МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Сервери леза Blade

За популярністю
товарів
На жаль, ми не знайшли жодного товару за вашим запитом.

Блейд сервер - це високопродуктивний пристрій, покликаний підвищити ефективність серверних систем максимально економічно. Основне призначення блейд-серверів – побудова обчислювальних систем з підвищеним потенціалом, які будуть відрізнятися компактністю і простотою обслуговування.

Blade сервер став ідеальним рішенням проблеми зростаючих потреб сучасних обчислювальних центрів. Величезні обсяги даних, що вимагають обробки, постійне збільшення кількості користувачів і багато інших аспектів вимагають великих потужностей обладнання. Одним з варіантів рішення є традиційне нарощування системи – додавання нових серверів, які будуть підвищувати загальну продуктивність. Але більш привабливим стало використання серверів-лез (саме так перекладається з англійської мови слово "blade"). Коротко описуючи переваги блейд серверів, їх виробники підкреслюють, що ці пристрої займають вдвічі менше місця в порівнянні зі звичайними серверами аналогічної продуктивності, споживають в три рази менше електроенергії, а їх вартість вчетверо менше, ніж у стандартних серверів.

Сервери леза являють собою комп'ютерну систему з однією платою, що включає процесор, оперативну пам'ять, а також сховище даних у вигляді одного або декількох жорстких дисків. Всі компоненти блейд сервера укладені в зручний компактний бокс, який монтується в шасі. Тут сервер лезо з'єднується з об'єднувальною панеллю, що забезпечує підключення до електроживлення і до мережі. Шасі з розміщеними в ньому лезами становить blade-сервер і може бути встановлено в стандартну стійку.

Основна відмінна риса блейд серверів - це можливість загального використання джерел живлення, жорстких дисків,мережевих карт. Тобто, кілька лез такого сервера може бути підключено до єдиного базового комплексу, що забезпечує їх працездатність. Це дозволяє домогтися високої щільності розміщення обладнання в стійках, істотно скоротивши використання простору в порівнянні з рековими серверами.

Таким чином, класичний блейд-сервер HP складається з декількох компонентів. В першу чергу, це леза, які являють собою фактично повноцінний сервер, але без блоку живлення, роз'ємів для плат розширення та активного охолодження. Наступний компонент-корпус шасі і об'єднувальна панель, яка забезпечує комутацію лез. Блейд доповнюється загальною системою охолодження, електроживлення, а також зовнішні комутаційні пристрої, що підключаються за допомогою інтерфейсів Infiniband, FC, Ethernet, SAS, доступних на спеціалізованих мезонінних платах.

Для користувачів, що представляють корпоративний сектор, велике значення має не тільки висока щільність серверів-лез. Особливо важливою стає можливість більш гнучкого управління і підвищення рівня автоматизації обслуговування серверів. Так, блейд-сервери HP Proliant BL460c Gen8 дозволяють раціонально використовувати ресурси обладнання, мінімізують рутинні процедури, економлять час системного адміністратора і інших співробітників. Особливо зручною властивістю blade серверів є швидкість їх ремонту. Коли одне з лез дає збій або виходить з ладу, достатньо просто витягти його з шасі, замінити на нове, на яке можна встановити все необхідне програмне забезпечення у віддаленому режимі.

Блейд-сервери використовуються переважно в центрах обробки даних, де гостро стоїть питання економії простору. Можливість централізованого управління складними серверними системами є надзвичайно важливим чинником впровадження серверів лез на підприємствах з великим серверним парком. Наприклад, блейд-сервер HP BLC7000 Enclosure, що дозволяє використовувати до 16 лез одночасно, є прекрасним варіантом обладнання для ЦОД. Можливість легко нарощувати потужність сервера, просто додаючи нові леза в шасі, суттєво оптимізує роботу системи в цілому.

Якщо вас цікавить якісний і надійний блейд-сервер, купити його ви можете в інтернет магазині EServer.