу (як правило, це сталь з покриттям з полімерного порошку), деякі мають металеву основу, але власники з гребінкою в них зроблені з пластику. Також можна зустріти і повністю пластиковий кабельний організатор без металевих компонентів.

Кабельний організатор металевими кільцями 19 ” і гребінкою розробляється відповідно до конструктиву телекомунікаційного обладнання по ширині і по висоті. Всі органайзери кабелів мають висоту:

  • 1U
  • 2U.
 

Кабельний організатор 1U може мати конструкцію, розраховану на різні варіанти кріплення. При горизонтальному виконанні ці пристосування можуть бути встановлені як з тильного боку шафи, так і на фронтальній або бічній стороні. Існують також і вертикальні органайзери, призначені для установки уздовж вертикальних напрямних телекомунікаційних шаф і стійок. Вертикальні організатори кабелів по довжині, як правило, відповідають висоті шафи, на який їх монтують. Вони можуть бути реалізовані у вигляді планки з розімкнутими кільцями або обмежувачами з кришкою.

Якщо ж у шафі просто немає місця або з різних причин не може бути встановлений кабельний організатор, кільце з пластику або петля з металу може стати альтернативним способом для організації кабелів і джгутів.

Кільця і петлі можна закріплювати в вільні монтажні отвори телекомунікаційної стійки, рами чи шафи, або ж вони можуть бути встановлені на патч-панелях.

Зазвичай прийнято встановлювати один горизонтальний кабельний організатор 19 1U на два юніта пристроїв в шафі – цього вистачає для якісного упорядкування кабелів. Але при дуже щільному розміщенні обладнання і великій кількості кабелів має сенс розглянути варіант 1U органайзера на 1U активних і пасивних пристроїв.

Як оплатити та забрати кабельний органайзер?

Сплатити покупку можна готівкою. Також приймаємо безготівкові платежі за допомогою банківських карток та переказів.

Забрати товар можна самостійно з магазину та точки видачі. Це безкоштовно. Також ви можете оформити доставку по Україні. Доставка здійснюється поштовими та кур'єрськими службами.

Організатори кабелю: часті запитання

✔️ Необхідна допомога з установкою мережевого обладнання?
✔️ Які органайзери кабелю найпопулярніші?